Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Voľne stojace umývačky riadu šírka 60 cm

Umývačka riadu 60 cm voľne stojaca je skvelým riešením pre väčšie domácnosti. Umiestniť sa dá kamkoľvek, stačí aby mala v blízkosti rozvody vody, elektriny a odpadu. Aké funkcie majú voľne stojace umývačky riadu šírka 60 cm a na čo si dať pri ich kúpe pozor?

 

Ako vybrať voľne stojace umývačky riadu šírka 60 cm?

Umývačka riadu 60 cm voľne stojaca je spotrebič, ktorý budete v domácnosti využívať pravidelne a preto by ste pri jej nákupe mali myslieť na všetky detaily. Voľne stojace umývačky riadu šírka 60 cm sa líšia objemom, rozmermi, farebným prevedením a funkciami. Ktoré parametre by ste mali zohľadniť pri kúpe?

Aký objem má umývačka riadu 60 cm voľne stojaca?

Objem sa väčšinou udáva v litroch, zvyčajne dokáže umývačka riadu 60 cm voľne stojaca naraz umyť približne 16 jedálenských súprav. Pri výbere je však dôležité aj vnútorné usporiadanie umývačky riadu, podľa ktorého viete koľko tanierov, pohárov a príborov zvládne na jeden umývací cyklus umyť.

Umývačka riadu 60 cm voľne stojaca môže mať rôzne rozmery

Voľne stojace umývačky riadu šírka 60 cm môžu mať rozdielnu hĺbku a výšku. V prípade, že ju voľne umiestnite vedľa kuchynskej linky nemusíte jej rozmery príliš riešiť. Ak ju však plánujete umiestniť pod pracovnú dosku kuchynskej linky, sledujte najmä jej výšku. Vybrané voľne stojace umývačky riadu šírka 60 cm majú možnosť demontovania hornej dosky, vďaka čomu ju môžete o pár centimetrov znížiť.

Umývačka riadu 60 cm voľne stojaca svojimi rozmermi bohužiaľ nevyhovie každej domácnosti. Na Planeo.sk sú dostupné sú aj voľne stojace umývačky riadu šírka 45 cm, ktoré sú praktickým riešením do menších domácností a kuchýň s užším priestorom. Ak si chcete prezrieť kompletnú ponuku, na našom e-shope nájdete celú kategóriu voľne stojacich umývačiek riadu.

Biela voľne stojaca umvačka riadu so rkou 60 cm.

Rozdelenie podľa farby

Dizajn umývačky riadu so šírkou 60 cm je často rozhodujúci. Voľne stojaca umývačka riadu šírka 60 cm je dostupná vo verziách:

  • umývačka riadu 60 cm voľne stojaca biela - hodí sa do každej kuchyne a patrí medzi najčastejšie predávané varianty
  • umývačka riadu 60 cm voľne stojaca nerez - rozžiari každú modernú kuchyňu, vďaka špeciálnej úprave nerezového povrchu na nej nie sú vidieť odtlačky prstov

Aké funkcie má voľne stojaca umývačka riadu so šírkou 60 cm?

Jednotlivé modely umývačiek riadu sa od seba odlišujú aj funkciami, ktoré zjednodušujú ich používanie. Väčšina modelov má funkciu AquaStop, ktorá zabraňuje úniku vody. Užitočné je aj automatické otváranie dverí, či odložený štart, vďaka ktorému si naplánujete spustenie umývačky na čas, ktorý vám bude vyhovovať. Niektoré modely taktiež disponujú indikátorom nedostatku leštidla alebo soli, parným sušením, či vodným senzorom, vďaka ktorému sa umývací cyklus prispôsobí tvrdosti vašej vody.

251 €
899 €
Všetky filtre

57 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.