Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SRM 1550SS

Ryžovar, varenie v pare, objem 1,5 l, na prípravu 1300 g ryže, automatická prevádzka, automatické vypnutie a prepnutie na funkciu „Keep Warm“, 3-násobné bezpečnostné istenie, rozmery (v š h) 23x29x29 cmZobraziť celý popis

Sencor_logo_1705043036
Ryžovar Sencor vo Vašej kuchyni
Ryžovar Sencor pre vždy skvelo uvarenú ryžu

Vždy skvelé výsledky

Ryžovar je vhodný na prípravu všetkých druhov ryže vrátane ryže na Sushi. Vonkajší plášť je z antikora a jeho prevádzka je plne automatická. Pracuje na princípe varenia v pare. S objemom 1,5 l dokáže pripraviť až 1 300 g ryže. Po dovarení sa automaticky vypne a prepne sa na funkciu „Keep Warm“, čím uchová ryžu teplú až 6 hodín.

Ryžovar Sencor s nepriľnavým povrchom

Praktický pomocník

Pri používaní ryžovaru oceníte praktické rukoväti na oboch stranách, protišmykové nôžky ako aj jednoduché čistenie - vnútorná nádoba je vyberateľná s nepriľnavým povrchom. Na uvoľnenie prebytočnej pary slúži sklenená pokrievka s otvorom. Svetelné kontrolky Vás budú informovať o stave prevádzky a udžiavania teploty. 

Ryžovar Sencor s príslušenstvom

Trojnásobná bezpečnosť

Maximálnu bezpečnosť zaistí trojnásobné bezpečnostné istenie: ochrana proti prehriatiu, ochrana proti vyvareniu vody a automatické vypnutie po dovarení. Ryžovar je dodávaný s príslušenstvom, ktoré zahrňuje špeciálnu špachtľu na ryžu a odmerku na ryžu a vodu.

Ako vybrať ryžovar?

V našom článku Vám poradíme, ako vybrat kvalitný ryžovar, ktorý Vám zabezpečí vždy fantastické výsledky a bude praktickým pomocníkom vo Vašej kuchyni.

Technický popis
Materiál: Nerez
Vnútorný povrch: Nepriľnavý povrch
Objem: 1,5 l
Farba: Nerez
Výška (cm): 23 cm
Šírka (cm): 29 cm
Hĺbka (cm): 29 cm
Hmotnosť: 2 000 g
Príkon: 500 W

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.