Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Elektrické zubné kefky Philips Sonicare

Nádherný úsmev, zdravé zuby a tú najkomfortnejšiu dentálnu starostlivosť vám prinášajú elektrické zubné kefky Philips Sonicare. Okrem šetrného čistenia a jednoduchého používania má Sonicare zubná kefka množstvo ďalších užitočných funkcií, ktoré urobia z umývania zubov najobľúbenejšiu aktivitu dňa. Prečítajte si aké ďalšie benefity majú zubné kefky Philips Sonicare.

 

Výhody

+ snímače tlaku, ktoré automaticky prispôsobia intenzitu čistenia
+ 20 násobne efektívnejšie čistenie v porovnaní s manuálnou kefkou
+ maximálna šetrnosť k ďasnám
+ schopnosť vyčistiť aj ťažko dostupné miesta a malé medzizubné priestory
+ väčší bieliaci efekt oproti tradičnému čisteniu
+ skvelé funkcie, ktoré oslovia aj tých najmenších

Elektrick zubn kefka Philips, pomocou ktorej si žena umva zuby

Ako fungujú elektrické zubné kefky Philips Sonicare

Elektrická zubná kefka Philips vysiela ultrazvukové a zvukové vlny, aby sa rozvibrovala a rozpohybovala. Za 1 minútu zvládne až 62 000 pohybov. Tieto vlny narušia povlak na zuboch, ktorý sa potom ľahko odstráni. Medzizubné priestory vyčistí až 20 krát efektívnejšie, pretože počas čistenia do nich v pravidelných intervaloch vyplavuje zmes vody, pasty a slín, ktoré vytvárajú kyslé prostredie. Baktérie v takomto prostredí dlho neprežijú.
Zubná kefka Sonicare sa stará aj o vaše ďasná. Pri jej pravidelnom používaní sa znižuje riziko krvácania a zápalu ďasien. Riziko znižuje až 2x účinnejšie ako manuálne kefky. Aké sú tri hlavné dôvody, prečo odporúčame používať práve sonické zubné kefky?

 1. Hlavice, ktoré používa sonická zubná kefka Philips patria do triedy najvyššej kvality. Špeciálna amplitúda a menšia veľkosť hlavice zaručujú účinné a bezpečné čistenie. Okrem toho mimikujú dizajn manuálnej kefky, a preto je umývanie zubov veľmi prirodzené.
 2. Sonická zubná kefka Philips sa môže pýšiť aj excelentnou výdržou batérie. Pri pravidelnom čistení zubov vydrží zubná kefka Philips 2 - 3 týždne v plnej prevádzke.
 3. O kvalite tejto kefky svedčí aj fakt, že ide o profesionálmi najviac odporúčanú sonickú zubnú kefku na svete.

Zubná kefka Philips Sonicare vám ponúka až 5 režimov čistenia

Na výber máte až 5 režimov. Každý sa zameriava na inú oblasť, a spoločne vám ponúkajú komplexnú ústnu starostlivosť v jednom praktickom zariadení. K dispozícií máte nasledovné režimy:

 • Režim Clean predstavuje štandardný režim, ktorý poskytuje 2 minúty čistenia. Je vhodný na každodennú starostlivosť.
 • Režim White+ - v tomto režime pracuje sonická kefka Philips Sonicare o niečo intenzívnejšie, aby lepšie odstránila rôzne pigmentové škvrny spôsobené kávou alebo čajom. Po dokončení dvojminútového bieliaceho režimu nasleduje ešte 30 sekúnd leštenia. Vďaka tejto kombinácií máte žiarivý úsmev zaručený.
 • Režim Gum Health pridáva k štandardnému čisteniu zubov ešte minútu slabšieho čistenia. Počas tejto minúty elektrické zubné kefky Philips Sonicare masírujú vaše ďasná a pozitívne ovplyvňujú ich zdravie.
 • Režim Deep Clean predlžuje tradičné čistenie, aby mohli byť zuby dôkladne zbavené povlaku, a aby ste nadobudli svieži pocit v ústach.
 • Režim Senstive – ide o veľmi citlivý režim, ktorý pracuje pri nižšej rýchlosti. Je vhodný pre ľudí, ktorým je klasické sonické čistenie nekomfortné.

Sonick zubn kefka philips, ktor dovoľuje vybrať si z niekoľkch režimov.

Zubná kefka Sonicare prináša deťom zábavné čistenie

Vysvetliť deťom prečo je dobré pravidelne si umývať zuby môže byť poriadne náročné. Našťastie elektrické zubné kefky Philips Sonicare prišli so skvelým spôsobom, ako môže byť aj umývanie zubov zábava. Pomocou aplikácie získavajú nového kamaráta Sparklyho, ktorý kopíruje čistenie vašich ratolestí. Čím lepšie si čistia zuby, tým šťastnejší Sparkly bude. Za pravidelné a dostatočné čistenie navyše deti získavajú v aplikácii rôzne odmeny vďaka ktorým sú ešte viac motivované. Sonicare zubná kefka pre deti má pogumovanú hlavicu. Je preto bezpečná a vhodná aj pre detské ďasná a ich zubnú sklovinu.

Aplikácia Philips Sonicare

Špeciálne navrhnutá aplikácia z dielne Philips pomáha monitorovať a zdokonaľovať vaše umývanie. Aplikácia zaznamenáva, ktoré oblasti úst ste prešli alebo naopak vynechali. Upozorní vás, ako dlho si čistíte zuby alebo ako silou na ne tlačíte. Okrem toho ponúka aj užitočné rady, ktoré pomôžu zlepšiť vašu ústnu hygienu, aby ste dosiahli zdravú ústnu dutinu a sebavedomý úsmev.

Neoceniteľné funkcie a výbava, ktorou disponujú Sonické kefky Philips

 • Indikátor výmeny hlavice vás automaticky upozorní, keď bude potrebné vymenenie hlavice.
 • Technológia Brushsync zaznamenáva ako silno si čistíte zuby. Tomu následne prispôsobuje intenzitu otáčok.
 • Cestovné puzdro – praktický obal s napájaním, ktorý zaistí, že zubná kefka Philips Sonicare bude s vami aj na cestách.
 • Hlavica na čistenie jazyka – ide o špeciálnu hlavicu, ktorá výhradne slúži na prečistenie jazyka. V kombinácií s pravidelným čistením drží úroveň mikróbov vo vašich ústach na minime.

Zubn kefka Philips Sonicare s vlastnm praktickm cestovnm puzdrom.

39 €
219 €
Všetky filtre

15 produktov

Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

219,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.