Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Lego Art

Pre milovníkov kreativity a detailov ponúkajú LEGO® Art jedinečnú príležitosť pre chvíle plné tvorivosti. LEGO® Art stavebnice sú ideálnym darčekom pre každého umeleckého a hudobného nadšenca, bez ohľadu na vek. Rozlúsknite mozaiky svojich obľúbených scén, hudobníkov a filmových postáv a pretransformujte svoj interiér do podoby, ktorá zrkadlí vašu vášeň.

Prečo si vybrať LEGO® Art?

LEGO® Art je stavebnica, ktorá vytvára výnimočnú príležitosť na oddych od každodenných starostí. Zostavovanie týchto náročných mozaík vás vtiahne do kreatívneho procesu a poskytne vám jedinečný spôsob relaxácie, ktorý nájdete len v tejto originálnej forme tvorby.

Okrem toho sú stavebnice LEGO® Art obľúbené aj pre tieto ďalšie vlastnosti:

 • Unikátne umelecké dielo - stavebnice LEGO® Art vám umožňujú vytvárať vlastné umelecké dielo či už je to obľúbená filmová postava, známy hudobník, abstraktný vzor alebo portrét. Každý projekt je jedinečný a odráža váš osobný štýl.
 • Radosť z kreatívneho tvorenia - LEGO® Art vás pozýva prebudiť v sebe umelca a zažiť netradičný kreatívny zážitok.
 • Vhodné ako darček - táto LEGO® sada je skvelým darčekom pre umeleckých a hudobných fanúšikov. Každá súprava LEGO ®Art je osobitým prejavom pozornosti k vkusu obdarovaného.
 • Osobný prvok do interiéru - s každým balením prichádza možnosť vystaviť si vlastné umelecké dielo. LEGO® Art & Deco nie sú len stavebnice, ale aj dekoračné prvky, ktoré môžu oživiť váš domov alebo kanceláriu.
 • Variabilita v zostavovaní - s rôznymi možnosťami zostavenia a farebnými kombináciami poskytujú stavebnice
 • LEGO® Art priestor pre vynaliezavosť a osobnú tvorivosť. LEGO® Art prispieva k rozvoju fantázie, kreativity a udržaniu jemnej motoriky.

LEGO Art ako dekorcia.

Pre koho je určená stavebnica LEGO® Art?

LEGO® Art je určené pre každého milovníka umenia, filmu a hudby.

Pre deti od 9 rokov - stavebnica LEGO® Art ponúka mladým tvorcov vytvoriť si vlastné umelecké dielo pričom súčasne rozvíja rozvíja ich tvorivé schopnosti a precvičuje jemnú motoriku.

Pre dospelých je LEGO® Art vynikajúci oddych. Náročné mozaiky umožňujú vytvárať kultové diela s vysokou kvalitou spracovania.

LEGO Art oddych pre dospelch.

Aké LEGO® Art stavebnice sú v ponuke?

Vyberte si stavebnicu, ktorá rezonuje s vaším umeleckým cítením a dáva vašej tvorivosti voľný priestor. Výsledkom bude nielen jedinečný umelecký kúsok, ale aj potešenie z vytvárania, ktoré sa stane súčasťou vášho domova.

Predstavujeme vám 5 vyhľadávaných stavebníc LEGO® Art pre dospelých:

 1. Hokusai veľká vlna
 2. Moderné umenie
 3. The Rolling Stones
 4. Kvetinové umenie
 5. Úžasný Spiderman

LEGO® Art Hokusai veľká vlna

Ponúka vytvorenie repliky diela japonského maliara Hokusaia. S 1 810 dielikmi získate možnosť naplno sa ponoriť do relaxačného tvorenia a odpočinúť si po náročnom dni. Okrem zaujímavého obrazu s 3D efektom si môžete počas stavania vychutnať na mieru vytvorený soundtrack, ktorý podčiarkne kreatívnu atmosféru.

LEGO® Art Moderné umenie

Otvára bránu k úžasnému viacrozmernému umeleckému dielu. S 805 dielikmi získate nekonečné možnosti na vytvorenie abstraktného dizajnu, ktorý môžete kedykoľvek rozobrať a zrekonštruovať.

The Rolling Stones

Táto stavebnica vám umožňuje postaviť ikonické logo tejto legendárnej hudobnej skupiny. Pri tvorbe sa môžete nechať unášať geniálnymi hitmi Rolling Stones.

LEGO® Art Kvetinové umenie

Art LEGO pre dospelých ponúka krásu kvetov v kreatívnej podobe, ktorá ozdobí a pozdvihne každý jeden priestor. Vyberte si jeden z troch dizajnov a farebných variácií a pustite sa do upokojujúceho tvorenia. S 2 870 dielikmi máte nekonečné možnosti vytvoriť krásne motívy podľa svojho štýlu a vystaviť ich doma či v kancelárii.

Úžasný Spiderman

Umožňuje oživiť legendárneho komiksového superhrdinu. Po zostavení SpiderMan vylieza z rámu a dokáže hýbať hlavou a prstami. S 2 099 dielikmi a detailmi v podobe pavúkov reprezentujúcich históriu SpiderMana, si zaiste užijete kopec zábavy. Model s technikou tlače Ben-Day-dot a soundtrackom pridá počas stavania modelu unikátnu atmosféru.

LEGO Art stavebnica.

Ďalšie LEGO® stavebnice

Ponuka LEGO® stavebníc sa neustále rozširuje a ponúka fascinujúce svety pre každého. Okrem LEGO Art sa môžete pustiť do objavovania fantastického sveta Star Wars a vytvoriť si unikátnu zbierku. Staňte sa kreatívnym tvorcom LEGO City alebo objavujte dobrodružstvá LEGO Minecraft. Možností je veľa, stačí si len vybrať.

V našej ponuke nájdete aj tieto ďalšie kategórie stavebnice LEGO®:

LEGO City
LEGO Friends
LEGO Technic
LEGO Ninjago
LEGO Minecraft
LEGO Harry Potter
LEGO Star Wars
LEGO Creator
LEGO Marvel
LEGO Disney
LEGO Classic
LEGO Dreamzzz
LEGO Speed Champions
LEGO Super Mario
LEGO Icons
LEGO Duplo

43 €
170 €
Všetky filtre

3 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.