Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Hoover HHP75CAH011

Čistička vzduchu Hoover, nočný režim, difuzér, miestnosť 110 m2,  WiFi + Bluetooth, H-Trifilter (3 stupňová filtrácia), výkon 330 m3/h, hlučnosť max. 52 dB

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Hoover HHP75CAH011

Hoover HHP75CAH011

funkcia-zvlhcovac-vzduchu_

Nastavte si vlhkosť vzduchu

Funkcia zvlhčovača vzduchu umožňuje ľahko nastaviť požadovanú úroveň vlhkosti v miestnosti, čo ocenia najmä ľudia trpiaci alergiami, deti a seniori. Suchý vzduch zosilňuje príznaky a prejavy alergií. Môžete si vybrať z 3 úrovní nastavenia vlhkosti (40%, 55% alebo 70%) priamo na displeji čističky vzduchu Hoover alebo v aplikácii hOn.

aroma-difuzer_

Rozvoňajte svoj domov

H-PURIFIER nie je len čistička vzduchu. Vďaka funkcii Difuzér, ju využijete aj k šíreniu vôní esenciálnych olejov H-ESSENCE alebo probiotík H-Biotics do vzduchu, ktoré pomáhajú s dezinfekciou povrchov a likvidujú baktérie u vás doma. Túto funkciu môžete aktivovať a ovládať priamo na displeji čističky HHP75CAH011 alebo prostredníctvom aplikácie hOn.

dezinfekciou-povrchov-s-H-Biotics_

Zbavte sa baktérií s H-Biotics

Probiotiká H-Biotics pomáhajú s dezinfekciou povrchov a zbavujú váš domov baktérií a mikróbov. Probiotiká sú dobré baktérie, ktoré sa usadia na povrchoch a pomáhajú zabiť baktérie a mikróby. Vďaka tomu, vám zaisťujú hygienickú miestnosť. H-Biotics aktivujete výberom špeciálneho cyklu v programe Difusér na displeji čističky alebo prostredníctvom aplikácie hOn. 

esencialny-olej-H-ESSENCE_

Čistite aj rozvoniavajte 

H-ESSENCE je kolekcia esenciálnych olejov Hoover, ktorá prevonia váš domov pri využití funkcie aróma difuzéra, zatiaľ čo čistička Hoover čistí vzduch v miestnosti. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov vôní H-ESEENCE, nastaviť si intenzitu vône a alebo si nastaviť svoj osobný cyklus v aplikácii hOn.

aplikacia-hOn_

Aplikácia hOn

Prostredníctvom aplikácie hOn získate prístup k užitočným funkciám. Čistička Hoover postráži to, čo potrebujete - prispôsobí svoje fungovanie a zaistí čistejšie a zdravšie prostredie. Režimy čistenia môžete plánovať a ovládať z vášho smartfónu. Aplikácia vás taktiež informuje o vonkajšom znečistení a monitoruje teplotu a relatívnu vlhkosť v domácnosti.

monitorovanie-kvality-vzduchu_

Majte prehľad o kvalite vzduchu

V aplikácii hOn alebo priamo na displeji čističky H-PURIFIER môžete kedykoľvek skontrolovať kvalitu vzduchu v domácnosti a aktuálnu hladinu znečisťujúcich látok PM 10, PM 2,5 a plynov (VOC). Navyše máte prehľad o teplote a úrovni relatívnej vlhkosti v miestnosti aj o nutnosti údržby filtra.

LED-ukazovatel-kvality-vzduchu_

LED indikátor kvality vzduchu

Kvalitu domáceho ovzdušia môžete kedykoľvek skontrolovať jediným pohľadom, a to vďaka 4 farbám LED indikátora kvality vzduchu priamo na tele čističky. Zelená farba svieti v prípade dobrej kvality vzduchu, žltá pri strednej, oranžová pri zlej kvalite a červená pri vysokej miere znečistenia vzduchu v domácnosti.

funkcie-pre-alergikov-alergicky-profil_

Vlastný alergický profil

Po stiahnutí aplikácie hOn si môžete vytvoriť vlastný profil alergika a vybrať alergény, ktoré sú pre vás problematické. Akonáhle si nastavíte vlastný profil, spustí sa automaticky v prípade potreby špeciálny režim pre alergikov a aplikácia vás vždy upozorní ak identifikuje vo vzduchu vyššiu koncentráciu alergénov, čím vás chráni pred alergickými symptómami.

indikator-hladiny-CO_

Indikátor hladiny CO

Čistička vzduchu Hoover je vybavená samostatným senzorom, ktorý je užitočný pre nepretržité monitorovanie prítomnosti oxidu uhoľnatého. Keď sa hladina CO vo vzduchu stane potenciálne škodlivou, senzor vás upozorní akustickým signálom a zároveň upozornením v aplikácii hOn.

AIR-FLOW-360_

Prúdenie vzduchu s Air Flow

Vďaka valcovitému tvaru čističky H-PURIFIER HHP75CAH011 a možnosti 360° prúdenia vzduchu Air Flow sa vyčistený vzduch šíri do miestnosti všetkými smermi, čo zaručuje čistý vzduch v každom kúte domácnosti. Vzduch prúdi efektívne smerom k stropu a pozdĺž celej miestnosti.

trojita-filtracia-H-TRIFILTER_

Filtrácia v 3 úrovniach

H-TRIFILTER je unikátna filtrácia, ktorá poskytuje ochranu pred všetkými znečisťujúcimi látkami v interiéri. Vonkajší filter zachytáva najväčšie častice (vlasy, chlpy, prach). HEPA filter odstraňuje najjemnejšie častice (roztoče, plesne, baktérie, peľ), ktoré sa vo filtri stávajú neškodnými. Aktívny uhlíkový filter odstraňuje nebezpečné plyny (dopravné znečistenie, výpary z varenia, sprejov a cigariet).

multisenzorove-monitorovanie-vzduchu_

Multisenzorové monitorovanie

Sada inteligentných senzorov starostlivo sleduje kvalitu vzduchu vo vnútorných priestoroch v reálnom čase a monitoruje hladinu znečisťujúcich látok (PM 10 a PM 2,5), plynov (VOC) a oxidu uhoľnatého. Ich vysoká presnosť je zaručená laserovou technológia bez nutnosti ďalšej údržby.

 


nocny-rezim_

Nočný režim

Nočný režim ponúka vysoký výkon, ktorý vás nebude rušiť ani pri spánku, tichý režim čistenia vzduchu sa aktivuje až 8 krát počas noci. Aj po prebudení sa môžete tešiť na svieži vzduch vo vašej spálni.

rezim-maximalneho-vykonu_

Režim maximálneho výkonu

Nastavte režim maximálneho výkonu a nechajte čističku pracovať naplno. Režim je ideálny do otvorených priestorov, na odstránenie cigaretového dymu alebo kuchynských výparov.

automaticky-rezim_

Automatický režim

Čistička nastaví rýchlosť ventilátora podľa aktuálnej kvality okolitého vzduchu. Keď indikátor svieti na zeleno - ventilátor sa vypne, senzory naďalej monitorujú kvalitu vzduchu a v prípade detekcie znečisťujúcich látok ventilátor znovu aktivujú.

zachytenie-a-inaktivacia-pelu_

Zachytáva peľ

Filter HEPA 13 má jedinečnú a testovanú úpravu, ktorá zachytáva peľ a deaktivuje ho, čím zaisťuje vysokú ochranu pre alergikov a umožňuje im bezpečne manipulovať s filtrom.


 

Nedokážete sa zbaviť prachu v domácnosti?

Pripravili sme si pre vás článok, v ktorom sme zosumarizovali 10 tipov nápomocných v boji s prachom. Zistíte aj, ako mať nad prachom náskok. 


Technické špecifikácie
Odporúčaná veľkosť miestnosti až do 110m2
Objem ošetreného vzduchu v maximálnom režime za 1 h (m3/h): 330
Odstraňovanie ultra jemných častíc: 99,97%
Čas potrebný na vyčistenie vzduchu v miestnosti 20 m2 = 9 min
Konektivita: Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah (Wi-Fi + BLE)
Aplikácia: hOn, Google home, Alexa
Indikátor hladiny CO - Zvukový signál
LED indikátor kvality vzduchu
PM 10: Áno
PM 2,5: Áno
VOC: Áno
Upozornenie na nutnosť výmeny filtra
Prenosná rukoväť
Zatiahnuteľný kábel
Teplotný senzor a senzor vlhkosti vzduchu
Ukazovateľ životnosti filtra
Displej zobrazujúci aktuálnu kvalitu vzduchu

Vrstvy filtra: 3

 • Vonkajší vyberateľný umývateľný filter
 • Hepa Filter H13
 • Inaktivácia peľov
 • Aktívny uhlíkový filter

Programy

 • Automatický režim
 • Režim maximálneho výkonu
 • Aroma difuzér
 • Zvlhčovač vzduchu
 • Osobné nastavenie peľov
 • Režim pre alergikov
 • Nočný režim

Rozmery
Výška produktu: 745
Šírka produktu (mm): 280
Hĺbka (mm): 317
Výška s obalom (mm): 810
Šírka s obalom (mm): 353
Hĺbka s obalom (mm): 370
Čistá hmotnosť (kg): 9,6
Hmotnosť s obalom (kg): 12,8

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.