SRD 7760BB
DAB+ rádio


Prémiové počúvanie hudby s DAB rádiom
Užite si s rádiom SRD 7760BB kvalitné počúvanie hudby vďaka digitálnemu tuneru DAB+, ktorý zaisťuje vynikajúcu kvalitu zvuku a stabilný príjem.
Kľúčové vlastnosti
- DAB+ príjem staníc v maximálnej kvalite
- tuner FM PLL s RDS
- Dot-Matrix LCD displej
- Bluetooth 5.0 – bezdrôtové streamovanie zvuku
- USB a microSD slot na prehrávanie
- až 11 h počúvania
Inteligentné ladenie vďaka DAB+
Výhodami DAB+ príjmu sú čistý zvuk v prvotriednej kvalite bez rušenia a šumu. Oproti FM vysielaniu má stabilný príjem, širokú ponuku rozhlasových staníc a automatické ladenie, pri ktorom nemusíte manuálne ladiť frekvencie, ale stanicu nájdete podľa názvu.


Čitateľný a úsporný displej
Dot-Matrix LCD displej je perfektne čitateľný. Vďaka svojej úspornosti je vhodný na dlhodobú prevádzku, pretože nespotrebováva zbytočne veľa energie.
Počúvanie hudby cez Bluetooth
Cez stabilné Bluetooth 5.0 pripojenie môžete bezdrôtovo streamovať hudbu s čistým a dynamickým zvukom z akéhokoľvek mobilného zariadenia.

Prehrávanie hudby z USB aj microSD
Prehrávanie vášho obľúbeného playlistu je jednoduché aj bez pripojenia k internetu. Stačí využiť USB port alebo microSD slot. Skladby si možno prehrávať v niekoľkých podporovaných audio formátoch (napr. MP3, WMA).


Vstavaná batéria s velkou kapacitou
Vďaka kapacite 1 200 mAh vstavanej batérie si môžete prehrávať hudbu až 11 h bez prerušenia. Rádio tak využijete na počúvanie doma alebo si ho môžete brať so sebou na cesty.
Kompaktné rozmery, nečakane silný zvuk
Napriek svojim kompaktným rozmerom vás zariadenie prekvapí silným zvukom, o ktorý sa zasluhuje 2" širokopásmový reproduktor s celkovým výstupným výkonom (RMS) 1,5 W.

Obsah balenia
- rádio
- nabíjací kábel USB-C
- návod
| Typ prístroja | Digitálne rádio |
|---|
| Podpora MP3 | Áno |
|---|
| CD mechanika | Nie |
|---|
| Budík | Áno |
|---|---|
| Časované vypnutie | Áno |
| DAB+ | Áno |
| Napájanie | Sieť/Batérie |
|---|
| Výška | 9,20 cm |
|---|---|
| Šírka | 16,50 cm |
| Hĺbka | 3,10 cm |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Farba | Čierna-modrá |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.