Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm

Túžite po umývačke riadu, ale nemáte na ňu dostatok miesta? Voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm sú skvelým riešením do menších domácnosti. Poradíme vám, na čo by ste sa mali zamerať pri ich výbere.


Ako vybrať voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm?

Umývačka riadu 45 cm voľne stojaca je praktickým pomocníkom pre domácnosti s malým počtom členov alebo do kuchýň, v ktorých na štandardnú 60 cm umývačku riadu nezostalo miesto. Rozhodujúcimi parametrami pri kúpe sú často najmä farba, objem a hlučnosť

Akú farbu má umývačka riadu 45 cm voľne stojaca? 

Voľne stojaca umývačka riadu 45 cm je dostupná v bielom či nerezovom prevedení, takže sa dá skvelo zladiť s kuchynskou linkou. Biele voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm patria medzi najobľúbenejšie modely a skvelo vyniknú takmer v každej kuchyni. Nerezová umývačka riadu 45 cm voľne stojaca je výborným riešením do moderných kuchýň a úžasne vynikne aj v kombinácii s čiernou. 

V prípade, že máte obavy, aby voľne stojaca umývačka riadu 45 cm nebola príliš rušivým prvkom, na Planeo.sk sú dostupné aj vstavané umývačky riadu vo veľkosti 45 cm. 

Umývačka riadu 45 cm voľne stojaca podľa objemu 

Aj napriek malým rozmerom môže mať umývačka riadu 45 cm voľne stojaca veľkú kapacitu. Záleží najmä na veľkosti objemu, ktorý sa udáva v litroch a tiež vnútornom usporiadaní. Najväčšie voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm môžu naraz umyť až 11 jedálenských súprav. Rátajte však s tým, že veľké hrnce alebo pekáče v úzkej umývačke riadu pravdepodobne neumyjete. 

Nerezov zka umvačka riadu

Voľne stojaca umývačka riadu 45 cm musí mať nízku hlučnosť 

Umývačka riadu 45 cm voľne stojaca má väčšinou hlučnosť do 50 dB, avšak nájdu sa aj modely s vyššou hlučnosťou. Počas bežného dňa pravdepodobne nebudete hlučnosť umývačky riadu riešiť, ale sledovať by ste ju mali najmä v prípade, že plánujete jej používanie vo večerných hodinách. Hlučné voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm by vás totiž mohli rušiť. V prípade, že máte radi ticho, skúste si vybrať z tichších modelov s hlučnosťou okolo 40 dB

Voľne stojaca umvačka riadu rka 45 mže naraz umyť až 11 jedlenskch sprav.

Aké funkcie majú voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm?

Voľne stojaca umývačka riadu môže disponovať viacerými užitočnými funkciami, ktoré oceníte pri pravidelnom používaní. V prípade, že máte malé deti náhodnému otvoreniu dverí zabráni detská poistka alebo zámok. Užitočnou je aj funkcia AquaStop, ktorá zabráni úniku vody a v prípade problému tak predíde potope. Voľne stojaca umývačka riadu šírka 45 cm môže disponovať aj ďalšími funkciami ako napríklad automatické otváranie dverí, odložený štart, indikátor chýbajúceho leštidla alebo soli, či parné sušenie.

259 €
662 €
Všetky filtre

21 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.