Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Darčeky pre mužov

Vybrať vhodný darček pre muža môže byť niekedy poriadny oriešok. Nie vždy je totiž jednoduché uhádnuť, čo by ho potešilo. No s trochou snahy a inšpirácie sa vám zaiste podarí nájsť ten pravý darček pre muža, ktorého sa chystáte obdarovať. Darčeky pre mužov sme rozdelili na základe významných udalostí a tiež podľa cenovej kategórie tak, aby ste sa vo výbere lepšie orientovali a našli ten najlepší pánsky darček.

Darčeky pre mužov podľa výnimočnej životnej udalosti

Pri výbere vhodného darčeka pre muža sa zamerajte na jeho vek, životný štýl a záľuby, pri ktorých stráca pojem o čase. Či už vyberáte darček pre svojho muža, otca, svokra, syna alebo kamaráta darček by mal byť praktický a zároveň by mal mať emocionálnu hodnotu a symbolizovať váš vzájomný vzťah.

Vhodný darček pre muža môžete nájsť v týchto kategóriách rozdelených podľa životnej udalosti:

  • Darčeky pre mužov k narodeninám a meninám
  • Darčeky pre mužov na Vianoce
  • Darčeky pre muža na Valentína
  • Darčeky pre pánov na výročie
  • Darčeky pre chlapa k maturite
  • Darček pre pánov k odchodu do dôchodku

Darček pre muža.

Narodeninové a meninové darčeky pre mužov

V deň narodenín a menín môžete svojho milovaného muža prekvapiť špeciálnym darčekom, ktorý bude praktický a zároveň podčiarkne jeho vkus. Objavte všetky darčeky na narodeniny v našej ponuke.

Inšpiráciou na skvelý darček pre chlapa na narodeniny a meniny môže byť tiež:

Multifunkčn zastrihvač Philips.

Darčeky pre mužov na Vianoce

Pri výbere darčeka pre muža na Vianoce sa zamerajte najmä na jeho záľuby a potreby. Vianoce sú sviatky zázrakov a splnených prianí, preto si premyslite po čom váš muž tak dlho túži a prekvapte ho niečím originálnym. Objavte všetky originálne darčeky na našom e-shope.

Darček pre chlapa, ktorý na Vianoce zaručene prekvapí:

Nov smart TV, ako darček pre muža.

Pánske darčeky na Valentína

V deň zamilovaných môžete muža vášho srdca obdarovať niečím skutočne výnimočným. Vyberte taký darček pre muža, ktorý ho pobaví a zároveň mu pripomenie tento deň. Oslávte deň zamilovaných darčekom, ktorý si môžete užiť aj spoločne a stráviť tak ďalšie výnimočné chvíle spolu.

Darčeky pre chlapov, ktoré vyčaria úsmev na tvári:

Masžny prstroj Beurer.

Darček pre muža na výročie

Výročie je výnimočným dňom kedy si chceme pripomenúť si všetky krásne chvíle, ktoré sme s milovaným mužom prežili. Darček pre muža na výročie by mal vyjadrovať vašu úctu a vďaku. Povedzte svojmu milovanému, ako veľmi si ho vážite a vyberte mu darček, ktorý ho naozaj poteší.

Praktické darčeky pre muža, ktoré potešia aj na výročie:

Ručn nradie Fieldmann ako darček pre muža na vročie.

Darčeky pre chlapa k maturite

Úspešne ukončenou maturitou sa pre každého chlapa začína nová životná etapa. Darčeky pre chlapov k maturite by preto mali byť praktické a mali by pomôcť pri nových výzvach v živote a zároveň by mali vyjadriť vašu podporu a obdiv.

Inšpiráciou by vám mohli byť tieto darčeky pre muža k maturite:

Notebook Lenovo Ideapad.

Darček pre pánov k odchodu do dôchodku

Odchod do dôchodku je významnou udalosťou v živote človek a jednoznačne si zaslúži veľkolepú oslavu alebo milý darček, ktorý povie obdarovaného, ako veľmi vám na ňom záleží. Ideálny darček pre pánov k odchodu do dôchodku by mal symbolizovať vytúžený oddych po rokoch vykonávanej práce.

Aj tieto darčeky pre pánov k odchodu do dôchodku môžu byť tými pravými:

Zhradn gril Fieldmann.

Darčeky pre pánov podľa cenovej kategórie

Keď vyberáte darček pre muža môžete zvážiť viacero kritérií, jedným z nich je aj cena. Výber darčeka podľa ceny vám pomôže nájsť produkt, ktorým potešíte nielen obdarovaného, ale zároveň sa budete držať vášho stanoveného rozpočtu pre nákup darčeka.

Na našom e-shope nájdete darčeky pre mužov v rôznych cenových kategóriách:

  • do 30 eur
  • do 50 eur
  • do 100 eur
  • nad 100 eur

Objavte ďalšie darčeky na našom e-shope

Ak hľadáte darčeky pre viac osôb, inšpirovať sa môžete výberom ďalších darčekov, ktoré sme pre vás rozdelili do nasledovných kategórií pre lepší prehľad.

38 €
699 €
Všetky filtre

10 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.