Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Vianočné darčeky pre deti

Vyčarujte úsmev deťom pod vianočným stromčekom a splňte im tajné želania z listu pre Ježiška. V našom e-shope nájdete hračky aj elektroniku pre deti rôzneho veku a z pestrej ponuky si určite vyberiete.

Tipy na darčeky pre deti na Vianoce

Doprajte vašim deťom krásne Vianoce a radosť pri rozbaľovaní darčekov pod vianočným stromčekom. U nás nakúpite všetky darčeky na jednom mieste, objednať si ich môžete domov na adresu, alebo si ich vyzdvihnúť na vami zvolenej predajni. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou darčekov pre deti a užite si čarovnú atmosféru Vianoc.

Podľa veku sme vianočné darčeky pre deti rozdelili do nasledovných kategórií:

 • darčeky pre deti do 1 roka
 • vianočné darčeky pre deti od 1 do 3 rokov
 • detské darčeky na Vianoce od 3 do 5 rokov
 • darčeky pre deti od 6 rokov do 10 rokov
 • darčeky na Vianoce pre deti od 10 rokov a viac

Vianočn darček pre dieťa - LEGO Duplo vlčik.

Darčeky pre deti na Vianoce do 1 roka

Na Vianoce treba myslieť aj na najmladších členov rodiny. Malým bábätkám urobíte radosť prakticky čímkoľvek, pri výbere konkrétneho darčeka by ste si mali všímať najmä počet mesiacov, pre ktoré je hračka pre dieťa určená. Po porade s rodičmi môžete pre bábätko kúpiť aj praktický darček, ktorý však ocenia najmä rodičia.

So starostlivosťou o dieťa pomôžu rodičom títo pomocníci:

Vianočn tip na darček - mkačka pre deti.

Detské darčeky na Vianoce od 1 do 3 rokov

Dieťatko v tomto veku ešte list pre Ježiška nenapíše, a tak budete musieť darček vyberať podľa toho, čo ho baví. V prípade, že vaše dieťatko miluje vodu, môžete mu urobiť radosť hračkami do vody. Obľúbený darček na Vianoce pre 2 ročné dieťa je jednoznačne LEGO Duplo, ktoré rozvíja detskú kreativitu a tvorivosť. Inšpiráciou pri výbere pre vás môžu byť aj rozprávky, ktoré dieťatko rado sleduje. Zabaviť sa deti môžu aj na šmýkalke, ktorá sa môžete umiestniť do interiéru alebo exteriéru.

Tip na vianočný darček pre deti od 1 do 3 rokov:

Vianočn darček detsk kuchynka.

Detské darčeky na Vianoce od 3 do 5 rokov

V tomto veku už si deti plne uvedomujú obdobie Vianoc a vianočné darčeky sú jednou z vecí, na ktorú sa na Vianoce najviac tešia. Na výber máte pestrú ponuku možností, čím deti obdarovať, záleží tiež na tom, čo si vaše dieťa želá. Obľúbené sú napríklad hry na profesie, kedy sa deti vďaka doplnkom môžu hrať na zdravotníkov, policajtov, gazdinky alebo domácich majstrov.

Nikdy nič nepokazíte LEGO-m, ktoré je zaručenou zábavou pre deti v každom veku. Najväčší darček na Vianoce pre 3 ročné dieťa bude určite elektrické autíčko, v ktorom sa deti môžu voziť počas prechádzok. V našej ponuke nájdete niekoľko modelov známych značiek, záleží len na vás, či uprednostníte Jeep, traktor alebo kabriolet.

Tip na darček pre deti na Vianoce od 3 do 5 rokov:

Elektrick auto pre deti BMV je nezabudnuteľn vianočn darček pre deti.

Vianočné darčeky pre deti od 6 rokov do 10 rokov

Chlapcom určite urobí radosť autíčko na ovládanie alebo autodráha, a dievčatá sa rady zahrajú s figúrkami alebo na rôzne profesie. Najobľúbenejším vianočným darčekom pre deti v tomto veku je však jednoznačne LEGO. Na výber máte desiatky modelov v rôznych kategóriách, ktoré sa líšia svojím zameraním a náročnosťou. V prípade, že uvažujete o tom, že svojim deťom kúpite prvý mobil, Vianoce môžu byť skvelou príležitosťou.

Podľa ceny rozdeľujeme darčeky pre deti na Vianoce do týchto kategórií:

 • do 20 eur
 • od 20
 • do 50 eur
 • od 50
 • do 100 eur
 • od 100 eur a viac

Cenovo dostupný darček na Vianoce pre deti je napríklad už vyššie spomínané LEGO. V našej ponuke nájdete viacero modelov, ako LEGO Creator, LEGO City, LEGO Harry Potter, LEGO Star Wars alebo LEGO Classic, ktorých základné modely začínajú od ceny 10 až 15 eur. Od 20 eur u nás zakúpite autíčka na ovládanie a obľúbenými sú aj doplnky na hranie sa rôznych profesií. Ak ste sa rozhodli kúpiť vášmu dieťaťu nový mobilný telefón, najlacnejšie dotykové telefóny začínajú na cene od 70 eur.

LEGO Technic je skvel vianočn darček.

Darčeky na Vianoce pre deti od 10 rokov a viac

Častokrát platí, že čím staršie deti sú, tým ťažšie sa im vyberajú vianočné darčeky. Deťom starším ako 10 rokov už sa moc hračkami nezavďačíte a oveľa radšej majú elektroniku. V tomto prípade pri nákupe záleží len na výške vášho rozpočtu a tom, čo si dieťa na Vianoce želalo. Keďže hrá pri výbere vianočných darčekov častokrát významnú úlohu cena, rozhodli sme sa vianočné darčeky pre tínedžerov rozdeliť do viacerých kategórií práve podľa ceny.

Tip na darčeky na Vianoce pre deti od 10 rokov a viac:

 • do 20 eur
 • od 20
 • do 50 eur
 • od 50
 • do 100 eur
 • od 100 eur a viac

V prípade, že hľadáte lacný darček do 20 eur, vybrať môžete napríklad slúchadlá, USB kľúč, selfie tyč alebo power banku. Do 50 eur zakúpite napríklad klávesnicu k počítaču, bezdrôtový reproduktor či smart náramok. V cenovej kategórií 50 až 100 eur nájdete šikovné smart hodinky, herné sety myši a klávesnice alebo kvalitné bezdrôtové slúchadlá.

V prípade, že chcete deťom dopriať skutočne bohatého Ježiška, máte na výber obrovskú škálu možností. Každé dieťa sa poteší novému telefónu alebo tabletu, detskú izbu môžete vybaviť televíziou a mimoriadne obľúbenými sú aj herné konzoly od Microsoftu alebo Sony.

2 €
4 799 €
Všetky filtre

1 876 produktov

1,0 1x
EA F1 23 XONE/XSX
F1 23 hra pre XONE/XSX
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 28.5.
29,00 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.