Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Kulmy na vlasy Remington

Či už túžite po veľkých loknách alebo ležérnych vlnkách, kulma na vlasy Remington sa postará o profesionálny výsledok ako od kaderníka. Všetky kulmy na vlny Remington sú navrhnuté tak, aby poskytli vašim vlasom ochranu pred teplom a zároveň umožňovali jednoduché používanie. Na výber je niekoľko modelov, záleží len na vás, aký typ kulmy na vlasy Remington vám bude najviac vyhovovať.

Remington kulma na vlny má viacero výhod

Kulmy na vlasy Remington sú vhodné pre každého, kto očakáva vrcholnú kvalitu, jednoduché ovládanie a profesionálny dizajn. Ich zdokonalený povrch poskytuje ochranu pri vytváraní a úprave účesu aj pri dlhodobom používaní. Objavte všetky dôvody, prečo si kúpiť kulmu na vlasy Remington.

 • vybavené sú keramickým alebo teflónovým povrchom, ktorý minimalizuje poškodenie vlasov teplom
 • každá kulma na vlasy Remington má vo výbave niekoľko inovatívnych funkcií
 • ergonomický dizajn a nízka hmotnosť
 • jednoduchá manipulácia a ovládanie
 • pestrý výber modelov

Remington kulma na vlasy.

Aké kulmy na vlasy Remington nájdete v našej ponuke?

Značka Remington sa zameriava na výrobu kvalitných elektrických stylingových produktov. V starostlivosti o vlasy ponúka žehličky na vlasy, sušiče vlasov, kefy, ale aj kulmy. Tie sú dostupné v niekoľkých modeloch, aby spĺňali potreby a preferencie rôznych typov vlasov a štýlov.

Na našom e-shope zakúpite tieto kulmy na vlasy Remington:

 • klasické
 • teplovzdušné
 • kónické

Klasické kulmy na vlasy Remington

Klasická kulma na vlny Remington je základným typom a typickým je pre ňu valcový tvar. Vybavená môže byť aj štipcom na uchytenie vlasov. Vhodná je na každodenné použitie a využiť ju môžete aj na zväčšenie objemu vlasov.

Teplovzdušné kulmy na vlny Remington

Teplovzdušná Remington kulma na vlasy kombinuje funkcie kulmy a sušiča vlasov. Má v sebe zabudovaný ventilátor, ktorý fúka horúci vzduch cez valec, keď je vlasový prameň navinutý na kulme. To umožňuje rýchlejšie formovanie vlasov, vďaka čomu majú prirodzený vzhľad.

Kónické kulmy na vlasy Remington

Kónické kulmy na vlny Remington sú špecifický typ kulmy, ktorá má tvar kužeľa, vďaka čomu umožňuje vytváranie prirodzených a plynulých vĺn vlasov. Kónická Remington kulma na vlny sa používa jednoducho, vlasy je nutné postupne navíjať od širšej časti kužeľa k užšej časti. Týmto spôsobom dosiahne prirodzenejší vzhľad vĺn alebo vlniek, pričom konce vlasov zostanú rovné.

Kulma na vlasy Remington s ochrannou rukavicou.

Remington kulmy na vlasy majú viacero praktických funkcií

Každá kulma na vlny Remington je vybavená rôznymi doplnkami a praktickými funkciami, ktoré pri jej pravidelnom používaní oceníte. Zistite, čo všetko môže mať vo výbave vaša nová Remington kulma na vlasy:

 • Technológia OPTIheat - Remington kulmy na vlasy s technológiou OPTIheat sú navrhnuté tak, aby dosiahli dlhotrvajúce vlny. Táto technológia umožňuje rovnomerné rozloženie tepla po celej ploche valcov, čo zabezpečuje dlhotrvajúci efekt vĺn a zároveň zlepšuje výkon kulmy.
 • Nekĺzavý povrch Grip Tech zvyšuje bezpečnosť a umožňuje pevné držanie kulmy počas používania, čo zaručuje lepšiu kontrolu nad vlasmi a zároveň minimalizuje riziko úrazu.
 • Integrovaný digitálny displej - Remington kulma na vlasy môže mať vo výbave integrovaný digitálny displej, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie a sledovanie teploty, vďaka čomu môžete presne kontrolovať teplotu kulmy a prispôsobiť ju vašim potrebám a typu vlasov.
 • Tlačidlo pre zmenu smeru rotácie umožňuje jednoducho zmeniť smer, v ktorom sa váš vlasový prameň navíja na kulmu, vďaka čomu môžete vytvárať rôzne štýly úpravy vlasov.
 • Studená špička zabezpečuje bezpečné držanie kulmy počas používania. Táto funkcia chráni prsty pred horúcim povrchom a umožňuje lepšiu kontrolu nad kulmovaním.
 • Teplotný zámok zabraňuje náhodnému posunu nastavenia teploty počas používania. Tým sa minimalizuje riziko popálenia a zabezpečuje sa konzistentná teplota počas celého kulmovania.
 • Otočný kábel zabezpečuje väčšiu slobodu pohybu pri kulmovaní a zabraňuje zamotaniu kábla, vďaka čomu sa vám bude s kulmou manipulovať pohodlnejšie a bezpečnejšie.
 • Nadstavec Root Boost je navrhnutý tak, aby poskytoval výrazný objem od korienkov vlasov, čo vytvára plný a zdvihnutý účes. V prípade, že túžite po veľkom objeme bude pre vás kulma na veľké vlny Remington s touto funkciou skvelým riešením.
 • Pútko na zavesenie umožňuje jednoducho zavesiť kulmu na vlasy na háčik alebo kdekoľvek vo vašej kúpeľni. Tento praktický doplnok vám uľahčí uskladnenie a zabezpečí, že kulmu budete mať vždy po ruke.
 • Nastavenie Care zabezpečí optimálnu teplotu sušenia a chráni pred prehrievaním. Vlasy sa aj napriek tomu rýchlo usušia vďaka silnému prúdu vzduchu, no pri stálej a šetrnej teplote.
 • Automatické bezpečnostné vypnutie zabezpečuje, že kulma na krátke vlasy Remington sa automaticky vypne po určitom čase nečinnosti, čo zvyšuje bezpečnosť.
 • Ochranná rukavica - niektoré Remington kulmy na vlasy sú dodávané s ochrannou rukavicou. Táto rukavica je určená na ochranu ruky pred horúcim povrchom kulmy a minimalizuje riziko popálenia počas používania.

Teplovzdun kulma na vlny Remington.

11 €
80 €
Všetky filtre

31 produktov

Na objednávku
Remington AS8810
Rotačná teplovzdušná kulma Keratin Protect, 1000 W, 2 teploty/2 rýchlosti, studená vlna
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
55,99 €
Akcia: Kúp teraz za 44,79 €
Na objednávku
Remington CI5901 Coconut Smooth
Kónické telo 13–25 mm, 8 nastavení teploty, zahriatie za 30 sekúnd, automatické bezpečnostné vypnutie po 60 min.
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
40,99 €
Akcia: Kúp teraz za 32,79 €
Na objednávku
Remington AS8606
Rotačná teplovzdušná kefa 30-mm na tvorbu voľných vĺn, 800 W, 2 teploty/rýchlosti, ionizácia.
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
69,99 €
Akcia: Kúp teraz za 55,99 €
Na objednávku
5,0 1x
Remington CI1A119
Kulma na vlasy, priemer 19 mm, keramický povrch, univerzálna teplota 190 °C, zahriatie za 90 sekúnd, studená špička, 1,8m otočný kábel.
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
13,89 €
Akcia: Kúp teraz za 11,11 €
Zobraziť ďalších 7
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.