Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Darčeky na Vianoce

Vianočný čas je obdobím radosti, lásky a darčekov. Každý rok sa snažíme prekvapiť svojich blízkych niečím výnimočným a osobným. Hľadáme ideálny darček na Vianoce, ktorý má vyjadrovať našu starostlivosť a pozornosť voči tým, ktorých máme radi. Avšak so širokou ponukou na trhu môže byť výber správneho darčeka výzvou. Rozhodli sme sa vám pomôcť objaviť tie najvhodnejšie a originálne vianočné darčeky pre vašich blízkych. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a nápadmi na darčeky pod stromček a užívajte si Vianoce plné radosti a prekvapení.

Nápady na vianočné darčeky pre každého

Pripravili sme si pre vás praktického sprievodcu, ktorý vám uľahčí výber vianočných darčekov. Stačí si len vybrať, koho chcete potešiť a vybrať si z našich kategórií plných inšpirácie.

V nasledujúcich kategóriách nájdete inšpiráciu na vianočné darčeky pre každého na vašom zozname:

Darčeky na Vianoce.

Nápady na vianočné darčeky pre ženy

Každá žena má svoj vlastný štýl a vybrať ten správny vianočný darček môže byť naozaj výzvou. Zamerajte sa preto na záujmy ženy, ktorú chcete obdarovať a skúste pri výbere vhodného darčeka nájsť kompromis medzi praktickým využitím a štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne jedinečný vkus tejto ženy.

Pomôcť pri výbere vám môžu kategórie, ktoré sme vytvorili špeciálne pre každú ženu, ktorú chcete obdarovať, či už je to manželka, babka, priateľka, sestra, mama, kamarátky.

Inšpiráciou vám môže byť aj tento zoznam najžiadanejších dámskych darčekov na Vianoce:

 • Sušiče vlasov – pre každodennú úpravu vlasov a starostlivosťou o vlasy, ako zo salónu sú ideálne sušiče vlasov a stále predstavujú jeden z populárnych vianočných darčekov.
 • Žehličky na vlasy – každá žena si potrpí na dokonale upravené vlasy, k čomu dopomôže kvalitná žehlička na vlasy.
 • Masážne prístroje – doprajte vašej žene relax a pohodlie v pohodlí domova vďaka relaxačnému a liečivému masážnemu prístroju.
 • Smart dámke hodinky – sú pre každú modernú dámu praktickým a elegantným darčekom.
 • Bytové dekorácie – nejednu ženu potešia ako darček na Vianoce drobné bytové dekorácie, ktoré dodajú domovu osobný šmrnc. Navyše pri pohľade na tento kúsok sa vždy pripomenie osoba, ktorá darček venovala.

Suič vlasov Remington ako darček na Vianoce.

Top darčeky na Vianoce pre mužov

Najlepší vianočný darček pre výnimočného muža vo vašom živote je ten, ktorý je darovaný zo srdca. Vyberte taký darček, ktorý najviac zodpovedá osobnosti a záujmom muža, ktorého chcete obdarovať a vyčarujte mu nezabudnuteľné Vianoce. V kategórii vianočné darčeky pre mužov nájdete darčeky špeciálne pre manžela, dedka, priateľa, brata, otca či kamarátov.

Môžete sa však inšpirovať aj našim zoznamom darčekov na Vianoce, ktoré nikdy nesklamú a potešia každého muža s dobrým vkusom:

Pnsky holiaci strojček Panasonic najlep darček pre muža na Vianoce.

Najlepšie darčeky na Vianoce pre deti

Každý zabalený vianočný darček predstavuje pre deti radostné očakávanie a nadšenie z toho, keď pod stromčekom nájdu presne to po čom túžia. Pre deti sú Vianoce, ako malé kúzlo kedy sa splnia všetky tajné želania.

Nezabudnite však, že najlepším darčekom pre deti je váš čas, ktorý spoločne s nimi strávite.

Pri výbere vhodného darčeka pod stromček je dobré sa zamerať na vek dieťaťa a najmä na jeho záujmy. V kategórii vianočné darčeky pre deti nájdete inšpiráciu na darčeky pre najmenšie deti, chlapcov, dievčatá či pre teenagerov.

Medzi originálne darčeky na Vianoce pre deti patria jednoznačne tieto:

 • LEGO – stavebnica, vďaka ktorej sa prenesú do detských čias so svojimi deťmi aj dospelí a užijú si spoločné chvíle kreatívnej zábavy.
 • Elektrické autá – populárne autá, v ktorých sa túži odviesť nejedno dieťa.
 • Autodráha – naštartujte svoje rýchle autá a pustite sa do nekonečných závodov.
 • Hry na profesie – deti rady napodobňujú dospelých a najmä svojich hrdinov. Nechajte ich ošetriť všetky plyšové zvieratká s lekárskym stetoskopom, alebo opraviť všetky pokazené autíčka s kufríkom pre automechanikov.
 • Drobná elektronika - mobilný telefón, bezdrôtové slúchadlá či tablet sú darčeky pod stromček, ktoré potešia najmä teenagerov.

Elektrick autčko Lamborghini.

Tip na vianočný darček pre celú rodinu

V prípade, že váhate pri výbere vianočných darčekov, čo tak vybrať vhodný darček na Vianoce, ktorý poteší nielen jednotlivca, ale celú rodinu? Spoločný Vianočný darček pre rodinu by mal byť jednoznačne originálny a mal by priniesť nezabudnuteľný zážitok každému členovi rodiny.

Inšpirujte sa našim výberom darčekov pre celú rodinu:

 • Inteligentný televízor – tú pravú vianočnú atmosféru robia obľúbené vianočné filmy a rozprávky. Spoločne si ich vychutnajte na novom televízore s vynikajúcim obrazom.
 • Rodinný projektor - vytvorte si vlastné domáce kino s projektorom, ktorý vám prinesie nezabudnuteľné filmové večery priamo vo vašej obývačke.
 • Herná konzola - zabavte sa všetci spoločne s hernou konzolou, ktorá prináša radostné a dobrodružné hry pre všetky vekové kategórie.
 • Rodinný tablet – podporte vzdelávanie vašich detí a užite si spoločnú zábavu s tabletom, ktorý ponúka interaktívne vzdelávacie aplikácie a mnoho ďalšieho pre celú rodinu.
 • SodaStream – oživte bublinkami všetky vaše nápoje vďaka SodaStream.
 • Kávovar – vychutnajte si kvalitný čas s rodinou strávený pri lahodnej šálke kávy s kávovarom, ktorý vám pripraví vždy originálny a chutný nápoj.

Hranie hier na novom TV.

Vianočné darčeky pre kolegov a zamestnancov

Vianočný čas v pracovnom prostredí prináša nielen sviatočnú atmosféru, ale aj príležitosť vyjadriť vďaku a podporu svojim kolegom a zamestnancom. Ak hľadáte nekonvenčné drobné vianočné darčeky, ktoré zanechajú trvalý dojem a zároveň podčiarknu jedinečnosť vášho pracovného tímu, pripravili sme si pre vás pár inšpirácií.

 • Nové pracovné notebooky - sú nielen praktickým darčekom, ale aj symbolom podpory produktivity a kreativity vo firemnom prostredí.
 • Čítačky kníh - dokonalý darček pre kolegov, ktorí ocenia kombináciu zábavy a relaxácie.
 • Smart hodinky - vynikajúci darček pre kolegov, ktorí sú neustále v pohybe.
 • Kvalitná zrnková káva - predstavuje skvelý darček pre všetkých kávových nadšencov v tíme. Okrem toho, že ponúka výborný kulinársky zážitok, tiež môže pomôcť pri tvorivejších procesoch a zlepšovaní produktivity.

Kvalitn Apple Watch.

2 €
6 499 €
Všetky filtre

3 853 produktov

Hisense 75U7KQ
Mini LED Smart televízor Hisense, 75" (189 cm), UHD 3840x2160, Dolby Atmos, Filmmaker Mode, IMAX certifikát, Športový mód, VIDAA U7
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 24.5.
1 499,00 €
Akcia: Kúp teraz za 1 299,00 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.