Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PFN 238 EX JOKER

Zatiaľ nehodnotené

Zásuvková mraznička Philco, funkcie JokerSuperFreeze SuperCool, objem 238 litrov, en. trieda E, rozmery v/š/h: 172,2x59,5x63,2 cm, nerezová

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PFN 238 EW:
 

Funkcia Joker
Zmena chladničky na mrazničku/mrazničky na chladničku.

Funkcia NoFrost
Zabraňuje usadzovaniu námrazy.

Funkcia Super Freeze
Umožňuje okamžité zmrazenie potravín.

Funkcia Super Cool
Umožňuje okamžite schladenie potravín.

Inteligentný alarm
Upozornenie pri nezatvorených dverách/vysokej teplote.

Objem 238 l


Mraznička Philco prináša do vašej kuchyne nielen elegantný dizajn a veľkorysý úložný priestor, ale aj niekoľko inteligentných funkcií, ktoré vám uľahčia uchovávanie potravín a udržiavanie ich čerstvosti.

Funkcia Joker premieňa chladničku na mrazničku

Vďaka tejto funkcii dokáže zásuvkový mraziak Philco PFN 238 EW Joker meniť svoju vnútornú teplotu. V jednoduchosti, takto dokážete premeniť chladiaci priestor až na mraziaci priestor a naopak. 

Rozsah teplot mraznička -16 ~ -24 °C
Rozsah teplot chladnička +2 ~ +8  °C

Čerstvé potraviny s funkciou Super Freeze

S funkcionalitou SuperFreeze môžete rýchlo zmraziť čerstvé potraviny, čo je ideálne pre uchovávanie všetkých dôležitých živín a chutí. Stačí vybrať túto možnosť a mraznička Philco okamžite zníži teplotu vo vašej mrazničke na ideálnu úroveň. Tým sa potraviny rýchlo zmrazia, čo pomáha zabrániť vzniku veľkých krystalov ľadu a zachováva ich kvalitu.

Efektívne chladenie potravín vďaka Super Cool

SuperCool je skvelou funkciou na okamžité ochladenie čerstvých potravín, ktoré práve priniesli z nákupu. Stačí stlačiť túto funkciu, a mraznička Philco PFN 238 okamžite zníži teplotu v chladiacej časti. Tým sa rýchlo ochladia vaše potraviny na optimálnu teplotu, čo pomáha udržať ich čerstvosť a predĺžiť ich trvanlivosť.

NoFrost povie dosť námrazam aj vysokej spotrebe energie

Funkcia zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu a znižuje tvorbu vlhkosti. V mraziacej časti tak potraviny alebo obaly k sebe neprimŕzajú a potraviny možno od seba ľahko oddeliť. Na stenách sa neusadzuje námraza a to znamená nielen nízku spotrebu energie ale tiež žiadne odmrazovanie.


Možnosť otočenia dverí

S mraziakom Philco PFN 238 EX nemusíte mať starosti s tým, kam ju umiestniť vo vašej kuchyni. Vďaka možnosti otočenia dverí si môžete prispôsobiť otváraciu stranu dverí podľa svojich preferencií a priestorových obmedzení. To vám umožňuje optimálne využiť dostupný priestor vo vašej kuchyni.

Rukoväť "EASY OPEN HANDLE"

Otváranie a zatváranie dverí na PFN 238 EX je teraz neuveriteľne pohodlné vďaka rukoväti "EASY OPEN HANDLE". Táto ergonomická rukojeť je navrhnutá tak, aby sa dvere otvárali a zatvárali bez námahy, čo znamená, že budete mať rýchly a jednoduchý prístup k vašim obľúbeným potravinám.

Alarm

S inteligentnou alarmovou funkciou mrazáku Philco PFN 238 EX nikdy nezabudnete na to, čo ste vložili do nej. Ak dlhšiu dobu nezavriete dvere alebo sa vyskytne zvýšená teplota vo vnútri mrazáku, mrazák vás upozorní hlasitým alarmom, čím vám pomôže udržať vaše potraviny v optimálnom stave.

5x zásuvka

Vnútorný priestor je premyslene usporiadaný s 5 praktickými zásuvkami, ktoré vám umožnia efektívne uskladniť potraviny a udržať ich dobre usporiadané. Tieto zásuvky vám tiež pomôžu oddeliť rôzne druhy potravín a zabezpečiť, aby zostali čerstvé a chutné. Okrem toho sú v mrazničke aj 2 horné vyklápacie dvierka a 4 sklenené police 

Potrebujete poradiť ako vybrať mrazničku?

V našom článku sa dozviete aké typy mrazničiek poznáme, aké parametre a funkcie hrajú kľúčovú úlohu a ako si podľa nich vybrať tú ideálnu mrazničku, podľa potrieb vašej domácnosti.. 


Šuplíkový mrazák

Vlastnosti:
NoFrost
SuperFreeze - rychlé zmrazenie
SuperCool - rychlé chladenie
JOKER - dokáže meniť svoju vnútornú teplotu
z chladničky na mrazničku a naopak.
Rozsah teplôt mraznička -16 ~ -24 °C
Rozsah teplôt chladnička +2 ~ +8 °C
Možnosť otočenia dverí
Rukoväť „EASY OPEN HANDLE"
Alarm
5× zásuvka

Technické vlastnosti:
Energetická trieda E
Objem mrazničky 238 l (je možné prepnúť na režim chladenia)
Ročná spotreba energie 234 kWh
Hlučnosť 41 dB / Trieda hlučnosti C
Mraziaci výkon 11,1 kg/24 hod.
Akumulačná doba 8 hod
Klimatická trieda SN/N/ST/T

Rozmery:
Výška: 172,2 cm
Šírka: 59.5 cm
Hloubka: 63,2 cm

Farba: nerez