Tlačiareň EcoTank prináša bezproblémovú tlač pre domácnosti a malé kancelárie – atramentové nádržky s mimoriadne vysokou kapacitou umožňujú dopĺňanie bez vzniku neporiadku a fľaše so zaisťovacím mechanizmom sú navrhnuté tak, aby bolo možné do nádržky vložiť len správnu farbu.
Zľavový kupón

Dajte zbohom atramentovým kazetám

Ušetrite viac
Táto úsporná tlačiareň vám ušetrí až 90 % nákladov na tlač a dodáva sa s atramentom až na 3 roky. Vďaka dodávanému atramentu vytlačíte až 8 100 čiernobielych a 6 500 farebných strán a náhradná súprava atramentových náplní poskytuje ekvivalent až 66 atramentových kaziet.

Nabité funkciami
Vďaka zadnému zásobníku papiera na 100 hárkov, tlači fotografií bez okrajov (až do rozmeru 10 x 15 cm) a rýchlosti tlače až 33 strán za minútu môžete jednoducho a rýchlo vykonávať rôzne úlohy.
Ako vybrať tlačiareň?
V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať tlačiareň. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model.
Technológia tlače: atramentová
Formát tlačiarne: A4
Tlač: farebná
Multifunkčné: tlač, skenovanie, kopírka
Systém nádržiek: tankový systém
Rýchlosť čiernej tlače: 33 str/min
Rýchlosť farebnej tlače: 15 str/min
Rozlíšenie čiernobielej tlače: 5760 x 1440 DPI
Rozlíšenie farebnej tlače: 5760 x 1440 DPI
Vstupný zásobník: 1 100 listov
Výstupný zásobník: 30 listov
Obojstranná tlač (DUPLEX): ručná
Bezokrajová tlač: áno
Oddelené náplne: áno
Rozlíšenie skenera: 600 x 1200 DPI
Formát súboru pre skenovanie: BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG
Konektivita:
USB
Náhradný cartridge: Epson 103 EcoTank
Spotreba - tlač: 14 W
Spotreba - vypnuté: 0,2 W
Spotreba - pohotovostný režim: 4 W
Farba: čierna
Rozmery (V׊×H): 34,7 x 37,5 x 17,9 cm
Hmotnosť: 3,9 kg
| Použitie | Domáci |
|---|---|
| Tlač | Farebná |
| Modelový rad | EPSON L3231 |
|---|
| Displej | Nie |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Rozlíšenie farebnej tlače | 5760 x 1440 DPI |
| Mobilná tlač | Nie |
| Maximálny formát tlače | A4 |
| Oddelené náplne | Áno |
| Rozlíšenie tlače | 5760 x 1440 DPI |
| Rýchlosť tlače - farebne | 15 |
| Rýchlosť tlače - ČB | 33 |
| Zásobník papiera (listov) | 100 |
| Displej | Nie |
|---|---|
| Čítačka kariet | Nie |
| Náhradná náplň | 103 ECOTANK INK BOTTLE |
| Duplexný režim | Nie |
|---|---|
| Funkcie | Tankový systém, Skener, Kopírka |
| Pripojenie | USB |
|---|
| Príkon v pohotovostnom režime | 4,0 W |
|---|---|
| Spotreba | 14 W |
| Výška | 34,70 cm |
|---|---|
| Šírka | 37,50 cm |
| Hĺbka | 17,90 cm |
| Hmotnosť | 3900 g |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
