Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Xiaomi smart hodinky

Smart hodinky Xiaomi sú štýlovým a funkčným doplnkom, ktorý prenesie váš mobil na zápästie. Pravidelne budete mať k dispozícií vašu aktivitu, správy, emaily a kopec ďalších užitočných funkcií. Len ťažko nájdete v rovnakej cene niečo lepšie ako inteligentné hodinky Xiaomi. Čítajte ďalej a zistite, čo všetko ponúkajú.

S úhľadným dizajnom Xiaomi hodinky zažiaria na vašej ruke

Smart hodinky Xiaomi stavajú skôr na klasiku a preto má väčšina ich hodiniek okrúhly tvar. Elegantný dizajn hodiniek je doplnený kvalitným AMOLED displejom. Ten majú Xiaomi inteligentné hodinky vyrobený z veľmi tvrdého a číreho zafírového skla. Displej je ostrý, jasný a veľmi dobre reaguje na dotyk. Remienky sú vyrábané z kože alebo gumy. V závislosti od aktivity vám Xiaomi smart hodinky dovoľujú remienky jednoducho meniť. Celkovo majú hodinky športovo-elegantný nádych a na výber máte z viacerých farieb. Ciferníky si môžete sami upravovať, a vybrať si môžete až z 200 rôznych možností.

Muž použva Xiaomi inteligentn hodinky pre platbu kartou.

Vlastnosti, ktoré sa nevidia hocikde

Xiaomi watch disponujú pôsobivým zoznamom funkcií. Potešiť vás môže vodeodolnosť, GPS sledovanie, ale aj vynikajúca výdrž batérie. Poďme si spoločne priblížiť tie najdôležitejšie funkcie:

 • Dlhotrvajúca batéria - Xiaomi inteligentné hodinky sa môžu pýšiť až dvojtýždňovou výdržou batérie. V úspornom režime vám môžu vydržať až 24 dní. Na 100 % sa hodinky Xiaomi nabijú za 2 hodiny a na nabíjanie používajú špeciálny nabíjací dok.
 • Medzi operačnými systémami nerobí rozdiel - Xiaomi smart hodinky spolupracujú rovnako dobre so systémom Android aj iOS. Nepotrebujete mať teda smartfón Xiaomi, aby ste hodinky využili. Pomocou aplikácie Mi Fitness jednoducho spárujete hodinky Xiaomi s hocijakým smartfónom.
 • Hlasový asistent Alexa aj vo vašich hodinkách – po jednoduchom spárovaní môžete Alexu používať rovnako ako na smartfóne. Môžete jej klásť otázky, nastavovať upozornenia a dokonca ovládať aj zariadenia pripojené k inteligentnej domácnosti. Alexa reaguje rýchlo a bez väčších ťažkostí.
 • Platobnú kartu budete mať stále pri sebe – nové Xiaomi hodinky disponujú technológiou NFC pre bezkontaktné platby. Hodinky sú však momentálne kompatibilné iba s kartami Mastercard.
 • Stiahnite si aplikácie, ktoré vyhovujú vašim potrebám - Smart hodinky Xiaomi majú aj svoj vlastný obchod s aplikáciami, ktoré si môžete na hodinky stiahnuť. Na výber máte už spomínanú Alexu, prehrávač hudby, hry alebo aj kalkulačku.

Muž použva Xiaomi inteligentn hodinky pre platbu kartou.

 

V sledovaní zdravia sú Xiaomi smart hodinky jedinečné

Smart hodinky sú vhodným zariadením na cvičenie, ale aj pravidelné monitorovanie vášho zdravia. Hodinky dokážu sledovať kroky, neustále merať frekvenciu srdca, a presne monitorovať tréning.

5 Senzorov jedno zariadenie:

 1. Akcelerometer je senzor, ktorým hodinky pravidelne monitorujú pohyby vášho tela. Xiaomi hodinky takto určujú koľko krokov ste počas dňa prešli.
 2. Gyroskop používajú hodinky na rozpoznanie vášho pohybu. Pomocou neho hodinky Xiaomi určujú či beháte alebo napríklad chodíte na mieste.
 3. Optický snímač tepovej frekvencie používa blikajúce zelené svetlo na meranie tepovej frekvencie priamo zo zápästia. Pomocou tohto senzora dokážu hodinky určiť aj hladinu vášho stresu.
 4. Snímače tlaku vzduchu a magnetické snímače zaznamenávajú tlak vzduchu a ďalšie vonkajšie faktory. Vďaka nim vyhotovujú Xiaomi smartwatch komplexné informácie z vášho okolia.
 5. Oximetrický senzor dokáže určiť hladinu kyslíka vo vašej krvi. Znížené hladiny by mohli byť napríklad varovným signálom pred rozvinutím choroby.

Žena využva Xiaomi smart hodinky na meranie svojej bežeckej aktivity

 

Smartwatch Xiaomi však dokážu monitorovať omnoho viac. Výnimkou nie su ani vonkajšie aktivity či váš spánok. V zariadení totiž majú:

 • GPS čip, ktorý komunikuje s 5 satelitmi a pomocou nich vyhodnocuje vašu presnú polohu. Po každom behu či prechádzke si dokážete pozrieť prejdenú trasu na mape a aj čas, za ktorý ste ju prešli.
 • Monitor spánku - vďaka nemu sa sledujú jednotlivé fázy spánku, vrátane zaznamenávania REM spánku. Vyhodnocuju tiež celkovú kvalitu spánku, a ponúknuť môžu aj rôzne tipy pre lepší spánok.

Hodinky vhodné pre profesionálnych, ale aj začínajúcich športovcov

Sledovanie športovej aktivity je oblasť, kde hodinky Xiaomi vynikajú. Pokrývajú 117 režimov cvičenia a 19 profesionálnych režimov. Okrem toho vám poskytujú aj:

 • komplexné štatistiky počas aktivity a aj po nej. Medzi najobľúbenejšie aktivity patrí:
  o beh
  o bicyklovanie
  o plávanie
  o skákanie na švihadle
  o HIIT (High-intensity-interval-training)
 • neustále monitorovanie tepovej frekvencie a hladiny krvného kyslíka počas tréningu
 • automatickú detekciu krátkych prestávok počas cvičenia

Tie najlepšie smart hodinky Xiaomi

Od uverejnenia prvého modelu sa rodina smart hodiniek Xiaomi slušne rozrástla. V ponuke majú hodinky z viacerých cenových kategórií, ako aj rôzne smart náramky. Pre jednoduchší výber sme pre vás vybrali tri najpozoruhodnejšie:

 • Xiaomi Watch S1 – ide o najpopulárnejšie a najdrahšie smart hodinky Xiaomi. Ponúkajú komplexné monitorovanie vašich tréningov ako aj vášho celkového zdravia. Disponujú všetkým, čo by ste od tých najkvalitnejších hodiniek očakávali.
 • Xiaomi Mi Watch sú inteligentné hodinky, ktoré sa hodia na každodenné používanie. Presne merajú vašu aktivitu a spoľahlivo monitorujú vašu tepovú frekvenciu. Disponujú tiež zaujímavými funkciami akými sú meranie výšky či automatický jas displeja.
 • Xiaomi Mi Band 7 patrí medzi smart náramok, ktorý má niektoré funkcie hodiniek. Potešiť vás môže svojou nižšou cenou, ale stále presnými zdravotnými a športovými údajmi.

Smart nramok Xiaomi Mi Band 7

25 €
249 €
Všetky filtre

22 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.