Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SWK 1505VT

Rýchlovarná kanvica Sencor, objem 1,5 l, príkon 2000 W, výhrevné nerezové dno, umývateľný filter, obojstranný vodoznak, stredový 360° konektor, fialová

Zobraziť celý popis

sencor logo
Sencor_SWK1501VT rýchlovarná kanvica
Sencor_SWK1501VT nerezové dno

Nerezové dno

Vykurovacie dno z nerezovej ocele so zakrytou vykurovacou špirálou sa postará o mimoriadne rýchle zohriatie až 1,5 l vody. Objem jednoducho skontrolujete vďaka obojstrannému vodoznaku.

Sencor_SWK1501VT rukoväť

Ergonomická rukoväť

Na ergonomicky tvarovanej rukoväti tejto rýchlovarnej kanvice je prakticky umiestnený prepínač pre zapínanie a vypínanie. K dispozícii je aj svetelná kontrolka prevádzky a pri dosiahnutí bodu varu sa kanvica automaticky vypne.

Sencor_SWK1501VT stredový konektor

Bezpečná prevádzka

S trojnásobným bezpečnostným istením nemusíte mať obavy. Kanvica je vybavená ochranou proti prehriatiu pri zapnutí bez vody a automaticky sa vypne nielen pri dosiahnutí bodu varu, ale aj pri zdvihnutí z 360° stupňového stredového konektora.

Ako vybrať rýchlovarnú kanvicu?

Povieme Vám, na čo by ste sa mali zamerať pri výbere rýchlovarnej kanvice. Aký objem pre vaše potreby zvoliť? Je dôležitý materiál, z ktorého je kanvica zhotovená? Odpovede na tieto aj iné otázky sa dozviete v našom článku.


Technické parametre:

Objem: 1,5 l
Skrytá špirála    
Kontrolka prevádzky    
Materiál nádoby: Plast
Príkon: 2 000 W
Farba: fialová

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.