- 17,3" IPS displej s rozlíšením Full HD (1920 × 1080)
- 20-jadrový procesor Intel Core i7-14700HX, 28 vlákien
- frekvencia procesora 2,1 GHz, boost až 5,5 GHz
- 32GB operačná pamäť DDR5
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- dedikovaná grafika NVIDIA GeForce RTX 5070, 8 GB
- operačný systém Windows 11 Home
- hmotnosť 2,9 kg
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Herný notebook LOQ 17IRX10 (83JH0021CK), Luna Grey

Vstupenka do sveta epických bitiek
Vstúpte do sveta epických dobrodružstiev s herným notebookom Lenovo LOQ 17IRX10. Hry na ňom krásne a bez sekania pobežia vďaka 20-jadrovému procesoru Intel Core i7 14. generácie. Ten ešte doplní 32GB operačná pamäť. A aby sa pri práci príliš nezapotil, je vybavený vysoko účinným chladením. Aj pri intenzívnom hraní tak zostane chladný a tichý. 60Wh batéria vás len tak nenechá v štichu – hrať tak môžete dlhé hodiny bez hľadania zásuvky. A vďaka 245W nabíjačke sa rýchlo dostanete na maximálnu kapacitu.

Kontrola pevne vo vašich rukách
Svoje obľúbené hry budete môcť hrať na tie najvyššie detaily vďaka výkonnej dedikovanej grafike NVIDIA GeForce RTX 5070 s 8GB pamäťou. Navyše si vychutnáte aj ray tracing – realistickú simuláciu lúčov svetla. Nvidia Reflex 2 s technológiou Frame Warp zase znižuje odozvu systému tým, že hru renderuje podľa pohybu myši. Získate tak extrémne rýchlu odozvu, presné mierenie a maximálnu istotu pri každom výstrele. Aplikácia NVIDIA Broadcast využíva AI na zlepšenie kvality livestreamov, videohovorov aj hlasovej komunikácie.

Farby presne tak, ako majú byť
O to, aby všetko vyzeralo skutočne krásne, sa stará veľký 17,3" IPS displej s rozlíšením Full HD (1920 × 1080). Hrať tak môžete aj za slnečného dňa vďaka jasu až 300 nitov a antireflexnému prevedeniu. To všetko s obnovovacou frekvenciou 165 Hz, takže nad svojimi protivníkmi budete mať nezanedbateľnú výhodu. Notebook navyše podporuje 100% sRGB gamut, takže farby sú sýte a realistické. S technológiou Low Blue Light sa nemusíte báť, že by ste z dlhého sledovania obrazovky mali unavené oči.

Tóny, ktoré dodajú silu
Hranie nie je len o grafike – zásadnú rolu hrá aj zvuk. Technológia Nahimic Audio spolu s 2 reproduktormi vylepšenými pomocou umelej inteligencie vám ponúknu priestorový zvuk s výraznými basmi, ktorý pozdvihne hranie, filmy aj hudbu na úplne novú úroveň. Aby bol váš herný zážitok kompletný, nechýba ani plnohodnotná 24-zónová podsvietená klávesnica s pohodlnými spínačmi, ktoré zabezpečujú konzistentnú odozvu pri každom stlačení. Dopĺňa ju presný Mylar touchpad a numerický blok.

Váš herný svet bez obmedzení
Všetky vaše súbory – a hlavne hry – sa pohodlne zmestia na 1TB SSD disk. A s predinštalovaným operačným systémom Windows 11 Home sa môžete pustiť do hrania hneď, ako počítač vybalíte z krabice. LOQ 17IRX10 ponúka pestré možnosti pripojenia – niekoľko USB-A portov, ktoré zabezpečia prenosovú rýchlosť až 5 Gb/s. Cez jeden USB-C – s rýchlosťou až 10 Gb/s – môžete počítač aj nabíjať. Rovnako ho využijete ako DisplayPort 1.4 na pripojenie monitora. Nechýba ani HDMI alebo 3,5mm jack na slúchadlá. K internetu sa pripojíte cez RJ-45 alebo Wi-Fi 6. A samozrejmosťou je aj Bluetooth 5.2.
| Funkcia AI | Nie |
|---|---|
| Použitie | Herný |
| Ultrabook | Nie |
| Part Number | 83JH0021CK |
| Modelový rad | Lenovo LOQ |
|---|
| Intel Optane | Nie |
|---|---|
| Operačná pamäť | 32,00 GB |
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiska | 1000 GB |
| Kapacita batérie Wh | 60 |
|---|
| Displej | Antireflexný |
|---|---|
| Rozlíšenie panelu | 1920 × 1080 |
| Dotykový displej | Nie |
| Uhlopriečka displeja | 17,30 " . |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Svietivosť displeja | 300 Nits |
| Typ displeja | IPS |
| Počet jadier procesora | 20 |
|---|---|
| Procesorový rad | Core i7 |
| Model procesora | Core i7-14700HX |
| Základná frekvencia procesora | 2,10 GHz |
| Frekvencia procesora boost | 5,50 GHz |
| Výrobca procesora | Intel |
| Sieťový procesor (NPU) | Nie |
|---|
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
|---|---|
| Mechanika | Nie |
| Výbava | Webkamera, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica |
| Podpora WIN11 | Áno |
|---|---|
| Predinštalovaný Microsoft 365 Personal | Skúšobná verzia |
| Operačný systém | Windows 11 Home |
| Typ grafickej karty | Dedikovaná |
|---|---|
| Grafika | GeFroce RTX 5070 |
| Výrobca grafiky | NVIDIA |
| Pamäť grafickej karty (GB) | 8 GB |
| Podsvietenie klávesnice | Áno |
|---|
| Počet USB-A | 4 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikácia | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandard | 802.11ax |
| Rozhranie | USB-C, USB-A, RJ-45, HDMI |
| Konštrukcia | Pevná |
|---|
| Výška | 2,52 cm |
|---|---|
| Šírka | 39,84 cm |
| Hĺbka | 27,62 cm |
| Hmotnosť | 2,9 kg |
| Farba | Šedá |
|---|
| Obsah balenia | Nabíjačka |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.