Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Mixéry na smoothie

Vychutnajte si dokonalé domáce smoothie kedykoľvek naň dostanete chuť. Smoothie mixér umožňuje jednoduchú a rýchlu prípravu vášho obľúbeného nápoja, ktorý si vďaka praktickej nádobe môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Objavte všetky mixéry na smoothie v našej ponuke a my vám poradíme, aké parametre sledovať pri ich kúpe.

Mixér na smoothie pre zdravú životosprávu

Ovocné alebo zeleninové kokteily obsahujú množstvo vitamínov a zdraviu prospešných látok, vďaka ktorým by ste ich určite mali zaradiť do vášho jedálnička. Na rýchlu prípravu bez zbytočného neporiadku využijete smoothie mixér, ktorého nádoba na mixovanie zvyčajne zároveň slúži aj ako fľaša. Pitie smoothie sa odporúča pre ľudí v každom veku, na internete nájdete obrovské množstvo receptov z ktorých si určite vyberiete.

V našej ponuke nájdete okrem smoothie mixérov aj klasické stolné mixéry, v ktorých si okrem obľúbeného koktailu môžete pripraviť aj cesto na koláč, kašu, omáčku alebo zmrzlinu. Využitie v domácnosti nájde aj tyčový mixér, ktorý vďaka bohatej ponuke nadstavcov využijete aj na sekanie, šľahanie, miešanie alebo krájanie.

Hotov smoothie so sebou mžete vziať kamkoľvek, naprklad aj na bicykel.

 

Smoothie mixéry vyberajte podľa viacerých parametrov

Mixéry na smoothie sa na prvý pohľad odlišujú najmä svojim prevedením a cenou, ktorá pri výbere často zohráva rozhodujúcu úlohu. Smoothie mixéry by ste však okrem ceny a dizajnu mali vyberať aj podľa technických parametrov, vďaka ktorým budete spokojný aj s ich výkonom.

Pri kúpe smoothie mixéru by ste sa mali zamerať najmä na:

 • príkon
 • materiál
 • príslušenstvo
 • doplnkové funkcie

Mixér na smoothie musí mať dostatočne silný výkon

Aby bol váš nápoj dokonale pripravený, musí mať mixér smoothie dostatočne vysoký príkon. Najlacnejšie modely majú príkon okolo 150 W, ak však plánujete smoothie mixér často využívať, určite vám odporúčame siahnuť po mixéroch s príkonom aspoň 350 W. Nezabúdajte tiež, že príkon súvisí aj so spotrebou elektrickej energie a výkonom. Čím vyšší majú mixéry na smoothie príkon, tým väčšia je spotreba elektrickej energie, ale zároveň aj vyšší výkon mixéra.

Mixéry na smoothie je možné podľa príkonu rozdeliť do 4 hlavných skupín:

 1. 150 W - minimum
 2. 350 W - bežné použitie
 3. 600 W - výkonný ponorný mixér
 4. 1200 W - vysoký výkon

Smoothie mixr vyberajte podľa vkonu, materilu, prsluenstva a funkci.

 

Aj materiál smoothie mixéra je dôležitý

Jednotlivé časti mixéra na smoothie musia byť vyrobené z odolných materiálov, ktoré predlžujú jeho životnosť. Pozor by ste si mali dať najmä na tieto časti:

 • mixovacie nože
 • telo mixéra
 • nádoba na pitie

Mixovacie nože sú zvyčajne vyrobené z nerezovej ocele, kvalitnejšie modely majú nerezovú oceľ ešte potiahnutú ochranným materiálom. Zvyčajne bývajú pokryté titánom, ktorý zvyšuje ich odolnosť. Telo mixéra môže byť plastové alebo antikorové, na výber je viacero farebných prevedení. Pri kúpe sledujte aj nádobu, v ktorej budete vaše smoothie mixovať. Najčastejšie sa pri výrobe používa plast, vďaka ktorému sú nádoby transparentné a ergonomicky tvarované.

Mixér na smoothie s praktickými funkciami

Pri rozhodovaní určite sledujte aj počet funkcií, ktorými sa jednotlivé modely líšia. Váš nový mixér smoothie môže mať napríklad:

 • poistku proti prehriatiu
 • bezpečnostnú poistku
 • funkciu nepretržitého mixovania
 • možnosť umývania v umývačke riadu

Sčasťou balenia mixru mžu byť aj ďalie ndoby, viečka alebo termoobal.

 

Mixéry na smoothie s bohatým príslušenstvom

Súčasťou balenia smoothie mixéra môže byť rôzne príslušenstvo, ktoré vám ušetrí ďalšie náklady. Okrem samotného mixéra na smoothie môžete v balení nájsť aj:

 • nádoby rôznych veľkostí
 • viečka, ktoré umožňujú uzavretie mixovacej nádoby, aby ste si ju mohli zobrať kamkoľvek so sebou
 • termoobal, vďaka ktorému si váš nápoj udrží požadovanú teplotu počas dlhšej doby
[€]
Všetky filtre
last-visited