Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

True Wireless slúchadlá

True Wireless slúchadlá sú čoraz populárnejšie vďaka ich pohodlnému a praktickému dizajnu. Výrobcovia ponúkajú modely s množstvom inteligentných funkcií a kvalitným zvukom v rôznych cenových kategóriách. Zistite, čím sú bezdrôtové slúchadlá True Wireless výnimočné a aké parametre sledovať pri ich výbere.

 

Aké True Wireless slúchadlá sú na výber?

TWS alebo True Wireless technológia sa vyznačuje kvalitou a praktickosťou, a to skutočne bez akéhokoľvek spojenia káblom (samozrejme, okrem nabíjania). Kvalitné True Wireless slúchadlá sú spojené cez bluetooth, čo zaručuje kvalitný zvuk bez akýchkoľvek vynechaní jedného či oboch slúchadiel.

Jednotlivé modely slúchadiel True Wireless sa líšia svojím tvarom. Na výber sú:

 • Štuple - vyrobené sú z gumy alebo pamäťovej peny, ktorá sa výborne prispôsobí tvaru ucha, vďaka čomu v ňom výborne držia. Niektoré slúchadlá majú v balení niekoľko vymeniteľných nadstavcov.
 • Kôstky - tesnia menej ako štuple, čo na bežné nosenie vyhovuje väčšine ľudí.

True Wireless slchadl s dostupn ako tuple alebo kstky.

 

True Wireless slúchadlá vs klasické slúchadlá

Klasické káblové slúchadlá sú známe najmä obmedzenou životnosťou, ktorá je v mnohých prípadoch (najmä u variantov s nižšou úrovňou kvality) ešte kratšia ako sa na prvý pohľad javí. Problém predstavuje práve spomínaný kábel, ktorý má tendenciu sa častým používaním v krátkom čase opotrebovať a vy tak, v tom lepšom prípade, skončíte len s jedným funkčným slúchadlom. Preto je potrebné klásť dôraz najmä na kvalitu nielen pri výbere slúchadiel, ale toto pravidlo platí všeobecne pre všetko.

V porovnaní s klasickými slúchadlami majú bezdrôtové slúchadlá True Wireless niekoľko výhod:

 • pripojenie len prostredníctvom bluetooth bez nutnosti káblov
 • konektivita s rôznymi smart zariadeniami
 • dizajn špeciálne navrhnutý tak, aby slúchadlá netlačili v ušiach
 • kvalitné prehrávanie zvuku
 • kompaktné rozmery, ktoré oceníte pri športovaní alebo cestovaní

Jedinou nevýhodou zostáva fakt, že počas nabíjania nie je možné slúchadlá používať.

Na slchadlch True Wireless ocente najm kompaktn rozmery.

 

Ako vybrať bezdrôtové slúchadlá True Wireless?

Keďže v našej ponuke nájdete pestrý výber slúchadiel True Wireless, pred kúpou sa vám bude ťažko rozhodovať. Pri výbere slúchadiel True Wireless sa môžete rozhodovať podľa viacerých kritérií. V našom vyhľadávači si môžete nastaviť minimálnu a maximálnu cenu, druh mikrofónu, predajňu, na ktorej slúchadla nájdete dostupné, ale aj značku.

Aby bolo vaše rozhodovanie jednoduchšie, odporúčame vám pri výbere sledovať:

 • výdrž batérie
 • funkcie
 • značku

Slúchadlá True Wireless majú rozdielnu výdrž batérie

Výdrž batérie True Wireless slúchadiel sa líši v závislosti od konkrétneho modelu. True Wireless slúchadlá sú dodávané spolu nabíjacím puzdrom, ktoré slúži nielen ako ochranný obal pre slúchadlá, ale aj ako nabíjacia stanica. Tieto puzdra majú vlastnú batériu, ktorá slúži na opakované nabíjanie slúchadiel.

 • Základné modely True Wireless slúchadiel vydržia nepretržite prehrávať hudbu 3 až 6 hodín.
 • Drahšie a výkonnejšie modely majú dobu prehrávania až niekoľko desiatok hodín.
 • Výdrž nabíjacieho púzdra sa pohybuje zvyčajne medzi 10 až 30 hodinami.

Puzdro slchadiel True Wireless slži ako extern nabjačka.

 

True Wireless slúchadlá a ich užitočné vlastnosti

Jednotliví výrobcovia slúchadiel True Wireless sa od seba odlišujú dizajnom, ale aj počtom funkcií. Zistite, aké funkcie môžu mať vaše nové slúchadlá true wireless:

 • Technológia ANC - slúchadlá dokážu prostredníctvom mikrofónu zachytiť okolité zvuky, čím vyšlú protihlukový signál a vy si tak užijete ničím nerušenú kvalitu zvuku nech ste kdekoľvek.
 • Ovládanie hlasom - True Wireless slúchadlá na slovo načúvajú vašim povelom.
 • Dotykové ovládanie - viacero True Wireless slúchadiel má dotykové ovládanie, ktoré umožňuje spustenie rôznych funkcií jednoduchými dotykmi po slúchadle, ako je napríklad prehrávanie/pozastavenie hudby, prechod na ďalšiu skladbu, ovládanie hlasitosti, prijímanie hovorov a ďalšie.
 • IP ochrana - má viacero úrovní, pričom platí, že čím vyššie krytie IP slúchadla majú, tým vyššia je ich odolnosť voči prachu alebo vode.
 • Automatické vypínanie a zapínanie hudby - prebieha na základe detektora, ktorý sníma či sú slúchadlá nasadené alebo nie.
 • Dolby Atmos - funkcia zaisťujúca dokonalý priestorový zvuk, ktorý oceníte najmä pri hraní hier alebo sledovaní televízora.
 • Multifunkčné puzdro - slúži ako power banka a vaše slúchadlá nabíja, ak ich práve nepočúvate. Zároveň je puzdro skvelým priestorom pre uskladnenie slúchadiel, takže sa nemusíte obávať toho, že by ste ich stratili.

Objavte všetky slúchadlá True Wireless v našej ponuke

V našej ponuke nájdete True Wireless slúchadlá rôznych značiek, takže si z pestrej ponuky vyberie naozaj každý.

Dostupné sú slúchadlá:

12 €
289 €
Všetky filtre

233 produktov

Yenkee YHP 08BT ANC HARMON
Zlepšite své poslechové zážitky na další úroveň s HARMON, prémiovými TWS sluchátky, které kombinují nejmodernější technologii Bluetooth 5.3 s spolehlivým čipsetem JL7006A8 pro dokonalou kvalitu zvuku a výkon. Bez ohledu na to, zda posloucháte hudbu nebo telefonujete, HARMON vám poskytne křišťálově čistý zvuk a bezproblémové připojení. S elegantným, kompaktným dizajnom a hmotnosťou len 4 g na slúchadlo je HARMON dokonalým spoločníkom pre milovníkov hudby, ktorí sa často pohybujú. HARMON slúchadlá disponujú intuitívnou ovládacou plochou, ktorá vám umožní ľahko navigovať v hudbe a jednoduchým ťuknutím prispôsobiť hlasitosť. Hladká a reaktívna ovládací povrch je navrhnutý pre pohodlie, poskytujúc preto bezproblémový zážitok. S týmito ovládacími prvkami môžete vychutnávať hudbu bez toho, aby ste museli vytiahnuť telefón z vrecka. Bluetooth: v5.3 BT profily: A2DP\AVCTP\AVDTP\AVRCP\HFP\SPP\SMP\ATT\GAP\GATT\RFCOMM\SDP\L2CAP Podporované Bluetooth kodeky: AAC/SBC Dosah: Nabíjanie puzdra: DC 5V (Typ C) / 200±20mA Čas nabíjania slúchadiel: 1,5 hodiny Čas nabíjania puzdra: 2,0 hodiny Doba prehrávania s ANC vypnutým: 7,5h + 16,5h (60%-70% hlasitosti) Doba prehrávania s ANC zapnutým: 6h + 18h (60%-70% hlasitosti) Priemer reproduktorov: 13 mm Frekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz Citlivosť: 98dBA Impedancia: 32Ω Maximálna vysielacia sila na 2,4GHz - 2,4835GHz: 5mW Kapacita nabíjacieho puzdra: 320 mAh (lítium-polymer) Kapacita slúchadiel: 32 mAh (lítium-polymer) Rozmery nabíjacieho puzdra: 57.5 x 50 x 25 mm Hmotnosť nabíjacieho puzdra: 37 g Hmotnosť jedného slúchadla: 4 g
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 18.6.
39,90 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.