- príjem DAB+ a FM
- až 16 h prevádzky na batérie
- nízka spotreba pod 2 W
- hmotnosť iba 0,4 kg
- pamäť pre 40 staníc
- Bluetooth pre streamovanie
- rozmery 174 × 90 × 53 mm
Varianty produktu
Odporúčané služby

Digitálne rádio Sharp Tokyo Portable Radio DR-P420BK

Odolné a spoľahlivé prevedenie
Digitálne rádio Sharp Tokyo Portable DR-P420BK sa pýši ľahkým plastovým telom, ktoré účinne odoláva nárazom a predlžuje životnosť zariadenia. Vďaka kompaktným rozmerom 174 × 90 × 53 mm a váhe iba 0,4 kg ho pohodlne prenesiete kdekoľvek. Praktická vysúvacia anténa s otáčaním o 360° vám pomôže naladiť kvalitný signál v akomkoľvek prostredí. Toto robustné rádio vám bude verne slúžiť tak doma, ako aj pri vašich výletoch do prírody alebo na cestách za dobrodružstvom.

Výkon a praktické funkcie
Užite si čistý príjem obľúbených staníc vďaka podpore DAB+ a FM s RDS, ktorý navyše zobrazuje užitočné informácie o práve vysielanom programe. Vstavaný reproduktor s výkonom 2 W poskytuje prekvapivo čistý zvuk pre hudbu i hovorené slovo. Intuitívne ovládanie pomocou otočného gombíka a prehľadných tlačidiel zaisťuje jednoduché naladenie požadovaných staníc. Pre ešte väčšiu flexibilitu môžete využiť Bluetooth pripojenie alebo klasický 3,5mm audio vstup. Funkcia Dynamic Range Control navyše spríjemní počúvanie upravením dynamiky zvuku pre lepšiu zrozumiteľnosť.
| Typ prístroja | Digitálne rádio |
|---|
| Výkon (RMS) | 2 W |
|---|
| Podpora MP3 | Nie |
|---|
| CD mechanika | Nie |
|---|---|
| Diaľkové ovládanie | Nie |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
|---|
| Počet predvolieb FM | 20 |
|---|---|
| FM tuner | Digitálny |
| Budík | Áno |
| Časované vypnutie | Nie |
| DAB+ | Áno |
| USB | Áno |
|---|
| Napájanie | Batérie |
|---|
| Výška | 9,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 17,40 cm |
| Hĺbka | 6,90 cm |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.