Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic RP-TCM115E-A

Slúchadlá do uší Panasonic, zabudovaný mikrofón, citlivosť 109 dB/mW, budiaca jednotka 9 mm, frekvencia10 Hz až 24 Hz, magnet Neodymium, kábel 1,2 m

Zobraziť celý popis

panasonic_1684932427
RP-TCM115E-A SLÚCHADLÁ DO UŠÍ PANASONIC

1_1697755013

Čistý zvuk s vynikajúcou izoláciou zvuku

Slúchadlá do uší Panasonic RP-TCM115E-K používajú mikrofón v kábli na mimoriadne jednoduché používanie so smartfónom a reprodukujú čistý zvuk s vynikajúcou izoláciou hluku.

Ušné západky, ktoré naozaj zostanú v uchu

Ušné západky, ktoré naozaj zostanú v uchu

Ušné západky slúchadiel TCM115 sú navrhnuté tak, aby presne sedeli v ušiach, vždy zostávali pohodlne na mieste a vytvárali vzduchotesnú konštrukciu, ktorá blokuje externé zvuky na lepší zážitok z hudby.

Kompatibilné so smartfónom

Kompatibilné so smartfónom

Slúchadlá TCM115 podporujú funkcie mikrofónu a diaľkového ovládania, ktoré sú kompatibilné so zariadeniami iPhone, BlackBerry® a Android™. To znamená, že okrem skvelého počúvania hudby zo smartfónu vám tiež umožnia používať svoj mikrofón na konverzovanie prostredníctvom smartfónu.

Potrebujete poradiť, ako vybrať slúchadlá?

V našom článku sa dozviete aké sú výhody slúchadiel na uši a do uší, odhalíme pre vás niekoľko technických vychytávok, aby ste si mohli vybrať slúchadlá, ktoré vám budú vyhovovať./p>


Technické parametre
Citlivosť 109 dB/mW
Budiaca jednotka 9 mm
Frekvenčná charakteristika 10 Hz až 24 Hz
Typ magnetu Neodymium
Ovládanie/mikrofón: Áno
Impedancia (Ω) 16 ohmov
Dĺžka kábla (m/stopy) 1,2 m
Dodaná položka Ušné západky (S, M, L)
MiniPlug 3,5 mm
Konektor N ( nikel )

Hmotnosť
Približne 12 g (s káblom)

Farba
Modrá

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.