Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Ohrievače fliaš

Zabudnite na klasické zdĺhavé ohrievanie fľaše a ušetrite si námahu s ohrievačom fľaše. Praktický ohrievač kojeneckej fľaše zaistí, že bude mať materské mlieko alebo výživa ideálnu teplotu na konzumáciu a bude rovnomerne zohriate. Vysvetlíme vám, ako ohrievače fliaš fungujú, a na ktoré parametre sa zamerať pri ich kúpe.

 

Ohrievač dojčenských fliaš funguje jednoducho

Fungovanie ohrievača fľaše nie je žiadna veda a zvládne ho naozaj každý. Princípom každého ohrievača fľaše je teplý kúpeľ, ktorý zohreje obsah kojeneckej fľaše. Postup ohrevu materského mlieka alebo výživy je nasledovný:

 1. Do fľaše nalejte obsah, ktorý potrebujete zahriať.
 2. Ohrievač dojčenských fliaš napustite vodou.
 3. Fľašu umiestnite do ohrievača a nastavte intenzitu ohrevu podľa množstva tekutiny vo fľaši.
 4. Po skončení ohrievania má obsah fľaše ideálnu teplotu a je pripravený na okamžitú konzumáciu dieťaťom.

Ohrievače fľae mžete využiť aj ako steriliztor.

Ohrievač kojeneckých fliaš sa líši cenou

Cena je často rozhodujúcim faktorom pri výbere ohrievača kojeneckých fliaš. V našej ponuke preto nájdete základné modely s nižšou obstarávacou cenou, ale aj najmodernejšie ohrievače fliaš s viacerými praktickými funkciami.

Podľa ceny rozdeľujeme ohrievače fliaš:

 • do 24,99 € - základné modely, ktoré zvyčajne majú len základné funkcie
 • od 25 do 34,99 € - multifunkčné ohrievače fliaš s niekoľkými praktickými funkciami
 • od 35 € a viac - ohrievače fliaš s viacerými užitočnými funkciami, ako varenie v pare, časovač alebo sterilizátor, ktoré zaujmú aj nápaditým dizajnom

Drahie ohrievače flia mžete využiť aj na varenie v pare.

Ohrievač dojčenských fliaš vyberajte podľa funkcií

Nakoľko medzi cenami ohrievačov fliaš nie sú príliš veľké rozdiely, najlepšie urobíte, ak budete pri kúpe sledovať počet funkcií. Každý ohrievač kojeneckých fliaš má rozdielny počet funkcií a záleží len na vás, ktoré sa rozhodnete pri výbere uprednostniť.

Ohrievač kojeneckých fliaš môže mať viaceré funkcie:

 • Sterilizátor slúži k dezinfekcii fľaše alebo cumlíkov pomocou pary.
 • Udržiavanie teploty - ohrievač dojčenských fliaš udržuje rovnakú teplotu obsahu fľaše pod dobu niekoľkých minút.
 • Varenie v pare umožňuje prípravu príkrmov alebo varenie zeleniny.
 • Rozmrazovanie príkrmov - vďaka tejto funkcii využijete ohrievač kojeneckých fliaš aj po tom, čo sa rozhodnete skončiť s materským alebo umelým mliekom.
 • Bezpečnostná poistka zabezpečí, že v prípade absencie vody sa ohrievač kojeneckých fliaš automaticky vypne, aby nedošlo k jeho prehriatiu.
 • Časovač umožňuje nastaviť akúkoľvek funkciu ohrievača vopred od 10 minút až po 15 hodín, so zvukovým signálom na konci.

Nakúpte celú výbavu na jednom mieste

Na našom e-shope zakúpite okrem ohrievačov fliaš aj ďalších užitočných pomocníkov, ktorí vám pomôžu s príchodom nového člena rodiny. Aby ste mali vaše dieťatko neustále pod kontrolou a zároveň sa mohli venovať aj iným činnostiam, určite využijete detskú pestúnku. Na výber sú audio, video alebo smart detské pestúnky, takže si z bohatej ponuky vyberie naozaj každý.

V prípade, že budete vaše dieťatko kojiť oceníte pomoc odsávačky mlieka. Tá vám pomôže s odsatím prebytočného mlieka a jeho úschovou na neskôr. Na výber sú:

 • Manuálne odsávačky mlieka zaujmú najmä nízkou cenou, hodia sa skôr na občasné používanie.
 • Elektrické odsávačky mlieka majú množstvo užitočných funkcií, napodobňujú prirodzené satie dieťaťa a zároveň poskytujú masáž prsníka, stlačenie a satie naraz.
24 €
36 €
Všetky filtre

2 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.