Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Whirlpool SW8 AM2C XR2

5,0
2 hodnotení
1 recenzia

Voľne stojaca chladnička Whirlpool, nerezová, čistý objem 364 l, priečinok pre fľaše, povrchová úprava Optic Inox, technológia 6. ZMYSEL Fresh Control

Zobraziť celý popis

whirlpool-logo
Chladnička Whirpool vo Vašej kuchyni
Chladnička Whirpool s vynikajúcou kapacitou

Veľká kapacita, moderná technológia

Chladnička vynikajúcu kapacitu, takže vám nikdy nebude chýbať miesto. Poteší Vás aj povrchová úprava Optic Inox proti odtlačkom prstov pre jednoduché čistenie. Exkluzívna technológia 6. ZMYSEL Fresh Control automaticky upravuje úroveň teploty a vlhkosti, aby sa zabezpečila dlhotrvajúca čerstvosť potravín.


Chladnička Whirpool s technológiou 6. zmysel

6. ZMYSEL

Šetrí energiu, zachováva čerstvosť. Jedinečná technológia 6. zmysel zaručuje, že vaše potraviny budú vyzerať a chutiť skvele dlhšie ako v bežných chladničkách.

Chladnička Whirpool je navrhnutá tak, aby ste miesto využili naplno

Space Management

Všetok priestor, ktorý potrebujete. Inovatívny dizajn tejto chladničky Whirlpool poskytuje všetok priestor a flexibilitu, ktoré potrebujete na pohodlné a jednoduché skladovanie potravín a nápojov.

Chladnička Whirpool s priečinkom na faše

Priečinok na fľaše

Bezpečné skladovanie. Táto chladnička s mrazničkou Whirlpool poskytuje dokonalý priestor pre skladovanie vašich fliaš, so špecializovaným priečinkom na fľaše vo dverách chladničky.

Chladnička Whirpool s technológiou EnergySaving

Energy Saving

Ultra rýchla obnova teploty. Inovatívna technológia EnergySaving poskytuje ultra rýchlu obnovu teploty, vďaka čomu zaručí nizku spotrebu energie a predĺžený čas čerstvosti.Chladnička Whirpool s funkciou FreshControl

Fresh Control

Čerstvejšie, na dlhšie. Technológia 6. ZMYSEL Fresh Control nepretržite monitoruje teplotu a vlhkosť vo vnútri chladničky, čím vytvára ideálne podmienky na skladovanie potravín a umožňuje im vydržať až 4-krát dlhšie.

Chladnička Whirpool so sklenenými poličkami

Sklenené poličky

Vášeň pre krásu v každom detaile. Táto chladnička Whirlpool obsahuje sklenené poličky navrhnuté tak, aby v sebe spájali krásu a funkčnosť a poskytovali vám ten najúplnejší zážitok, aký si len dokážete predstaviť.

Chladnička Whirpool má prázdninový režim

Prázdninový režim

Dovolenka bez starostí. Režim dovolenky umožňuje nastaviť chladničku do pohotovostného režimu, keď ste na dovolenke.

Chladnička Whirpool s oddeľovačom fliaš

Oddeľovač fliaš

Bezpečné skladovanie. Táto chladnička Whirlpool poskytuje dokonalý priestor pre skladovanie vašich fliaš, so špecializovaným priečinkom a držiakom na fľaše vo dverách chladničky.Chladnička Whirpool s reverznými dverami

Reverzné dvere

Obojstranné závesy dverí pre väčšiu univerzálnosť, aby sa hodili k usporiadaniu vašej kuchyne - nastavte si otváranie vľavo alebo vpravo.

Chladnička Whirpool s ventiláciou

Ventilácia

Táto chladnička Whirlpool je vybavená ventilátorom, ktorý zabezpečuje plynulé a rovnomerné prúdenie vzduchu vo vnútri vášho spotrebiča.

Chladnička Whirpool s rýchlym chladením

Fast Cooling

Rýchle chladenie. Teplota vo vnútri chladničky sa po uložení nových potravín okamžite zníži. Zabudované senzory automaticky upravujú teplotu chladenia, čím zabezpečujú nízku spotrebu energie a dlhšiu čerstvosť.

Chladnička Whirpool so zásuvkou pre ovocie a zeleninu

Druhá zásuvka

Priestor, ktorý potrebujete. Táto chladnička s mrazničkou Whirlpool ponúka dve zásuvky,vrátane jednej s prepážkou, takže budete mať vždy dostatok priestoru pre vaše ovocie a zeleninu.Chladnička Whirpool s funkciou AutoDefrost

Auto Defrost

Odmrazovanie bez námahy. Technológia automatického odmrazovania účinne odstraňuje nahromadenú námrazu v chladničke.

Chladnička Whirpool s priečinkom na mliečne výrobky

Špeciálny priečinok

Starostlivosť o mliečne výrobky. Táto chladnička s mrazničkou Whirlpool je vybavená priestranným špecializovaným priečinkom, ktorý je vyhradený pre mliečne výrobky.

Chladnička Whirpool s elektronickým systémom ovládania

Elektronický systém

Výnimočný výkon. Táto chladnička Whirlpool disponuje elektronickým systémom ovládania, ktorý zabezpečuje nastavenie správnych parametrov kedykoľvek, vďaka čomu ponúka dokonalý výkon a kontrolu teploty.

Chladnička Whirpool s veľkým objemom nad 350 l

Objem nad 350 l

Všetok priestor, ktorý potrebujete. Táto chladnička Whirlpool je navrhnutá tak, aby poskytovala všetok priestor, ktorý potrebujete na pohodlné skladovanie potravín a nápojov.Chladnička Whirpool s dokonalou inštaláciou do každého rohu

Dokonalá inštalácia

Bezproblémová inštalácia. Táto chladnička Whirlpool je navrhnutá tak, aby sa dala bez námahy nainštalovať a umiestniť do akéhokoľvek rohu alebo od steny k stene, čo vám poskytuje maximálnu flexibilitu.

Chladnička Whirpool s energetickou triedou E

Energetická trieda E

Skvelá energetická účinnosť. Svojou energetickou triedou E vám tento spotrebič Whirlpool umožní vychutnať si skvelý výkon aj nižšiu spotrebu energie.

Chladnička Whirpool s inštaláciou do drážky

Inštalácia do drážky

Xlent FIT poskytuje maximálnu flexibilitu a vďaka inovatívnej konštrukcii zásuvky umožňuje inštaláciu voľne stojaceho spotrebiča do vstavanej kuchyne. Voľne otvárajte dvierka spotrebičov a úplne vysúvajte zásuvky bez toho, aby vás obmedzovali iné spotrebiče alebo steny.

Chladnička Whirpool s LED osvetlením

LED osvetlenie

Ideálneosvetlenie. Energeticky efektívne LED svetlo osvetľuje vnútro chladničky, čím umožňuje jednoduchšie nájsť to, čo hľadáte.


Ako vybrať chladničku?

V našom článku vám predstavíme všetky dôležité faktory, ktoré by ste mali zvážiť pred kúpou chladničky - od typu chladničky po konkrétne vlastnosti, ktoré byVaša chladnička mala mať.

Rozmery
Výška (cm): 187.5
Šírka (cm): 59.5
Hĺbka (cm): 63.0
Celkový hrubý objem (l): 371
Chladnička (hrubý objem (l): 371
Hĺbka s otvorenými dverami 90 stupňov (mm): 1290

Vlastnosti
Systém inštalácie krycích dvierok: Fixed-mounted
Typ inštalácie: Voľne stojace
Typ: Chladnička
Počet mraziacich priehradok
Objem produktu: 364
Počet chladiacich priehradok: 364
Ovládanie: Elektronické
Odmrazovanie chladničky: Automatické
Nastaviteľné nožičky: Áno - iba spredu plnené
Počet prestaviteľných poličiek v chladničke: 4
Počet poliček v chladničce: 6
Termostat chladničky: Analógové
Výstražný signál/porucha: Obe akustická aj vizuálna
Farba: Nerez
EAN kód: 8003437614224
Elektrické pripojenie (W): 100
Dĺžka elektrického kábla (cm): 245

Technické dáta
Trieda energetickej účinnosti (nariadenie (EÚ) 2017/1369): E
Ročná spotreba energie v kilowatthodinách za rok (kWh/a) (EÚ) 2017/1369: 118
Prúdová poistka (A): 1,5
Rýchle chladenie: Áno
Rýchle mrazenie: Nie
Emisie akustického hluku šíriaceho sa vzduchom (EÚ 2017/1369): 38
 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.