Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Beko B5RCNA406HXB2

Zatiaľ nehodnotené

Kombinovaná chladnička Beko, hlučnosť 35 dB, objem chladničky/mrazničky 249/106 l, trieda C, chladenie NeoFrost, FastFreeze, priehradka HarvestFresh

Zobraziť celý popis

beko-logo_
NeoFrost-AeroFlow_

Chladenie bez námrazy

Systém chladenia NeoFrost™ sa postará o chladenie bez námrazy a uchovanie potravín bez miešania pachov. V kombinácii s cirkuláciou vzduchu AeroFlow™ (zaistí rovnomerné rozloženie teploty vzduchu v chladničke), udrží potraviny dlhšie čerstvé a výživné, bez vyschnutia. V chladničke sa netvoria kvapky na zadnej stene a v mrazničke sa netvorí námraza, takže nie je potrebné nič odmrazovať.

HarvestFresh_

Čerstvosť s HarvestFresh

Svetelný režim priehradky HarvestFresh™ simuluje striedanie slnečného svetla a tmy počas celého dňa. To udržuje prirodzené procesy v ovocí a zelenine, takže si uchovajú viac vitamínov aj chuti, ako keby boli zatvorené len v tme. Uskladnené ovocie a zelenina sa v chladničke Beko B5RCNA406HXB2 neskazia tak rýchlo a vydržia dlhšie čerstvé.

multizona_

Vyberte si čo potrebujete

S multizónou je možné mať chladničku alebo mrazničku naviac. Môžete ju nastaviť ako mrazničku s teplotou -18 °C alebo ako chladničku s teplotou +4 °C. A ak idete na dovolenku, je možné multizónu vypnúť úplne alebo naopak, nechať zapnutú len multizónu s nastavením teploty pre chladničku alebo mrazničku podľa aktuálnej potreby.

Invertorovy-kompresor-ProSmart_

Kompresor ProSmart™

ProSmart™ invertorový kompresor je tým správnym srdcom chladničky. Oproti štandardnému kompresoru má až 4x tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie chladničky po niekoľko rokov.

 

Bezstarostný dovoz Vašej novej chladničky?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Kombinovaná chladnička
 Beko B5RCNA406HXB2

Špecifikácia
Energetická trieda C
Spotreba el. energie: 170 kWh/rok
Hlučnosť: 35 dB
Objem chladničky: 249l
Z toho Freshzona: 33l
Objem mrazničky: 106l
Akumulačná doba: 11hod
Mraziaca kapacita: 5 Kg 24hod

Vlastnosti
NeoFrost
Kovový chrbát
Displej na dverách
ProSmart invertorový kompresor
Eco, Holiday, FastFreeze
Možnosť otočenia otvárania dverí

Priehradka HarvestFresh so striedaním svetla na uchovanie vitamínov a čerstvosti
AeroFlow rýchlejšie chladenie, lepšia distribúcia chladenia, menej únikov teploty

Rozmery
Farba: Brushed Silver
V x Š x H: 203,5 x 59,5 x 66,5 cm