Odporúčané služby
Zľavový kupón
SRD 7210B
DAB+ rádio


Skvelý zvuk s DAB rádiom
Rádio SRD 7210B vám zaistí príjem rozhlasového vysielania s čistým a stabilným signálom, a to v špičkovej zvukovej kvalite vďaka modernému digitálnemu tuneru DAB+.
Kľúčové vlastnosti
- DAB+ príjem staníc v maximálnej kvalite
- tuner FM PLL s RDS
- Dot-Matrix LCD displej
- Bluetooth 5.0 – bezdrôtové streamovanie zvuku
- USB a microSD slot na prehrávanie
- Výdrž batérie až 11 hodín
Inteligentné ladenie zásluhou DAB+
Výhodami moderného digitálneho DAB+ príjmu je zvuk vo vysokej kvalite bez akéhokoľvek rušenia a šumu. Oproti klasickému FM vysielaniu sa môžete spoľahnúť na stabilný príjem, rozsiahlu ponuku rozhlasových staníc a automatické ladenie staníc podľa ich názvu.


Skvelá čitateľnosť a úspornosť displeja
Dot-Matrix LCD displej je skvele čitateľný, takže s nastavením potrebných parametrov nie je žiadny problém. Vďaka svojej úspornosti je ideálny na dlhodobú prevádzku.
Bluetooth na bezdrôtové počúvanie hudby
Zásluhou stabilného Bluetooth 5.0 pripojenia s čistým a dynamickým zvukom máte možnosť bezdrôtovo streamovať svoje obľúbené albumy z mobilného zariadenia.

Prehrávanie hudby offline
Počúvať obľúbené playlisty môžete aj bez pripojenia k internetu. Využijete na to USB port alebo microSD slot, ktoré vám prehrajú skladby v niekoľkých podporovaných audio formátoch (napr. MP3, WMA).

Napájanie pomocou batérie
S kapacitou 800 mAh nabíjateľnej batérie je možné hudbu prehrávať až 11 hodín bez prerušenia pri 50 % hlasitosti. Rádio SRD 7210B tak môžete počúvať doma alebo ho brať na cesty.


Kompaktné rozmery, nečakane silný zvuk
Aj napriek svojim kompaktným rozmerom má zariadenie silný, vyvážený a čistý zvuk vďaka 2" širokopásmovému reproduktoru s výstupným výkonom (RMS) 1,2 W.
Obsah balenia
- rádio
- napájací kábel USB-C
- batéria
- návod
| Typ prístroja | Digitálne rádio |
|---|
| Podpora MP3 | Áno |
|---|
| CD mechanika | Nie |
|---|
| Budík | Áno |
|---|---|
| Časované vypnutie | Áno |
| DAB+ | Áno |
| Napájanie | Sieť/Batérie |
|---|
| Výška | 7,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 12,70 cm |
| Hĺbka | 3,10 cm |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.