Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Prihlásenie


Nový účet?

 • Jednoduchá reklamácia
 • Prehľad o stave objednávok
 • Doklady na jednom mieste
Registrovať sa

True Wireless slúchadlá

True Wireless slúchadlá sú čoraz populárnejšie vďaka ich pohodlnému a praktickému dizajnu. Výrobcovia ponúkajú modely s množstvom inteligentných funkcií a kvalitným zvukom v rôznych cenových kategóriách. Zistite, čím sú bezdrôtové slúchadlá True Wireless výnimočné a aké parametre sledovať pri ich výbere.

 

Aké True Wireless slúchadlá sú na výber?

TWS alebo True Wireless technológia sa vyznačuje kvalitou a praktickosťou, a to skutočne bez akéhokoľvek spojenia káblom (samozrejme, okrem nabíjania). Kvalitné True Wireless slúchadlá sú spojené cez bluetooth, čo zaručuje kvalitný zvuk bez akýchkoľvek vynechaní jedného či oboch slúchadiel.

Jednotlivé modely slúchadiel True Wireless sa líšia svojím tvarom. Na výber sú:

 • Štuple - vyrobené sú z gumy alebo pamäťovej peny, ktorá sa výborne prispôsobí tvaru ucha, vďaka čomu v ňom výborne držia. Niektoré slúchadlá majú v balení niekoľko vymeniteľných nadstavcov.
 • Kôstky - tesnia menej ako štuple, čo na bežné nosenie vyhovuje väčšine ľudí.

True Wireless slchadl s dostupn ako tuple alebo kstky.

 

True Wireless slúchadlá vs klasické slúchadlá

Klasické káblové slúchadlá sú známe najmä obmedzenou životnosťou, ktorá je v mnohých prípadoch (najmä u variantov s nižšou úrovňou kvality) ešte kratšia ako sa na prvý pohľad javí. Problém predstavuje práve spomínaný kábel, ktorý má tendenciu sa častým používaním v krátkom čase opotrebovať a vy tak, v tom lepšom prípade, skončíte len s jedným funkčným slúchadlom. Preto je potrebné klásť dôraz najmä na kvalitu nielen pri výbere slúchadiel, ale toto pravidlo platí všeobecne pre všetko.

V porovnaní s klasickými slúchadlami majú bezdrôtové slúchadlá True Wireless niekoľko výhod:

 • pripojenie len prostredníctvom bluetooth bez nutnosti káblov
 • konektivita s rôznymi smart zariadeniami
 • dizajn špeciálne navrhnutý tak, aby slúchadlá netlačili v ušiach
 • kvalitné prehrávanie zvuku
 • kompaktné rozmery, ktoré oceníte pri športovaní alebo cestovaní

Jedinou nevýhodou zostáva fakt, že počas nabíjania nie je možné slúchadlá používať.

Na slchadlch True Wireless ocente najm kompaktn rozmery.

 

Ako vybrať bezdrôtové slúchadlá True Wireless?

Keďže v našej ponuke nájdete pestrý výber slúchadiel True Wireless, pred kúpou sa vám bude ťažko rozhodovať. Pri výbere slúchadiel True Wireless sa môžete rozhodovať podľa viacerých kritérií. V našom vyhľadávači si môžete nastaviť minimálnu a maximálnu cenu, druh mikrofónu, predajňu, na ktorej slúchadla nájdete dostupné, ale aj značku.

Aby bolo vaše rozhodovanie jednoduchšie, odporúčame vám pri výbere sledovať:

 • výdrž batérie
 • funkcie
 • značku

Slúchadlá True Wireless majú rozdielnu výdrž batérie

Výdrž batérie True Wireless slúchadiel sa líši v závislosti od konkrétneho modelu. True Wireless slúchadlá sú dodávané spolu nabíjacím puzdrom, ktoré slúži nielen ako ochranný obal pre slúchadlá, ale aj ako nabíjacia stanica. Tieto puzdra majú vlastnú batériu, ktorá slúži na opakované nabíjanie slúchadiel.

 • Základné modely True Wireless slúchadiel vydržia nepretržite prehrávať hudbu 3 až 6 hodín.
 • Drahšie a výkonnejšie modely majú dobu prehrávania až niekoľko desiatok hodín.
 • Výdrž nabíjacieho púzdra sa pohybuje zvyčajne medzi 10 až 30 hodinami.

Puzdro slchadiel True Wireless slži ako extern nabjačka.

 

True Wireless slúchadlá a ich užitočné vlastnosti

Jednotliví výrobcovia slúchadiel True Wireless sa od seba odlišujú dizajnom, ale aj počtom funkcií. Zistite, aké funkcie môžu mať vaše nové slúchadlá true wireless:

 • Technológia ANC - slúchadlá dokážu prostredníctvom mikrofónu zachytiť okolité zvuky, čím vyšlú protihlukový signál a vy si tak užijete ničím nerušenú kvalitu zvuku nech ste kdekoľvek.
 • Ovládanie hlasom - True Wireless slúchadlá na slovo načúvajú vašim povelom.
 • Dotykové ovládanie - viacero True Wireless slúchadiel má dotykové ovládanie, ktoré umožňuje spustenie rôznych funkcií jednoduchými dotykmi po slúchadle, ako je napríklad prehrávanie/pozastavenie hudby, prechod na ďalšiu skladbu, ovládanie hlasitosti, prijímanie hovorov a ďalšie.
 • IP ochrana - má viacero úrovní, pričom platí, že čím vyššie krytie IP slúchadla majú, tým vyššia je ich odolnosť voči prachu alebo vode.
 • Automatické vypínanie a zapínanie hudby - prebieha na základe detektora, ktorý sníma či sú slúchadlá nasadené alebo nie.
 • Dolby Atmos - funkcia zaisťujúca dokonalý priestorový zvuk, ktorý oceníte najmä pri hraní hier alebo sledovaní televízora.
 • Multifunkčné puzdro - slúži ako power banka a vaše slúchadlá nabíja, ak ich práve nepočúvate. Zároveň je puzdro skvelým priestorom pre uskladnenie slúchadiel, takže sa nemusíte obávať toho, že by ste ich stratili.

Objavte všetky slúchadlá True Wireless v našej ponuke

V našej ponuke nájdete True Wireless slúchadlá rôznych značiek, takže si z pestrej ponuky vyberie naozaj každý.

Dostupné sú slúchadlá:

Najpredávanejšie produkty

1
Výdrž až 30 hodín, Puzdro s bezdrôtovým nabíjaním MagSafe, Adaptívna ekvalizácia zvuku presne podľa tvaru vášho ucha,  Jednoduché párovanie so zariadeniami Apple 
Skladom 4 ks
€ 199,00
2
Bezdrôtové slúchadlá do uší, Hi-Res Audio Wireless, zvuk vo vysokom rozlíšení, 6 mm titánovej membrány pre vysoké frekvencie, dvojité dynamické ovládače, pohlcujúci zvuk, aktívne potlačenie hluku až do 43 dB, výdrž batérie až 36 hodín
Dostupné v 52 predajniach
€ 57,90
3
Bezdrôtové slúchadlá Panasonic, Výdrž 16 hodín, Batéria s kapacitou 40 mAh, Bluetooth 5,0, vodeodolnosť IPX4, Max. RF výkon: 4 dBm
Skladom viac ako 5 ks a v 56 predajniach
€ 39,99

[€]

Všetky filtre

PHILIPS TAT1207BK/00 PHILIPS TAT1207BK/00
Tyzden zliav CE20% ikona
PHILIPS TAT1207BK/00
Sluchátka True Wireless Bluetooth
Ihneď k odoslaniu
Skladom 2 ks.
U Vás už 25.9.
€ 29,90
Akcia: Kúp teraz za € 23,92
Zobraziť ďalších 24
last-visited