Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Starostlivosť o dieťa

S príchodom nového člena domácnosti budete potrebovať aj pomocníkov, ktorí vám výrazne uľahčia starostlivosť o dieťa. Ako sa orientovať v našej ponuke, a ktoré parametre sledovať pri výbere sa dočítate pri konkrétnych produktoch. 
 

Detské pestúnky

Vaše dieťa skvelé postráži elektronická detská pestúnka, vďaka ktorej ihneď zistíte, či dieťatko potrebuje vašu pomoc. Na výber sú klasické detské pestúnky, ktoré prenášajú len zvuk alebo modely s obrazovkou, vďaka ktorým môžete svoje dieťa nielen počuť, ale aj vidieť. 

Pred kúpou zvážte, či budete detskú pestúnku využívať doma alebo aj na cestách. Tomuto rozhodnutiu potom prispôsobte spôsob prenosu zvuku. Ten sa dá prenášať analogicky, digitálne alebo prostredníctvom internetu. Analógové majú väčší dosah, ale sú náchylné na rušivé signály. Digitálne detské pestúnky oceníte v oblastiach s hustou sieťou kanálov. Dôležitým parametrom je aj dosah prenosu, ktorý znižuje počet prekážok, ktoré musí signál prekonať a tiež spôsob napájania. To môže byť na klasické alkalické baterky alebo prostredníctvom adaptéra do zásuvky

detska pestunka

Pri rozhodovaní o konkrétnom modely detskej pestúnky vám pomôžu aj ďalšie doplnkové funkcie, ktorými však nedisponujú všetky. Užitočnou funkciou je napríklad možnosť obojstrannej prevádzky, ktorá umožňuje, aby ste nielen počúvali dieťa, ale mohli mu aj niečo povedať. Skvelou funkciou je aj senzor teploty, ktorý umožňuje nastavenie minimálnych a maximálnych teplôt, na ktorých prekročenie vás upozorní zvukový signál. Oceniť môžete aj možnosť ovládanie hlasitosti, indikáciu slabej batérie, úsporný režim, nočné svetlo alebo funkciu prehrávania uspávaniek

detska pestunka

Ohrievače fliaš a sterilizátory 

Čas a námahu vám pri starostlivosti o dieťatko uľahčí najmä ohrievač dojčenskej (kojeneckej) fľaše a sterilizátor. Vďaka ohrievaču budete mať materské alebo umelé mlieko zohriate na ideálnu teplotu. Niektoré ohrievače dokážu okrem ohrevu aj rozmrazovať. Skvelou funkciou je aj možnosť ohrievania v aute, v ktorom sa dá pripojiť ohrievač do zásuvky zapaľovača. 

 
 
 
 
 

 

detska pestunka

Sterilizátor bude vašim pomocníkom najmä prvé mesiace života bábätka. Využijete ho nielen na sterilizáciu dojčenských fliaš, ale aj cumlíkov a ďalšieho potrebného príslušenstva. Pri jeho výbere by ste mali zohľadniť najmä jeho veľkosť, maximálnu kapacitu a čas sterilizácie

V prípade, že rozmýšľate nad kúpou ohrievača aj sterilizátora, skvelým riešením pre vás bude kúpa 2v1. Môžete si kúpiť ohrievač dojčenských fliaš s funkciou sterilizátora a výrazne tým ušetriť. 
 

Ďalšie pomôcky k správnej starostlivosti o dieťa 

Okrem už spomínaných užitočných pomocníkov nájdete v našej ponuke aj ďalšie produkty, ktoré vám výrazne pomôžu so starostlivosťou o dieťa. S detskými soplíkmi si skvelo poradí nosná odsávačka a lepší vzduch sa bude vášmu dieťatku dýchať vďaka zvlhčovaču vzduchu. Praktickým pomocníkom každej dojčiacej ženy je aj odsávačka mlieka, pričom v ponuke nájdete manuálne alebo elektrické odsávačky materského mlieka. V prípade, že chcete mať pod kontrolou aj správnu hmotnosť vášho bábätka a nechcete čakať na návštevu lekára, môžete si kúpiť domácu detskú váhu. Vášmu dieťatku tak môžete robiť záznamy o hmotnosti každý deň. 

pomocky pre starostlivost o dieta

Malé domáce spotrebiče

9 €
359 €
Všetky filtre

34 produktov

Zobraziť ďalších 10
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.