Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Lego Disney

V kúzelnom svete LEGO® Disney ožívajú rozprávkové príbehy a vytvárajú úžasné dobrodružstvá, spojené s romantickými zámkami, obľúbenými rozprávkovými postavami a fantastickými vesmírnymi objavmi. Táto špeciálna séria Disney LEGO® je určená pre malých fanúšikov Disney rozprávok, ktorí túžia po dobrodružstvách s ikonickými postavičkami ako Ariel, Popoluška, Elsa, Mickey Mouse, Buzz Rakeťák a mnohými ďalšími. Staňte sa súčasťou magického sveta Disney, kde sa rozprávkový svet stretáva s kreativitou LEGO® kociek.

Prečo je stavebnica LEGO® Disney taká obľúbená?

S LEGO® Disney na vás čaká kúzelný svet plný príbehov a obľúbených postáv, ako sú Mickey, Minnie, Goofy a Pluto a množstvo ďalších, ponúkajúc nekonečné možnosti zábavy a tvorivosti pre deti aj dospelých.

LEGO® Disney stavebnica je vyhľadávaná a obľúbená pre viacero dôvodov:

  • Disney LEGO® je prispôsobené pre malých staviteľov (od 4 rokov) a deti nielen zabaví, ale pomáha im rozvíjať tvorivé a konštrukčné zručnosti.
  • Mini figúrky zo stavebníc LEGO® Disney sú malými umeleckými dielami. Ich prepracované detaily, krásne farby a roztomilá podoba ikonických postáv, ktoré sa prebúdzajú k životu v rukách detí, im poskytujú nezabudnuteľné hranie.
  • Stavebnica LEGO® Disney poskytuje hodiny zábavy a tiež podporuje tvorivosť, predstavivosť a zručnosti detí. S možnosťou kombinácie s ďalšími LEGO® kockami rozvíja fantáziu, učenie a sebavedomie mladých staviteľov.
  • LEGO® Disney stavebnice ponúkajú návrat do detských čias aj pre dospelých staviteľov.

LEGO Disney postavičky.

Pre koho sú určené LEGO® Disney stavebnice?

Disney LEGO® dokáže prebudiť vnútorné dieťa v každom z nás. Vstúpte do úchvatného sveta LEGO® Disney, kde sa zabavia nielen deti, ale aj dospelí, ktorým navyše táto stavebnica pomôže na chvíľu uniknúť z každodennej reality a vrátiť sa do detstva.

Pre chlapcov od 4 do 10 rokov

Sada Disney Mickey and Friends s počtom kociek od 50 do 800 je ideálnym dobrodružstvom s veselými postavičkami. S menším počtom kociek vhodným pre mladších staviteľov a s väčším pre starších, prináša  táto séria úchvatné konštrukcie.

Pre najmladšie staviteľky vo veku 4 až 12 rokov

Stavebnica s počtom kociek od 20 do 500 je špeciálne navrhnutá pre bezpečnú a zábavnú hru pre najmladšie staviteľky. Obsahuje väčšie dieliky a jednoduché konštrukcie, čím vytvára ideálny priestor pre prvé stavebné dobrodružstvá malých dievčat. Pre väčšie dievčatá je ideálnou voľbou Disney Princess s počtom kociek od 100 do 1 000. Sady LEGO® Disney Princess s Popoluškou, Ariel a ďalšími prinášajú možnosť vytvárania vlastných rozprávkových svetov.

Pre chlapcov a pre dievčatá vo veku 5 až 12 rokov

Ďalším skvelým výberom pre chlapcov a pre dievčatá vo veku 5 až 12 rokov sú ikonické mini figúrky LEGO® Disney. S počtom kociek od 50 do 300 ponúkajú skvelý doplnok k rozprávkovým svetom Disney. Nižší počet kociek umožňuje kreatívne využitie mini figúrok v existujúcich projektoch.

Pre dospelých nad 18 rokov

Pre dospelých nad 18 rokov je výnimočnou príležitosťou stavebnica LEGO® Disney s počtom kociek od 500 do 2 000. S komplexnejšími a detailnejšími stavebnicami, ako sú Myšiak Mickey a Myška Minnie, si nielen dospelí užijú zábavu, ale vytvorí sa aj priestor pre spoločné trávenie času s deťmi.

LEGO Disney slvnostn vlčik pre najmench.

Aké stavebnice LEGO® Disney si môžete vybrať?

LEGO® Disney stavebnice otvárajú nekonečné možnosti pre kreatívne stavanie a podporujú rozvoj tvorivosti vašich detí. Na výber máte viacero rozprávkových príbehov, takže je len na vás, ktorý z Disney svetov bude pre vás a vaše dieťa najviac fascinujúci. Stačí si vybrať svoj obľúbený príbeh a pustiť sa do spoločného objavovania a prežívania radostných chvíľ so stavebnicou Disney LEGO.

Tvorcovia LEGO® Disney mysleli aj na najmenších staviteľov, ktorí ešte nevedia čítať. Vďaka ilustrovaným návodom a digitálnemu sprievodcovi Instructions PLUS sa môžu pustiť do sveta stavania aj tí najmladší bez ohľadu na svoje schopnosti čítania.

Medzi najobľúbenejšie sady LEGO® Disney patria jednoznačne tieto 4 Lego stavebnice:

  1. LEGO® Disney Princess
  2. LEGO® Disney Mickey and Friends
  3. Sady LEGO® Duplo Disney pre deti od 4 rokov
  4. LEGO® Disney myšiak Mickey a myška Minnie

LEGO® Disney Princess

Ponúka zážitok pre každú malú princeznú, či už si priala usporiadať ples v zámku, alebo sledovať dobrodružstvá Ľadového kráľovstva. S touto sadou sa každá malá slečna prenesie do rozprávkových svetov obľúbených princezien, ako sú Popoluška, Elsa či Anna, malá morská víla, šípková Ruženka a ďalšie iné.

LEGO® Disney Mickey and Friends

Pre ďalšie rozprávkové zážitky sú tu pripravení kamaráti z radu LEGO® Disney Mickey and Friends. Myšiak Mickey, myška Minnie, Goofy, Pluto a ďalší hrdinovia sa vydajú na prieskum vo vesmírnej lodi, alebo sa vyberú kempovať a navštívia púť plnú atrakcií. S týmito sadami budú deti neustále objavovať nové a vzrušujúce príbehy.

Sady LEGO® Duplo Disney pre deti od 4 rokov

Lego® Duplo sady sú navrhnuté s ohľadom na schopnosti malých staviteľov. S väčšími dielikmi a jednoduchými konštrukciami potešia najmenšie deti, čím zabezpečia nielen radosť z hry, ale aj zo stavania. Z tejto série najviac zaujme LEGO® Disney slávnostný vláčik s počtom dielikov 200 a so 6 minifigúrkami LEGO® a ďalšími doplnkami. LEGO® Disney myšiak Mickey a myška Minnie Táto rozkošná stavebnica je navrhnutá špeciálne pre dospelých nad 18 rokov, ktorí túžia po návrate do čias plných nostalgie a ikonických postáv Disney sveta. S počtom dielikov až 1 739 kusov ponúka obrovské množstvo možností na kreatívne stavanie. Zbierka obsahuje detaily, ktoré zachytávajú každý charakter Mickeyho a Minnie v ich nezameniteľnej podobe.

LEGO Disney kzeln domček na strome.

Ďalšie LEGO® stavebnice

Okrem rozprávkovej stavebnice LEGO® Disney môžete zažiť dobrodružstvá s ďalšími LEGO® sadami. LEGO Ninjago vás prenesie do pôsobivého sveta, kde sa stretáva bojový um s mystickým dobrodružstvom. Pre obdivovateľov klasických a ikonických stavebníc je tu kolekcia LEGO Creator, kde môžete vytvárať rôzne modely. Prežívať farebné a hravé chvíle umožňuje aj LEGO Friends a pre najmenších staviteľov sú tu vzdelávacie stavebnice LEGO Duplo. Široká ponuka LEGO stavebníc vám poskytuje nekonečné možnosti na stavanie, objavovanie a tvorbu, stačí si len vybrať.

V našej ponuke nájdete aj tieto ďalšie kategórie stavebnice LEGO®:

LEGO City
LEGO Friends
LEGO Technic
LEGO Ninjago
LEGO Minecraft
LEGO Harry Potter
LEGO Star Wars
LEGO Creator
LEGO Marvel
LEGO Duplo
LEGO Classic
LEGO Dreamzzz
LEGO Speed Champions
LEGO Super Mario
LEGO Icons
LEGO Art

9 €
142 €
Všetky filtre

18 produktov

Na objednávku
Lego 43214 Twirling Rapunzel
Stavebnica LEGO® │ Disney Princess™ Točiaca sa Rapunzel, odporúčaný vek 5+, počet kociek 89
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
8,99 €
Akcia: Kúp teraz za 8,54 €
Lego 43223 Asha in the City of Rosa
Stavebnica LEGO Disney Asha v meste Rosas, odporúčaný vek 6+, počet kociek 154
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 24.5.
16,99 €
Akcia: Kúp teraz za 16,14 €
Lego 43210 Moana's Wayfinding Boat
Stavebnica LEGO Disney Vaiana a jej objaviteľská loď, odporúčaný vek 6+, počet kociek 321
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 24.5.
27,99 €
Akcia: Kúp teraz za 26,59 €
Lego 43216 Princess Enchanted Journ
Stavebnica LEGO Disney Kúzelný výlet s princeznami, odporúčaný vek 6+, počet kociek 320
Ihneď k odoslaniu
Skladom 4 ks.
U Vás už 24.5.
54,99 €
Akcia: Kúp teraz za 52,24 €
Lego 43224 King Magnifico's Castle
Stavebnica LEGO ǀ Disney Hrad kráľa Magnifica, odporúčaný vek 7+, počet kociek 613
Ihneď k odoslaniu
Skladom 4 ks.
U Vás už 24.5.
81,99 €
Akcia: Kúp teraz za 77,89 €
Lego 43231 Asha's Cottage
Stavebnica LEGO Disney Ashina chata, odporúčaný vek 7+ , počet kociek 509
Ihneď k odoslaniu
Skladom 2 ks.
U Vás už 24.5.
44,99 €
Akcia: Kúp teraz za 42,74 €
Lego Kúzelný domček na strome 43215
Stavebnica LEGO Disney Kúzelný domček na strome, odporúčaný vek 7+ , počet kociek 1016
Ihneď k odoslaniu
Skladom 2 ks.
U Vás už 24.5.
149,99 €
Akcia: Kúp teraz za 142,49 €
Lego Domček z filmu Hore 43217
Stavebnica LEGO Disney Domček z filmu Hore, odporúčaný vek 9+, počet kociek 598
Ihneď k odoslaniu
Skladom 2 ks.
U Vás už 24.5.
45,99 €
Akcia: Kúp teraz za 43,69 €
Lego 43212 Disney Celebration Train
Stavebnica LEGO Disney Slávnostný vláčik Disney, odporúčaný vek 4+, počet kociek 200
Ihneď k odoslaniu
Skladom 3 ks.
U Vás už 24.5.
31,99 €
Akcia: Kúp teraz za 30,39 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.