Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Vianočné darčeky pre mužov

Vianočné darčeky pre mužov a ich výber môže byť výzvou, najmä ak ide o niekoho so špecifickými záľubami alebo vkusom. Pomôžeme vám objaviť praktické, zábavné a elegantné darčeky, ktoré zaručene potešia každého muža. S našimi nápadmi na darčeky sa môžete tešiť na Vianoce plné úsmevov a vďaky, keď obdarovaný pod stromčekom objaví taký darček, ktorý presne vyhovuje jeho štýlu a záujmom.

Štýlové a elegantné darčeky pre mužov na Vianoce

Vzhľad a štýl sú dôležitou súčasťou sebavyjadrenia každého moderného muža. Vybrať preto ten správny darček pre muža na Vianoce môže byť skvelým spôsobom, ako oceniť jeho jedinečnosť.

Doprajte mužovi, ktorého chcete obdarovať darček, ktorý ho nielen poteší, ale aj zdôrazní jeho jedinečný štýl.

 • Pánske smart hodinky - sú ideálnym spojením praktickosti a štýlu, čím určite potešia každého moderného muža.
 • Nový mobilný telefón - moderné, elegantné a plné funkcií, to sú kľúčové vlastnosti, ktoré spravia z nového mobilu dokonalý vianočný darček pre muža.
 • Malý prenosný reproduktor k mobilu – ponúka štýlový dizajn a vynikajúci zvuk na základe čoho robí z tohto darčeka hit nielen pre hudobných milovníkov.
 • Štýlové slúchadlá - poskytujú výnimočný zvuk a zdôrazňujú osobitý štýl muža. Pre moderného muža, ktorý cestuje či pracuje v každodennom ruchu, sú slúchadlá praktickým a štýlovým darčekom.
 • Tablet - je najžiadanejší a najštýlovejší technologický vianočný darček pre mužov, pretože spája skvelý výkon, eleganciu a funkčnosť.
 • Moderný a nenápadný mestský batoh - so štýlovým batohom alebo taškou na notebook bude váš muž vždy pripravený na mestské dobrodružstvá s vkusom a eleganciou.

tlov pnske smart hodinky je možn prepojiť so smartfnom.

Darčeky pre mužov na Vianoce pre osobnú starostlivosť

Vianočné darčeky pre muža v tejto kategórii majú schopnosť vytvoriť pre muža prostredie osobnej pohody a dobrej nálady. Darčeky, ktoré sú orientované na jeho individuálnu starostlivosť, nielen zdôrazňujú jedinečný štýl obdarovaného muža, ale tiež prispievajú k jeho celkovému blahobytu.

 • Holiaci strojček - holenie je nielen praktická záležitosť, ale aj moment osobnej starostlivosti. Kvalitný a precízny holiaci strojček môže byť výborný vianočný darček pre mužov.
 • Šikovné multifunkčné zastrihávače - pre muža, ktorý preferuje krátke strihy alebo dbá na úpravu svojho zovňajšku, sú šikovné multifunkčné zastrihávače vynikajúcim darčekom.
 • Elektrická zubná kefka - praktický a užitočný darček pre muža na Vianoce na udržiavanie zdravia a starostlivosti o ústnu dutinu.
 • Smart náramok - predstavuje vynikajúci vianočný darček pre mužov, ktorí obľubujú moderné technológie, avšak s minimálnymi funkciami. Smart náramok prináša spoľahlivý krokomer a monitor spánku v nenápadnom a štýlovom dizajne.
 • Masážny prístroj- je skvelým vianočným darčekom pre mužov, ktorí si potrebujú oddýchnuť a uvoľniť sa od každodenného stresu.

Zastrihvač ako vianočn darček pre muža.

Vianočné darčeky pre mužov-majstrov v domácnosti

Muži, ktorí sa s láskou starajú sa o každý kút svojho domova, si zaslúžia niečo výnimočné. Nech už je to váš partner, otec alebo kamarát, praktický vianočný darček ich môže iba posilniť v ich vášni.

Vianočné darčeky pre mužov-majstrov by mali byť nielen praktické, ale aj inšpiratívne, podporujúce ich vášeň pre remeslo a tvorenie. Nechajte sa inšpirovať sa našim výberom.

 • Praktický merací prístroj - každý majster potrebuje spoľahlivý merací prístroj. Nech už ide o meranie vzdialenosti, teploty alebo iných parametrov.
 • Elektrický skrutkovač - pre mužov, ktorí majú svoju dielňu, je elektrický skrutkovač ako predĺžená ruka. Rýchle a efektívne skrutkovanie všetkých druhov skrutiek uľahčuje prácu a zvyšuje efektivitu.
 • Ručné náradie - každý správny majster vám povie, že ručného náradia nie je nikdy dostatok. Potešte ho preto sadou náradia, praktickým kladivom či kliešťami, ktoré nesmú chýbať v ich zbierke dielenských pokladov.
 • Kvalitné kuchynské nože - pre mužov majstrov v kuchyni nie je nič dôležitejšie ako kvalitné nástroje. Sada kuchynských nožov vyrobených z odolného materiálu poteší každého nadšeného kuchára.
 • Domáci gril - pre tých, ktorí radi trávia čas vonku, je domáci gril ideálnym darčekom. Muži sa radi pochvália keď sa im podarí niečo dobré ukuchtiť a domáci gril im v tejto snahe rád pomôže.

Gril je skvel darček na Vianoce pre muža.

Originálne a praktické vianočné darčeky pre pánov

Vianoce sú obdobím radosti a prekvapení a výber originálnych a praktických darčekov pre pánov môže spraviť tento sviatočný čas ešte špeciálnejším.

Bez ohľadu na to či vyberáte darček na Vianoce pre technologického nadšenca, gurmána alebo dobrodruha, tieto darčeky zaručene prinesú radosť a úžitok každému mužovi.

 • Externé úložisko – miesta pre všetky dôležité súbory nie je nikdy dosť. Externé úložisko poskytuje bezpečné a prenosné riešenie pre zálohovanie a prenášanie dôležitých súborov a týmto darčekom určite nič nepokazíte, práve naopak, spravíte obdarovanému mužovi veľkú radosť.
 • Power banka - vhodná voľba ako vianočný darček pre muža, ktorý je neustále v pohybe. Umožňuje rýchle nabíjanie zariadení či už ide o smartfón, tablet alebo inú elektroniku a tiež zabezpečí spoľahlivú energetickú rezervu.
 • Vinotéka - prinesie potešenie pre každého, kto ocení kvalitné víno.
 • Kamera do auta - pre motoristov a dobrodruhov je kamera do auta výborným darčekom na záznam cestných dobrodružstiev.
 • GPS navigácia - vianočný darček pre muža vďaka, ktorému nájde každý muž tú správnu cestu.
 • Digitálny fotoaparát - pre vášnivých fotografov je kompaktný fotoaparát skvelým vianočným darčekom. Ponúka možnosť zachytiť životné okamihy s vysokou kvalitou a bez námahy.
 • Elektrická kolobežka - pre moderných a aktívnych jednotlivcov je elektrická kolobežka skvelým doplnkom do mestskej dopravy.

Elektrick kolobežka Sencor

Vianočný darček pre mužov pre zábavu

Muži majú prirodzenú zvedavosť a hravosť, či už sú nadšení technológiami, umením alebo športom. Vianočné darčeky, ktoré podporujú ich hravosť sú preto výbornou voľbou. Vyberte preto taký vianočný darček pre muža, vďaka ktorému si užije voľný čas, zabaví ho a prinesie mu potešenie.

 • Televízor - pre milovníkov filmov, športu alebo videohier je televízor výborným darčekom. Kvalitný obraz a zvuk prinesú pôžitok z každej sledovanej scény.
 • Kvalitný soundbar - pre hudobných nadšencov a filmových fajnšmekrov je kvalitný soundbar skvelým spôsobom, ako zdokonaliť zvukový zážitok pri sledovaní filmov či počúvaní hudby.
 • Herná konzola - ponúka nekonečné hodiny zábavy a pripojenie sa k svetu herného dobrodružstva. Týmto vianočným darčekom obdarovaného muža zaiste ohromíte.
 • Hry k herným konzolám – potešte nadšenca videohier novou hrou, po ktorej sníva celý rok.
 • LEGO stavebnica - nadšenci do stavania a kreativity ocenia LEGO stavebnicu. Nielenže poskytuje hodiny zábavy pri skladaní, ale podporuje aj vytváranie vlastných svetov podľa vlastných predstáv.
 • Hudobné nástroje - ako vianočný darček pre mužov môže prebudiť hudobnú vášeň a prispievať k vytváraniu radostného a zábavného prostredia najmä ak sa jedná o muža, pre ktorého je hudba vášňou.

Hern konzola PlayStation 5 si stle drž svoje prvenstvo medzi obľbenmi vianočnmi darčekmi pre mužov.

Vianočné darčeky pre pánov - ďalšie kategórie

Vianočné darčeky pre mužov môžete vyberať aj v ďalších kategóriách kedy bude váš výber darčeka ešte presnejší a osobnejší.

Ďalšiu inšpiráciu na pánske darčeky na Vianoce nájdete v týchto kategóriách:

 

2 €
5 399 €
Všetky filtre

2 263 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.