Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SWK 1010WH

4,5
2 hodnotení
1 recenzia

Rýchlovarná kanvica Sencor, objem 1 l, príkon 1100 W, výhrevné nerezové dno, umývateľný filter, obojstranný vodoznak, stredový 360° konektor, biela

Zobraziť celý popis

sencor logo
Sencor_SWK1010WH rýchlovarná kanvica
Sencor_SWK1010WH nerezové dno

Nerezové dno

Vykurovacie dno z nerezovej ocele so zakrytou vykurovacou špirálou sa postará o mimoriadne rýchle zohriatie až 1 l vody. Objem jednoducho skontrolujete vďaka obojstrannému vodoznaku.

Sencor_SWK1010WH rukoväť

Ergonomická rukoväť

Na ergonomicky tvarovanej rukoväti tejto rýchlovarnej kanvice je prakticky umiestnený prepínač pre zapínanie a vypínanie. K dispozícii je aj svetelná kontrolka prevádzky a odnímateľný a umývateľný filter nečistôt a vodného kameňa.

Sencor_SWK1010WH základňa

Bezpečná prevádzka

S dvojnásobným bezpečnostným istením nemusíte mať obavy. Kanvica je vybavená ochranou proti prehriatiu pri zapnutí bez vody a automaticky sa vypne pri dosiahnutí bodu varu.

Ako vybrať rýchlovarnú kanvicu?

Aký príkon je dostatočný? Aký objem je ideálny? Pomôžeme Vám s výberom rýchlovarnej kanvice, ktorá sa stane vašim dennodenným pomocníkom pri zalievaní kávy či čaju.


Technické parametre:

Objem: 1 l
Skrytá špirála    
Kontrolka prevádzky    
Materiál nádoby: Plast
Príkon: 1100 W
Farba: biela

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.