Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Lego Super Mario

LEGO® Super Mario prináša nové dimenzie hrania a inovatívne modely, ktoré oslovia nielen deti, ale aj dospelých. Rozširujte svoj stavebný svet a objavujte nekonečné možnosti dobrodružstiev. Buďte inovatívny a nazbierajte všetky stavebnice z radu LEGO® Super Mario, alebo nimi potešte vášnivých fanúšikom hier Nintendo. Nechajte rozvinúť kreativitu a zažite nekonečný svet zábavy so stavebnicou LEGO® Super Mario.

Prečo si vybrať práve LEGO® Super Mario?

S unikátnou zberateľskou edíciou Super Mario LEGO® vstúpite do sveta herného dobrodružstva, kde ožívajú legendárne postavičky z obľúbenej videohry, a prinášajú do stavebného sveta interaktivitu a zábavu pre deti aj dospelých. Predstavujeme vám niekoľko dôvodov prečo by ste si mali vybrať práve LEGO® Super Mario:

  • Interaktívna figúrka Mario - disponuje LCD displejom a reproduktorom a umožňuje tak komunikáciu a reakcie na okolité podnety, pričom senzor farieb pod nohami zabezpečuje reálnu interakciu s prostredím.
  • Bezplatná aplikácia Super Mario LEGO® - k dispozícii pre inteligentné zariadenia, nielenže poskytuje množstvo nápadov na skladanie, ale umožňuje aj zdieľanie úspechov s priateľmi. Digitálna zbierka súprav v aplikácii ukladá vaše kreatívne projekty a zabezpečuje, že všetky vaše vytvorené stavebnice sú vždy k dispozícii.
  • Nekonečné možnosti a kombinácie stavebníc LEGO® Super Mario umožňujú vytváranie vlastných herných úrovní, pričom hra s kamarátmi, riešenie prekážok a prestavovanie modelov rozvíja kreativitu detí.
  • V multiplayer móde je možné hrať s oboma postavami, LEGO Mario a LEGO Luigi, čo prináša ešte väčší zážitok.
  • Zberateľské stavebnice sú vhodné pre deti od 6 rokov, no nájdu si obdivovateľov aj medzi dospelými fanúšikmi Nintenda.

 Stavebnica LEGO Super Mario.

Pre koho je je určená stavebnica LEGO® Super Mario

Zaručená zábava pre malých i dospelých hráčov prichádza v podobe zberateľských stavebníc Super Mario LEGO, ktoré sú koncipované tak, aby oslovili širokú vekovú skupinu. Odporúčaný vek na hranie s týmito stavebnicami je 6 rokov a viac, no dospelí fanúšikovia Nintenda sú vítaní v svete LEGO® Super Mario bez ohľadu na vekovú hranicu.

Pre deti od 6 rokov

Stavebnice LEGO® Super Mario sú vytvorené s ohľadom na bezpečnosť a zrozumiteľnosť pre najmladších hráčov od 6 rokov. Súčasťou balení sú jasné návody a veľké kocky, ktoré umožňujú jednoduché zostavovanie a zábavnú hru. Figúrka Maria, ktorá je interaktívna a zábavná, bude sprevádzať deti pri ich dobrodružstvách.

Pre deti a dospelých nad 18 rokov

LEGO® Super Mario stavebnice nie sú obmedzené iba pre deti, ale sú skvelým zážitkom aj pre dospelých nad 18 rokov. Súčasťou sád sú detailné modely, ktoré s nostalgickým potešením prebúdzajú spomienky na herné konzoly a ponúkajú vysoký stupeň kreativity pri zostavovaní herných úrovní a príbehov. Napríklad, konkrétna stavebnica Nintendo Entertainment System, je skutočným kúskom histórie videohier, ktorý ponúka viacero realistických detailov vrátane otvoru na kazetu či ovládač s pripojovacím káblom a zástrčkou.

LEGO Super Mario a dobrodružstvo s princeznou Peach.

Aké LEGO® Super Mario stavebnice sú v ponuke?

Interaktívny svet LEGO® Super Mario prináša nekonečnú zábavu, kreativitu a obľúbené postavy z Nintenda. S týmito revolučnými stavebnicami sa stávate tvorcom vlastných herných príbehov, kde môžete prekonávať výzvy, objavovať nové svety a zažívať dobrodružstvá s ikonickým Super Mariom.

Medzi najzaujímavejšie a obľúbené LEGO® Super Mario sady, ktoré oslovujú všetky vekové kategórie môžeme zaradiť týchto 5 Lego sád :

  1. Štartovací set
  2. Dobrodružstvo s Luigim
  3. Hrad Peach
  4. Bitka v Dry Bowserovom hrade
  5. Nintendo Entertainment System

LEGO® Super Mario štartovací set

Táto základná stavebnica je ideálnym štartom pre nováčikov. Obsahuje interaktívnu figúrku Maria s LCD displejom a reproduktorom, ktorý pridáva nový rozmer k vášmu zážitku. Vytvorte si vlastné herné úrovne, získavajte mince a súťažte s kamarátmi. Možnosti stavebnice rozširuje špeciálna bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario, ktorá umožňuje sťahovanie nových nápadov a zdieľanie vlastných návrhov. Postavička Super Mario je vybavená vlastnými snímačmi a trojicou LCD displejov na očiach, ústach a bruchu, čo umožňuje dynamické prejavy v závislosti od situácie.

LEGO® Super Mario dobrodružstvo s Luigim

Táto štartovacia sada a interaktívnou figúrkou s LCD displejom a reproduktorom, pohotovo reaguje na prekážky a komunikuje s inými postavami. Je skvelým doplnkom k štartovaciemu setu k postavičke Super Mario a umožňuje si tak vytvárať ešte viac herných svetov a rozvíjať kreativitu a predstavivosť.

LEGO® Super Mario hrad Peach

Táto Lego® stavebnica predstavuje rozširujúci set s viac ako 1 200 kockami pre deti od 8 rokov. S touto stavebnicou môžete prispôsobovať a vytvárať vlastné herné zážitky. Porazte Bob-ombu, pochutnajte si na skvelej torte a porazte Bowsera, ktorý je schovaný za trónom. LEGO® Super Mario vám prináša nielen zábavu, ale aj rozvoj kreativity a podporu predstavivosti, a to všetko s bezplatnou aplikáciou pre ešte viac možností.

LEGO® Super Mario bitka v Dry Bowserovom hrade

Lego® Super Mario a rozširujúci set s viac ako 1 300 kockami a odporúčaným vekom od 8 rokov, ponúka možnosť poraziť známu piraňovú rastlinu, Bone Goombu a dokonca aj Dry Bowsera. Prejdite okolo telocvične, nájdite tajný vchod a otvorte strategickú miestnosť s truhlou plnou pokladov. S interaktívnymi funkciami, ako je Magmaargh a žeriav, vám stavebnica umožňuje neustále vytvárať a prispôsobovať svoje herné dobrodružstvá. Bezplatná aplikácia pre ešte viac možností je samozrejmosťou aj pri tejto stavebnici.

LEGO® Super Mario Nintendo Entertainment System

Táto stavebnica LEGO® Super Mario s viac ako 2 600 kockami a odporúčaným vekom od 18 rokov ponúka realistické detaily, ako je otvor na hernú kazetu a ovládač s káblom. Môžete umiestniť 8-bitového Maria do slotu a sledovať, ako reaguje na obrazovke, a to vrátane pôvodnej hudby z hry. S retro televízorom, kľučkou a 8-bitovým Mariom ponúka stavebnica autentický zážitok, ktorý rozvíja kreativitu a jemnú motoriku. Aplikácia LEGO® Super Mario pridáva ďalšie dimenzie, čím umožňuje vytvárať a prispôsobovať si herné scény.

Interaktvny Super Mario.

Ďalšie LEGO® stavebnice Plno zábavy a kreativity môžete zažiť s ďalšími fascinujúcimi stavebnicami LEGO. Zažite technologické zázraky s kolekciou LEGO Technic, kde môžete konštruovať realistické modely s pohyblivými časťami, prežite farebné dobrodružstvá so stavebnicami LEGO Friends alebo potešte najmenších staviteľov s LEGO Duplo, ktoré podporuje rozvoj jemnej motoriky a tvorivosti u detí.

V našej ponuke nájdete aj tieto ďalšie kategórie stavebnice LEGO®:

LEGO City
LEGO Friends
LEGO Technic
LEGO Ninjago
LEGO Minecraft
LEGO Harry Potter
LEGO Star Wars
LEGO Creator
LEGO Marvel
LEGO Disney
LEGO Classic
LEGO Dreamzzz
LEGO Speed Champions
LEGO Duplo
LEGO Icons
LEGO Art

47 €
84 €
Všetky filtre

3 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.