Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Novinky

Výber grilu, rozpálenie a čistenie grilu
#magazín

Grilovanie je rozhodne jednou z najobľúbenejších aktivít, ktoré nám teplejšie dni a záhrada či terasa umožňujú. No grilovať sa dnes už dá aj na sídliskovom balkóne bez toho, aby ste dymom „vyúdili“ aj okolitých susedov. Bez ohľadu na to, kde budete grilovať, je najdôležitejšie na čom budete grilovať. Pozrime sa teda spolu na to, ako si vybrať gril, ako ho rozpáliť a vyčistiť.

Čítať viac >
Ako riešiť prehrievanie notebooku
#magazín

Prehrievanie počítača, či notebooku je problém, ktorý by ste nemali brať na ľahkú váhu. Aj napriek tomu, že je prehrievanie PC pri hrách pomerne časté, existuje tiež rada ďalších príčin, ktoré jeho prehrievanie môžu spôsobovať. Čo spôsobuje prehrievanie a ako zastaviť prehrievanie notebooku, či počítača?

Čítať viac >
Prehrievanie mobilu a ako tomu zabrániť
#magazín

Prehrievanie smartfónov je problém, ktorému sa môžete pokúsiť vyhnúť. Poradíme vám, čo prehrievanie mobilu spôsobuje, na čo si dať pozor pri nabíjaní a ako prehrievaniu zabrániť. 

Čítať viac >
9 tipov na darčeky za vysvedčenie
#novinka #magazín

Premýšľate ako odmeniť vaše deti za dobré vysvedčenie?

Čítať viac >
PHILCO
#magazín

Značka Philco patrí medzi pionierov v produkcii elektronických zariadení. 

Čítať viac >
QLED vs OLED porovnanie
#magazín

Poradíme vám s výberom medzi QLED a OLED televízorom ✅ Široký výber modelov skladom ✅ Rýchle dodanie alebo osobný odber v 53 predajniach po celom Slovensku ✅

Čítať viac >
test_jnp_prvky
#novinka
Čítať viac >
Samsung je značka, ktorá televízory mení na umelecké diela
#magazín

Rozprávali sme sa s Petrom Novomestským, Key Account Managerom TVAV spoločnosti Samsung o ekologickom prístupe, superveľkých obrazovkách, ale aj o prínose do umeleckej oblasti. 

Čítať viac >
Cashback na vybrané modely práčiek a sušičiek WaveActive GORENJE
#ukončené akcie
Čítať viac >
Ako vybrať kávu
#magazín

Preskúmajte rôzne pôvody kávy, stupne praženia a chuťové profily, ktoré ovplyvňujú jedinečný zážitok pri každej šálke. S praktickými tipmi na nákup, skladovanie a mletie kávy si vyberte kvalitné zrno, ktoré spĺňa vaše očakávania. 

Čítať viac >
1 ... 41 42 43