Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Lego Creator

Umožnite deťom, aby sa stali staviteľmi svojho vlastného sveta plného jedinečných a fantastických tvorov, vozidiel alebo budov. V edícii LEGO® Creator nájdete stavebnice 3v1, ktoré môžu deti pretvoriť na viacero modelov alebo stavebnice Expert, ktoré sú výzvou aj pre skúsených staviteľov Lega.

Prečo si vybrať LEGO® Creator?

 • LEGO® Creator podporuje tvorivé myslenie a fantáziu detí
 • pri stavaní LEGO® Creator sa zabaví celá rodina
 • stavaním lega deti zlepšujú svoje motorické schopnosti a rozvíjajú kritické myslenie
 • obrázkový návod je súčasťou každého balenia
 • pestrá ponuka modelov zaujme každé dieťa, bez ohľadu na jeho záujmy

Stavebnica LEGO® Creator poteší chlapcov aj dievčatá

LEGO® Creator ponúka pestrý výber stavebníc pre chlapcov aj dievčatá, ktoré môžu pri vytváraní nových stavieb popustiť uzdu svojej fantázií. Stavebnice sú určené pre deti od 6 rokov a navrhnuté sú s dôrazom na jednoduchosť a pestré farby.

 • Pre deti od 6 rokov - tieto sady poskytujú malým staviteľom príležitosť vytvárať a objavovať svet LEGO. LEGO® Creator stavebnica so 100 až 250 dielikmi rozvíja kreativitu detí a zároveň je vhodná pre ich malé ruky.
 • Pre deti od 9 rokov - pestrý výber stavebníc LEGO® Creator dáva deťom priestor vytvárať jedinečné stavby, ktoré môžu byť vernou kópiou návodu alebo originály navrhnuté podľa detskej fantázie.
 • Pre deti od 12 rokov - sú zamerané na zložitejšie a detailnejšie konštrukcie, ktoré preveria detskú šikovnosť.
 • Pre deti od 16 rokov - tieto sady sú skutočnou výzvou a umožňujú vytvárať komplexné modely s až 1 000 dielikmi.

Motorka LEGO Creator 3v1.

Objavte celú ponuku LEGO® Creator

Stavebnica LEGO® Creator zahŕňa rôzne témy, ktoré zaujmú staviteľov v každom veku. Od vozidiel, budov a zvierat, až po vesmírne lode, táto séria pokrýva širokú škálu záujmov. Edícia LEGO® Creator ponúka stavebnice 3v1, ktorých dieliky umožňujú postavenie až troch rôznych modelov. Náročnejšími sú stavebnice LEGO® Creator Expert, ktoré sú detailnejšie a obsahovať môžu až 1 000 dielikov.

LEGO® Creator stavebnica 3v1

Ponorte sa do rozmanitého sveta zvierat, vozidiel, lietadiel a ďalších zaujímavých výtvorov. Sady LEGO® Creator 3v1 ponúkajú možnosť zostaviť tri rôzne modely z jednej sady. Táto flexibilita umožňuje viacnásobnú zábavu a tvorivosť, pretože deti môžu vytvárať a preskúmavať rôzne konštrukcie.

Obľúbené modely LEGO® Creator 3v1:

 • Úžasný dinosaurus - v tejto súprave nájdete návod na hrozivého T-Rexa a tiež kosti z jeho poslednej koristi. Model sa dá preskladať aj na ďalšie jedinečné dinosaury, lietajúceho Pterodaktyla a silného Triceratopsa.
 • Retro motorka - toto balenie obsahuje návod na pôsobivú motorku, cestný motocykel alebo pretekársky dragster, prípadne si môžu deti z kociek postaviť čokoľvek iné.
 • Majestátny tiger - deti, ktoré milujú zvieratká určite poteší LEGO® stavebnica tigra s pohyblivým chvostom, telom, nohami, hlavou, tlamou a ramenami. Prestavať sa dá aj na pandu červenú s bambusom a bonsajom alebo kapra koi v obklopení lekien.
 • Kúzelný jednorožec - vyčarí úsmev na tvári dievčatkám, ktoré milujú kone a jednorožce. Postaviť si ho môžu do dvoch polôh, a to stojaceho na 4 nohách alebo vztýčeného na dvoch. Kocky sa tiež dajú využiť na stavbu morského koníka alebo veselej kačičky. V balení sa nachádza aj dúhový stojan, na ktorý si môžu dievčatá svoje výtvory vystaviť.

Lego Creator 3v1 Majesttny tiger

Stavebnica LEGO® Creator Expert

Tieto stavebnice predstavujú skutočnú výzvu pre detskú šikovnosť a tvorivé schopnosti. S komplexnými modelmi a premyslenými detailmi umožňujú deťom preskúmať hranice svojej stavebnej zručnosti a vytvárať autentické, náročné diela so špičkovou precíznosťou. Sady LEGO® Creator Expert sú navrhnuté pre skúsenejších staviteľov, ktorí ocenia detaily a nezľaknú sa žiadnej výzvy.

Z edície LEGO® Creator Expert pre vás vyberáme tieto modely:

 • Orchidea - stavebnica LEGO® Creator Expert ponúka množstvo stavebníc kvetov, pričom obľúbenou sa stala najmä orchidea. Tú si po postavení môžete umiestniť do interiéru a nemusíte sa báť, že by vám zvädla.
 • Porsche 911 - je vernou kópiou tohto legendárneho automobilu. Na výber sú varianty Turbo a Targa, ktoré vás prekvapia množstvom detailov. Lunárny model
 • Nasa Apollo 11 - fanúšikovia vesmíru sa potešia pestrému výberu lega s vesmírnou tematikou. Doma vám určite nemôže chýbať lunárny model Nasa Apollo 11, ktorý je pripomienkou prvého pristátia človeka na Mesiaci.

Ďalšie LEGO® stavebnice

Nech už máte radi históriu, vesmír, prírodu alebo moderné mestské prostredie, v našej ponuke nájdete LEGO® stavebnice pre každého. Užite si hodiny plné zábavy a tvorivosti a popustite uzdu vašej fantázii

LEGO City
LEGO Friends
LEGO Technic
LEGO Ninjago
LEGO Minecraft
LEGO Harry Potter
LEGO Star Wars
LEGO Duplo
LEGO Marvel
LEGO Disney
LEGO Classic
LEGO Dreamzzz
LEGO Speed Champions
LEGO Super Mario
LEGO Icons
LEGO Art

9 €
120 €
Všetky filtre

16 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.