Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Lego Speed Champions

Objavte fascinujúci svet s LEGO® Speed Champions, kde sa váš zážitok z jazdy na pretekárskych okruhoch premení na skutočnú staviteľskú výzvu. Táto séria stavebníc prináša pretekárske vozidlá od najprestížnejších svetových značiek, spolu s autentickými detailmi a tematickými doplnkami. Zaobstarajte si svoj vlastný balíček LEGO® Speed Champions, objavte kúzlo rýchlych kolies a ponorte sa do nekonečných hodín zábavy s touto fascinujúcou stavebnicou.

Prečo je stavebnica LEGO® Speed Champions taká obľúbená?

Stavebnica LEGO® Speed Champions predstavuje výnimočný svet rýchlych vozidiel, kde sa spája vášeň pre preteky s umením LEGO® stavby. Speed Champions LEGO uchváti každého veľkého milovníka rýchlych áut a prinesie do LEGO sveta hodiny zábavy a vzrušenia.

Najväčšie benefity, ktoré prinášajú LEGO® Speed Champions stavebnice, sú jednoznačne tieto:

 • Variabilita značiek a modelov - Speed Champions LEGO® ponúka miniatúrne verzie najprestížnejších pretekárskych áut od značiek ako Porsche, Ferrari, Lamborghini a ďalších, čo dáva fanúšikom možnosť vytvoriť si vlastné kolekcie.
 • Vzrušujúce preteky - stavebnica neponúka iba statické modely, ale aj atmosféru pretekov, kde jazdci bojujú o víťazstvo. Vaše deti môžu načerpať inšpiráciu z pretekárskych okruhov a zažiť tak vzrušujúci svet automobilového pretekania.
 • Realistický dizajn - modely áut sú vernými replikami originálov s dôrazom na detaily, čo pridáva estetickú hodnotu. Okrem samotných vozidiel nájdete v stavebnici aj doplnky ako garáže, štartovacie svetlá a minifigúrky.
 • Zábava pre všetky vekové kategórie - Speed Champions LEGO® ponúka nielen stavebné zážitky, ale aj vzrušujúce preteky pre všetky vekové skupiny.
 • Vzdelávacie aspekty - okrem zábavy získavajú deti prostredníctvom tejto stavebnice aj poznatky o konkrétnych značkách.
 • Dokončené modely nie sú len stavebnými setmi, ale môžu slúžiť aj ako krásne exponáty, ktoré skrášlia váš domov a prezentujú váš záujem o automobily.

LEGO Speed Champions vern model Ferrari.

Pre koho je Speed Champions LEGO® vhodné?

Stavebnica LEGO® Speed Champions si našla svojich obdivovateľov v rôznych vekových kategóriách. Ponúka unikátny zážitok a spojenie vzrušujúcich pretekárskych scén s kreatívnou stavbou LEGO® dielikov pre každú generáciu:

 • Pre najmladších staviteľov (cca 7 rokov)
 • Pre deti od 9 rokov a dospelých

Pre najmladších staviteľov (cca 7 rokov)

Pre deti do 7 rokov je LEGO® Speed Champions skvelou voľbou. Špeciálne zamerané modely s optimálnym počtom dielov (do 300 kusov) uľahčujú jednoduchšie zostavenie, čím podporujú nielen kreativitu, ale aj rozvoj jemnej motoriky. Tieto stavebnice zároveň poskytujú vzdelávací prínos, keď deti spoznávajú rôzne automobilové značky a ich prípravu na preteky.

Deti od 9 rokov a dospelí

Champion Speed LEGO otvára dvere do sveta rozmanitejších a komplexnejších modelov. S väčším množstvom dielov prichádzajú nielen náročnejšie konštrukcie, ale aj možnosť vytvárať širší výber automobilových ikon. Komplexné repliky od prestížnych značiek ako Ferrari, Porsche a Lamborghini poskytujú nielen estetický pôžitok, ale aj možnosť odpočinku a relaxácie pri tvorbe obľúbených automobilov. Ideálna pre tých, ktorí chcú spojiť vášeň pre autá s konštruktívnym oddychom.

Aké LEGO® Speed Champions stavebnice sú na výber?

V tejto sérii nájdete realistické modely, vrátane ikonických vozidiel ako Porsche 911, McLaren, Bugatti a mnohé ďalšie. Každý model je precízne spracovaný, aby zachytil podstatu originálu a pridal autenticitu do vašej zbierky áut.

Speed Champions LEGO® prináša nové modely každoročne, a preto je zaujímavé sledovať vývoj tejto série. Od roku 2017 až po súčasnosť máte možnosť vlastniť všetky rýchle autá zo série LEGO® Speed Champion.

Medzi najlepšie modely LEGO Speed Champions patria jednoznačne tieto 4 Lego® sady:

 1. Champions 1970 Ferrari 512 M (z roku 2023)
 2. Champions Mercedes-AMG F1 W12 E Performance a Mercedes-AMG Project One
 3. Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T
 4. Champions Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette LEGO Speed

Champions 1970 Ferrari 512 M (z roku 2023)

Táto stavebnica je určená pre deti od 8 rokov, obsahuje 291 súčiastok a ponúka elegantný model auta so žiarivou červenou farbou a autentickými líniami. Okrem toho je súčasťou balenia aj minifigúrka pretekára Ferrari so všetkými potrebnými doplnkami, čím vytvára realistický zážitok zo sveta pretekov.

LEGO® Speed Champions Mercedes-AMG F1 W12 E Performance a Mercedes-AMG Project One

Táto stavebnica je ideálna pre deti od 9 rokov a dospelých, obsahuje 564 dielov a zahrňuje dve vozidlá od Mercedes-AMG s autentickými detailmi. K tomu pridáva ešte dve minifigúrky vodičov s pretekárskymi helmami a náradím, čím poskytuje komplexný zážitok zo sveta Formuly 1.

LEGO® Speed Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T

Táto stavebnica ponúka 345 súčiastok a je určená pre deti od 8 rokov. Obsahuje model auta z filmu “Rýchlo a zbesilo” so striebornými ráfikmi a autentickými detailmi prináša do detskej izby vzrušenie sveta pretekov. K tomu pridáva aj minifigúrku Dominica Toretta s kompletnou pretekárskou výbavou.

LEGO® Speed Champions Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette

Táto stavebnica prináša dva ikonické modely Corvette z rôznych období. Určená je pre deti od 8 rokov a dospelých a obsahuje 2 minifigúrky pretekárov s vlastnými závodnými kombinézami, helmami a náradím, čím umožňuje vytvoriť si vlastné pretekárske dobrodružstvo na domácom okruhu.

LEGO Speed Champions Porsche s pretekrom.

Ďalšie LEGO® stavebnice

Okrem adrenalínových pretekárskych zážitkov s LEGO® Speed sa môžete ponoriť do ďalších rôznych tematických svetov, ktoré vám LEGO® ponúka. Pre tých, ktorí sa chcú vydať na dobrodružné misie vo vesmíre, je tu séria LEGO Star Wars. LEGO Technic zase prináša stavebnice s pohyblivými dielmi, motormi a komplexnými mechanizmami, ideálnymi pre náročnejších staviteľov a technických nadšencov. A pre najmenších milovníkov autíčok je tu LEGO Duplo, rozvojová séria stavebníc, ktorá ponúka veľké, farebné dieliky, z ktorých je možné si postaviť milé pretekárske autíčka.

V našej ponuke nájdete aj tieto ďalšie kategórie stavebnice LEGO®:

LEGO City
LEGO Friends
LEGO Technic
LEGO Ninjago
LEGO Minecraft
LEGO Harry Potter
LEGO Star Wars
LEGO Creator
LEGO Marvel
LEGO Disney
LEGO Classic
LEGO Dreamzzz
LEGO Duplo
LEGO Super Mario
LEGO Icons
LEGO Art

20 €
38 €
Všetky filtre

8 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.