- podporuje mobilné pripojenie 5G, 4G/LTE a 3G
- vysiela štandardom WiFi 7 s celkovou rýchlosťou až 7,2 Gb/s
- technológia dual-band 4 × 4 MIMO
- vstup na Nano SIM kartu
- 2 ethernetové porty 2,5 Gb/sa 1 Gb/s (LAN)
- telefónny port RJ-11 (dvojlinka)
- zabezpečenie WPA3-SAE a firewall
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Router Strong 5G WiFi 7 7200

Pre WiFi nielen na chalupe
Strong 5G WiFi 7 7200 je vysokorýchlostný router, ktorý využíva mobilné internetové pripojenie a vysiela bezdrôtovým štandardom WiFi 7. Podporuje všetky hlavné mobilné siete 5G, 4G/LTE a 3G. Umožňuje získať internet bez kábla jednoduchým vložením Nano SIM karty od ľubovoľného operátora. Router je ideálny na využitie na chalupe, na dovolenke a kdekoľvek, kde nie je v dosahu bežné internetové pripojenie. Celková bezdrôtová rýchlosť WiFi je až 7,2 Gb/s (1 376 Mb/s na 2,4 GHz a 5 765 Mb/s na 5 GHz). Router využíva anténnu technológiu 4 × 4 MIMO v dvoch pásmach pre široké pokrytie a stabilné pripojenie viacerých zariadení v domácnosti.

Na home-office aj zábavu
Okrem bezdrôtového pripojenia disponuje router ethernetovými portami 1× 2,5 Gb/s a 1× Gb/s (LAN) pre káblové pripojenie zariadení, ako sú herné konzoly, inteligentné TV alebo NAS úložisko. Súčasťou je aj telefónny port RJ-11 (dvojlinka) s podporou VoNR/VoLTE a SIP VoIP pre pripojenie pevnej linky alebo DECT základne. Bezpečnosť zaisťuje šifrovací štandard WPA3-SAE, firewall a ďalšie funkcie pre filtrovanie prístupu. Router podporuje protokoly IPv4 a IPv6 a ponúka pokročilé možnosti správy siete. Pomocou tlačidla WPS je možné rýchlo zabezpečiť a pripojiť ďalšie zariadenia.
| Funkcia AI | Nie |
|---|---|
| Part Number | 5GROUTERBE7200 |
| Maximálna rýchlosť 2,4 GHz | 1376 Mb/s |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť 5 GHz | 5765 Mb/s |
| Počet antén | 4 |
|---|---|
| Dual Band | Áno |
| Displej | Nie |
|---|
| Počet antén | 4 |
|---|
| Pokročilé funkcie | IPv6 Ready, Zapnutie/vypnutie bezdrôtového prenosu |
|---|---|
| Firewall | Áno |
| Funkcie | Modem, Firewall, 5G, Router |
| Mesh systém | Nie |
| Rýchlosť LAN | 1 Gbit |
|---|---|
| Rýchlosť WAN | 2,5 Gbit |
| Počet WAN portov | 1 |
| Pásma WIFI | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Šifrovanie | WPA-PSK, WPA3, WPA2-PSK, WPA |
| WI-FI | Wi-Fi 7 |
| Frekvenčné pásma | Dual-band |
| Počet LAN | 1 |
| Pripojenie pomocou | Ethernet |
| USB | Nie |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7, 802.11ac, 802.11n1, 802.11g, 802.11be, 802.11ax |
| Typ antény | Neodnímanteľná |
|---|
| Výška | 18,90 cm |
|---|---|
| Šírka | 10,50 cm |
| Hĺbka | 10,50 cm |
| Hmotnosť | 819 g |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.