Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

MORA IS 8688 DX

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Elektrický indukčný sporák s multifunkčnou rúrou, sklokeramická indukčná doska, dotykové ovládanie dosky, 4 varné zóny, ukazovateľ zvyškového tepla varných zón, SuperBoost, ConnectZone

Zobraziť celý popis

mora-banner_1684479033
OT 692 XGB ODSÁVAČ PÁR MORA kvalita

Kvalitný vstavaný odsávač pár

Vstavaný výsuvný odsávač pár MORA OT 692 XGB v čierno-nerezovom prevedení a s výkonom 350 m3/h spoľahlivo odstráni z kuchyne všetky nežiaduce pachy. Vďaka posuvnému čelu odsávač dokonale splynie s kuchynskou linkou, pretože motor s horným odťahom je skrytý vo vnútri skrinky.

OT 692 XGB ODSÁVAČ PÁR MORA jednoduche ovladanie

Jednoduché ovládanie a osvetlenie

Odsávač má tlačidlové 3 rýchlostné ovládanie umiestnené pod lištou a LED osvetlenie s výkonom 3 W, ktoré perfektne osvieti varnú plochu a vy tak budete dokonale vidieť do hrncov či panvíc na pripravovaný pokrm. Je opatrený umývateľnými hliníkovými filtrami proti mastnote s polyuretánovou penou, ktoré je možné umývať v umývačke. Pri dokúpení uhlíkových filtrov je možné odsávač prevádzkovať aj na recirkulácii.

Ako vybrať digestor?

V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať digestor. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model. 

Elektrický indukčný sporák s multifunkčnou rúrou
IS 8688 DX

Energetická trieda A
Objem rúry 70 l
Sklokeramická indukčná doska
Dotykové ovládanie dosky
4 varné zóny
Vľavo vpredu Ø 18 cm, 1,5/2 kW, vpravo vpredu Ø 14,5 cm, 1,2/1,6 kW, vľavo vzadu Ø 18 cm, 1,5/2 kW, vpravo vzadu Ø 21, 1, 5/2 kW
ConnectZone (spojenie dvoch ľavých zón do jednej)
SuperBoost (extra výkon u všetkých varných zón súčasne)
Ukazovateľ zvyškového tepla varných zón
DIGITÁLNY dotykový časový spínač s hodinami
Programovanie doby pečenia

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.