Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Tlačiarne Xerox

Tlačiarne Xerox patria medzi spoľahlivé tlačiarne, ktoré oceníte nielen v kancelárii, ale aj v domácnosti. Inovatívne funkcie ako mobilná tlač, pripojenie WLAN a moderné bezpečnostné funkcie zaručia, že s tlačiarňou Xerox budete mať vždy špičkovú technológiu po ruke. Tlačiarne Xerox dosahujú prelomové rýchlosti tlače až 65 strán za minútu a obzvlášť vysokú kvalitu tlače maximálne 2 400 DPI.

 

Ako sa delia tlačiarne Xerox

Xerox sa primárne zameriava na profesionálne využitie. V divízii kancelárskych tlačiarní sú na špičke čiernobiele a farebné laserové tlačiarne ako aj takzvané tlačiarne s pevným atramentom. Zaujímavú alternatívu ponúkajú multifunkčné tlačiarne Xerox. Existujú však aj cenovo dostupné modely základnej úrovne pre domáce použitie.

 1. Čiernobiele monochromatické
 2. Multifunkčné
 3. Systémy výroby a digitálnej tlače

Tlačiareň Xerox Phaser 3020BI, Planeo elektro.

 

Čiernobiele monochromatické tlačiarne Xerox

V tejto kategórii sa rozlišujú čiernobiele a farebné tlačiarne. Farebné tlačiarne môžu byť laserové alebo s pevným atramentom. Poskytujú dostatok zásuviek na papier pre neprerušovanú prevádzku. Čiernobiele tlačiarne Xerox ponúkajú technológiu zabezpečenia a šetrenia nákladov zároveň. V závislosti od modelu. Čiernobiela tlačiareň Xerox Phaser 3020BI ponúka:

 • rozlíšenie tlače 1200x1200 DPI
 • technológiu šetriacu peniaze
 • výkonný procesor 600 MHz
 • 128 MB pamäť
 • dokonalé zabezpečenie

Laserov multifunkčn tlačiareň Xerox, Planeo elektro.

 

Multifunkčné tlačiarne Xerox

Multifunkčná tlačiareň Xerox kombinuje kopírku, skener a fax v jednom zariadení. Môže tlačiť čiernobielo alebo farebne. Multifunkčná laserová tlačiareň je kompatibilná so širokou škálou operačných systémov. Bez ohľadu či používate Mac alebo PC s Linuxom, Windows 7, Windows Vista alebo MacOS X. Funguje okrem iného cez Apple AirPrint, Mopria alebo WiFi Direct.

Medzi najobľúbenejšie série patria:

 • Xerox WorkCentre
 • Xerox VersaLink
 • Xerox AltaLink
 • Xerox ColorQube
 • Xerox Color C

Tlačiareň Xerox WorkCentre

Bezdrôtová séria workcentre 3025bi laserová tlačiareň Xerox sa vyznačuje vysokou rýchlosťou tlače. Ovláda sa pomocou modernej dotykovej obrazovky. K dispozícii je aj pripojenie aplikácie pre mobilnú tlač, ako aj pripojenie WiFi. Rozlíšenie tlače je maximálne 2 400 DPI.

Tlačiareň Xerox VersaLink

S touto sériou môžete tlačiť vo formáte A3 aj A4 a rýchlosť tlače dosahuje až 35 strán za minútu.

Má rýchly štart tlače a pre kontrolu stavu tlače je k dispozícii 5" LCD farebný displej.

Tlačiareň Xerox AltaLink

Tieto tlačiarne sú vhodné aj pre najnáročnejšie kancelárske úlohy. Rýchlosť tlače majú 30 strán za minútu a zvládnu tlač, kopírovanie, skenovanie ale aj faxovanie. Vďaka prídavným funkciám je možné tlačiť a pristupovať k cloudovým službám, ako sú Dropbox, Google Drive a OneDrive. Systémy AltaLink spoľahlivo chránia dôverné informácie pomocou viacvrstvových bezpečnostných funkcií ako je McAfee.

Tlačiareň Xerox ColorQube

Predstavuje najekologickejšiu radu tlačiarní. Dosahuje rýchlosť tlače približne 40 strán za minútu. Táto tlačiareň na tlač používa tuhý atrament, vďaka čomu sú farby sýte aj na recyklovanom papieri. Tuhý atrament nevyžaduje kazety, ale vkladá sa do takzvaného Stix. Vo výbave nechýba ani technológia Xerox ConnectKey.

Tlačiareň Xerox Color C

Tieto tlačové zariadenia môžu byť použité pre širokú škálu úloh až do formátu DIN A3. Dosahujú rýchlosť tlače 65 strán za minútu a rozlíšenie tlače majú až 2400x2400 DPI.

Multifunkčn tlačiarne Xerox, s dokonalm doplnkom aj mench kancelri.

 

Systémy výroby a digitálnej tlače

Za zmienku stoja aj systémy výroby a digitálnej tlače pre menšie interné tlačiarne. Jedným z profesionálnych zariadení je aj tlačiareň Xerox iGen, ktorej veľkou výhodou je zabudovaný spektrofotometer na dosiahnutie konzistencie jednotlivých výtlačkov a správnych farieb.

Ďalšie skvelé výhody týchto tlačiarní:

 • dosahujú vysokú rýchlosť tlače, štandardom je až 150 strán za minútu
 • sú určené na niekoľko miliónov výtlačkov za mesiac
 • špičková technológia umožňuje tlač už od 1 mm od okraja
 • sú vybavené všetkými dôležitými funkciami, ktoré by moderná tlačiareň mala mať
 • majú WiFi a pripojenie aplikácie cloud, ako aj sieťové pripojenie

Aké doplnkové funkcie môže ponúknuť tlačiareň Xerox

Väčšina tlačiarní je vybavená najnovšími funkciami, aby vyhovovali potrebám každej kancelárie. Prostredníctvom svojej nezávislej divízie Paper & Supplies ponúka spoločnosť Xerox celý rad softvérových nástrojov, podporných služieb a spotrebného materiálu, ako je toner, papier alebo atrament.

Medzi hlavné funkcie a vlastnosti patria:

 • Funkcia úspory tonera - v režime úspory energie tlačiareň Xerox automaticky znižuje spotrebu energie, keď sa dlhší čas nepoužíva.
 • Ovládače Xerox Print Drivers a aplikácie Xerox Print & Scan Experience App zaisťujú intuitívnu obsluhu tlačových funkcií rovno z notebooku či stolného počítača.
 • Funkcia Secure Print vyžaduje, aby používatelia tlačiarní zadali správny kód PIN, aby mohli zariadenie používať. Filtrovanie IP môže pomôcť obmedziť prístup k tlači na konkrétne adresy IP a udržať kontrolu v správnych rukách. Ďalšie technológie, ako sú protokoly SNMPv3 a IPsec, pomáhajú zabrániť neoprávnenému pripojeniu k počítaču.
 • Technológia ConnectKey – tlačiarne s touto technológiou sú navrhnuté tak, aby chránili všetky dáta a informácie pomocou špičkových bezpečnostných funkcií.
 • Aplikácia Xerox Easy Translation – prekladateľská aplikácia rýchlo preloží všetky dokumenty do viac ako 35 jazykov.
 • Xerox App Studio 3.0 umožňuje prispôsobiť si multifunkčnú tlačiareň presne na mieru svojim potrebám pomocou jednoduchých šablón, ktoré zmenia a upravia užívateľské rozhranie pre synchronizáciu daných obchodných procesov.
 • Personalized Application Builder(PAB) - program, ktorý užívateľov prepojí s ich partnermi, a vytvorí pre nich úplne jedinečné aplikácie, ktoré budú presne zodpovedať požiadavkám ich pracovného postupu.
100 €
729 €
Všetky filtre

12 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.