Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philips kulmy na vlasy

Philips kulmy na vlasy sú skvelým nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivú a kvalitnú kulmu na tvarovanie dokonalých vĺn. Philips kulma na vlasy umožňuje vytvorenie vĺn rôznych veľkostí presne podľa vášho želania. V našej ponuke nájdete niekoľko modelov, poradíme vám čím sa kulmy na vlasy Philips líšia a akými funkciami sú vybavené.


Kulma na vlny Philips má niekoľko výhod

Renomovaná značka Philips prináša na trh pestrý výber kúlm, ktoré vám umožnia vytvoriť rozmanité účesy, či už ide o jemné vlny, elegantné kučery alebo vlasy plné objemu. Objavte všetky výhody kulmy na vlasy Philips:

 • pôvabné kučery za niekoľko sekúnd
 • rýchle nahriatie
 • inovatívne funkcie a technológia SenseIQ
 • kvalitné materiály, ktoré chránia vaše vlasy pred poškodením
 • pestrý výber modelov

Klasick kulma na vlasy Philips.

 

Aké kulmy na vlny Philips nájdete v našej ponuke?

Značka Philips ponúka pestrý výber elektroniky v starostlivosti o telo a vlasy. V našej ponuke nájdete epilátory, IPL epilátory, pánske holiace strojčeky, elektrické zubné kefky, ale aj veľa ďalších spotrebičov do domácnosti. Kulmy na vlasy Philips sú obľúbenou voľbou zákazníkov, ktorí vyhľadávajú kvalitu v dokonalom dizajnovom prevedení.

Kulmy na vlny Philips rozdeľujeme na:

 • Klasické kulmy na vlasy Philips majú valcovitý tvar a klip na uchytenie vlasov, čo umožňuje vytváranie trvalých vĺn. Vybavené sú rôznymi teplotnými nastaveniami, vďaka čomu môžete prispôsobiť teplo kulmy vzhľadom k typu a stavu vašich vlasov.
 • Teplovzdušné kulmy na vlasy kombinujú výhody kulmy a sušiča vlasov v jednom zariadení. Tieto kulmy majú integrovaný ventilátor, ktorý fúka horúci vzduch cez valce, keď sú vlasy navinuté na kulme.
 • Automatické kulmy na vlny Philips sú vybavené technológiou SenseIQ, ktorá umožňuje vytvárať kučery z rovných vlasov za pár sekúnd a pritom si zachovať až 95 % ich prirodzenej sily. Automatické kulmy Philips sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu teplotu a čas pre každý prameň vlasov. Tento inteligentný systém dokáže rozpoznať štruktúru vašich vlasov a prispôsobiť sa ich potrebám. Výsledkom je krásne tvarovaný účes s kučerami, ktoré vyzerajú prirodzene a zdravo.

Klasick kulma na vlasy Philips.

 

Funkcie, ktorými vás Philips kulma na vlny prekvapí

Kulma na veľké vlny Philips je vybavená viacerými praktickými funkciami a vlastnosťami, ktoré pri jej používaní oceníte. Zistite, aké inovatívne funkcie môže mať vaša nová Philips kulma na vlasy.

 • Ionizačný kondicionér umožňuje sušenie vlasov bez vzniku statickej elektriny. Záporne nabité ióny zabránia vzniku statickej elektriny, formujú vlasy a vyhladzujú vlasové kutikuly, čím zvyšujú žiarivosť a lesk vlasov. Výsledkom sú nádherne jemné, hladké a žiarivé vlasy. Touto funkciou je vybavená teplovzdušná Philips kulma na vlny.
 • Snímanie teploty vlasov umožňuje presnejšiu kontrolu nad tepelným pôsobením na vlasy. Tým sa minimalizuje riziko prehriatia a poškodenia vlasov, a zároveň sa zabezpečuje maximálna efektivita a bezpečnosť pri každom použití.
 • Prispôsobenie teploty natáčania - SenseIQ technológia je navrhnutá tak, aby rozpoznala individuálne vlastnosti vašich vlasov, ako je ich hrúbka, hustota a stav, a na základe toho automaticky prispôsobila teplotu natáčania. Týmto spôsobom je zaručená maximálna ochrana vlasov pred prehriatím a minimalizuje sa riziko ich poškodenia.
 • SplitStop zabraňuje rozštiepeným končekom, vďaka kombinácii optimalizovaného tepelného výkonu a minimalizovanej úrovne trenia. Vaše vlasy tak zostanú zdravé od korienkov až ku končekom. Pri kulmovaní nedochádza k žiadnym náhlym zmenám teploty čo zaručí, že optimálna teplota je počas tvarovania rozložená pozdĺž valca konštantne a rovnomerne.
 • Nastavenie „Care“ zabezpečuje optimálnu teplotu sušenia a chráni pred prehrievaním. Vlasy sa aj napriek tomu rýchlo usušia vďaka silnému prúdu vzduchu, no pri stálej a šetrnej teplote. Touto funkciou je vybavená teplovzdušná Philips kulma na vlasy.
 • Otočný kábel je navrhnutý tak, aby vám poskytoval väčšiu slobodu pohybu počas stylingu vlasov. Umožňuje rotáciu kábla, čo zabraňuje jeho nepríjemnému zamotaniu.
 • Uzamknutie tlačidiel - vďaka funkcii uzamknutia tlačidiel už nikdy neúmyselne nezmeníte nastavenie teploty.
 • Digitálny displej vám umožní získať absolútnu kontrolu nad nastavením teploty podľa typu vašich vlasov, vďaka čomu predchádzate ich poškodeniu.
 • Bezpečnostný stojan slúži na bezpečné odloženie kulmy v prípade, že ju práve nepoužívate.
 • Automatické bezpečnostné vypnutie zabezpečuje, že kulma na krátke vlasy Philips sa automaticky vypne po určitom čase nečinnosti, čo zvyšuje bezpečnosť.
22 €
46 €
Všetky filtre

3 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.