Router podporuje štandard 4G+ Cat6, ktorý využíva technológiu Carrier Aggregation (agregácia operátorov), vďaka ktorej dosahuje rýchlosť prenosu dát až 300 Mbit/s. Vložte SIM kartu a vychutnajte si filmy v HD bez prerušovania, sťahujte súbory v priebehu sekúnd a užite si plynulé hranie online hier.
Bezdrôtový dvojpásmový gigabitový router TP-Link, podpora 4G+ Cat6, stačí vložiť SIM kartu, podpora MU-MIMO, TP-Link OneMesh, 2 odnímateľné externé LTE antény, plne gigabitové porty, režim Wi-Fi router, aplikácia Tether
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania


Zvýšte rýchlosť 4G+

Wi-Fi sieť tam,
kde ju potrebujete
Doprajte si bezkonkurenčné pohodlie a všestrannosť. Vďaka mnohoročnému prevádzkovému testovaniu zaisťuje univerzálnu kompatibilitu a dvojica sofistikovaných LTE antén zaručuje hladké pripojenie. Stačí do tohto elegantného prístroja vložiť micro SIM kartu a zapnúť ho, aby ste mohli začať využívať rýchlu a stabilnú sieť WiFi, a to buď z domu alebo keď pracujete vzdialene.

Spoľahlivá sieť s
technológiou MU-MIMO
Technológia MU-MIMO umožňuje pripojiť viac zariadení k internetu súčasne, čím sa znižuje doba čakania, zvyšuje sa priepustnosť siete WiFi pre každé zariadenie a zlepšuje sa efektivita každého dátového toku. Vďaka podpore technológie MU-MIMO je router Archer MR600 schopný používateľom poskytnúť rýchlejšiu sieť, menšiu mieru rušenia a nižšiu latenciu.

Podpora technológie
TP-Link OneMesh™
Router spolupracuje s ďalšími produktmi podporujúcimi technológiu TP-Link OneMesh, s ktorými je schopný vytvoriť flexibilnejšiu a cenovo dostupnejšiu sieť Mesh s jedným názvom Wi-Fi siete, ktorá zaistí bezproblémové pokrytie celej domácnosti.
* Opakovač signálu OneMesh a adaptér Powerline sú predávané samostatne.

Plne gigabitové porty
pre výborné možnosti pripojenia
Plne gigabitové ethernetové porty poskytujú závratné rýchlosti a spoľahlivé pripojenie pre zariadenia pripojené káblom, ktoré sú náročné na šírku pásma, ako sú napríklad inteligentné televízory, herné konzoly, servery NAS a ďalšie zariadenia.

Spoľahlivé pripojenie až
pre 64 zariadení súčasne
Ľahko zdieľajte 3G/4G pripojenie s až 64 bezdrôtovými zariadeniami naraz, ako sú telefóny, tablety a laptopy. 4 porty LAN sú pripravené zaistiť káblové pripojenie k internetu napríklad pre stolné počítače.

Jednoduché
nastavenie a správa
Jednotku Archer MR600 nastavíte za niekoľko minút vďaka intuitívnemu webovému rozhraniu a prepracovanej aplikácii Tether. Aplikácia Tether tiež umožňuje spravovať sieťové nastavenia routera z akéhokoľvek zariadenia Android alebo iOS, vrátane funkcií rodičovskej kontroly a riadenia prístupu.
Ako vybrať router
Aké funkcie by mal určite obsahovať? Ako sa zorientovať v jednotlivých parametroch? Poradíme Vám s výberom.
Technické parametre:
Štandardy: IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
Rýchlosť WiFi: 300 Mbps 2.4GHz, 867 Mbps 5GHz
Tlačidlá: Tlačidlo WPS/Reset, tlačidlo zapnutia/vypnutia WiFi, tlačidlo zapnutia/vypnutia
Antény: 2 odnímateľné externé LTE antény
Porty: 1 × 10/100/1000 Mbps LAN/WAN, 3 × 10/100/1000 Mbps LAN, 1 × Nano SIM Card Slot
Šifrovanie WiFi: 64/128-bitové šifrovanie WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Rozmery: 202 x 141 x 33.6 mm
Obsah balenia:
Wi-Fi Router Archer MR600
Napájací adaptér
RJ45 Ethernet kábel
Sprievodca rýchlou inštaláciou
| Funkcia AI | Nie |
|---|---|
| Typ prístroja | Wi-Fi Router |
| Part Number | Archer MR600 |
| Maximálna rýchlosť 2,4 GHz | 300 |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť 5 GHz | 867 |
| Počet antén | 2 |
|---|---|
| Dual Band | Áno |
| Rýchlosť až (Mb/s) | 1167 |
| Displej | Nie |
|---|
| Pokročilé funkcie | VPN, Rodičovská kontrola, IPv6 Ready |
|---|---|
| Firewall | Áno |
| Funkcie | Access Point, 4G, Router, Firewall |
| Mesh systém | Nie |
| Počet antén | 2 |
|---|
| Rýchlosť LAN | 1 Gbit |
|---|---|
| Rýchlosť WAN | 1 Gbit |
| Počet WAN portov | 1 |
| Pásma WIFI | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Šifrovanie | WPA2, WPA |
| WI-FI | Wi-Fi 5 |
| Frekvenčné pásma | Dual-band |
| Počet LAN | 3 |
| Pripojenie pomocou | Ethernet, 5 GHz, 2,4 GHz |
| USB | Nie |
| Wi-Fi štandard | 802.11ac, 802.11n1, 802.11g |
| Typ antény | Odnímateľná |
|---|
| Výška | 3,36 cm |
|---|---|
| Šírka | 20,20 cm |
| Hĺbka | 14,10 cm |
| Hmotnosť | 700 g |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.