Digitálny rádioprijímač, rádio DAB/DAB+/FM s RDS, rozhranie Bluetooth, pamäť na 60 staníc, LCD displej, celkový max. výstupný výkon: 6 W, dimmer, alarm, časové vypnutie
Varianty produktu
Odporúčané služby
79,90 €
64,96 € bez DPH
Digitálny rádioprijímač
Rádio DAB/DAB+/FM s RDS
Bezdrôtové streamovanie zvuku prostredníctvom rozhrania Bluetooth
Pamäť na 60 staníc
Alarm funkcie (tón alebo rádio) s časovým vypnutím a odložením
LCD displej
Stlmenie jasu displeja (Dimmer)
Teleskopická anténa
Kryt drevených reproduktorov
Predný panel z nerezovej ocele
Celkový max. výstupný výkon: 6 W
FM 87,5 až 108 MHz, DAB 174,928 až 239,200 MHz
Predný panel z nerezovej ocele
Hlavná jednotka
Sieťový adaptér
Rozmery (v š h): 117 x 145 x 234 mm
Hmotnosť: 1.29 Kg
Rádio DAB/DAB+/FM s RDS
Bezdrôtové streamovanie zvuku prostredníctvom rozhrania Bluetooth
Pamäť na 60 staníc
Alarm funkcie (tón alebo rádio) s časovým vypnutím a odložením
LCD displej
Stlmenie jasu displeja (Dimmer)
Teleskopická anténa
Kryt drevených reproduktorov
Predný panel z nerezovej ocele
Celkový max. výstupný výkon: 6 W
FM 87,5 až 108 MHz, DAB 174,928 až 239,200 MHz
Predný panel z nerezovej ocele
Hlavná jednotka
Sieťový adaptér
Rozmery (v š h): 117 x 145 x 234 mm
Hmotnosť: 1.29 Kg
Všeobecné
| Typ prístroja | Rádio |
|---|
Výkon
| Výkon (RMS) | 6 W |
|---|
Multimédiá
| Podpora MP3 | Nie |
|---|
Výbava
| CD mechanika | Nie |
|---|---|
| Diaľkové ovládanie | Nie |
Funkcie
| Počet predvolieb FM | 20 |
|---|---|
| FM tuner | Digitálny |
| Budík | Áno |
| Časované vypnutie | Áno |
| DAB+ | Áno |
Konektory
| Výstup pre slúchadlá | Nie |
|---|
Komunikácia a porty
| USB | Nie |
|---|
Napájanie
| Napájanie | Sieť |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 11,70 cm |
|---|---|
| Šírka | 23,40 cm |
| Hĺbka | 14,50 cm |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
Farba
| Farba | Čierna |
|---|
4,8 z 5
hodnotilo celkom
8 overených zákazníkov
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.