Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Darčeky pre dievčatá

Pri výbere darčeku pre dievča v akejkoľvek vekovej kategórii platí, že by ste sa mali zamerať najmä na to, čo obdarovanú slečnu vo voľnom čase baví. Darčeky pre dievčatá by ste tiež mali vyberať s ohľadom na ich vek a preferencie, aby ich váš darček skutočne potešil. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na darček pre dievča v rôznych vekových kategóriách a dúfame, že pre vás budú naše rady pri kúpe užitočné.

Praktický darček pre dievčatko do 3 rokov

Darčeky pre dievčatko do 3 rokov vám odporúčame nakupovať po konzultácii s rodičmi. Tí často najlepšie vedia, po čom ich dcéra túži a čo by jej urobilo radosť. Zvyčajne sa dievčatkám do 3 rokov kupujú praktické hračky na rozvoj motorických schopností, akými môže byť LEGO, stavebnice alebo rôzne hračky do vody. Praktický darček pre dievčatko sú aj vonkajšie hračky, s ktorými sa dievčatá zabavia najmä počas pekného počasia.

Tipy na darček pre dievčatko do 3 rokov:

Lego je kreatvny darček pre dievčat.

Roztomilé darčeky pre dievčatá od 3 do 6 rokov

Dievčatá v tejto vekovej kategórií sa rady hrajú a zabávajú, takže im najväčšiu radosť urobíte hračkou. Obľúbené sú najmä hračky na profesie alebo rôzne figúrky a zvieratká. Jemnú motoriku a predstavivosť si dievčatá precvičia skladaním LEGA a rôznych stavebníc. Roztomilým tipom na darček pre dievčatko je aj plyšová hračka, v našej ponuke nájdete pestrý výber rôznych zvieratiek.

Tip na darčeky pre dievčatko od 3 do 6 rokov:

Originálne darčeky pre dievča od 6 do 12 rokov

Dievčatá vo veku od 6 do 12 rokov sa ešte zvyknú hrať s hračkami, avšak zaujímať ich začínajú aj rôzne smart vychytávky. Ak hľadáte originálne darčeky pre dievčatá, odporúčame vám LEGO Friends, LEGO Dreamzzz, LEGO Harry Potter alebo LEGO Creator, ktoré sú určené pre dievčatá v tomto veku. Ak sa však obdarované dievča už s hračkami príliš nehrá, skúste radšej vybrať darček z kategórie drobnej elektroniky. Na výber sú smart hodinky, náramky alebo bezdrôtové reproduktory, ktoré môžu dievčatá nosiť kamkoľvek so sebou.

Darčeky pre dievča od 6 do 12 rokov:

Bezdrtov reproduktor Sencor je skvel tip na darček pre dievčat.

Najlepšie darčeky pre dievčatá od 12 rokov

Darčeky pre dievčatá vo veku 12 rokov a staršie, sa často vyberajú najťažšie. Dievčatá sa v tomto veku začínajú rady parádiť a starať o svoj vzhľad. Radosť im preto môžete urobiť novou kulmou alebo žehličkou na vlasy. Veľa dievčat v tomto veku tiež trávi čas natáčaním videí, darovať im preto môžete selfie tyč, kruhový držiak na telefón so svetlom, alebo rôzne iné príslušenstvo k mobilným telefónom. Vášnivé čitateľky poteší čítačka kníh a milovníčky hudby môžete obdarovať novými slúchadlami. V prípade, že chcete do darčeku viac zainvestovať, vyberajte praktické darčeky pre dievčatá od 12 rokov, ako sú mobilné telefóny, tablety alebo notebooky.

Tip na darček pre dievča od 12 rokov:

Praktick darček pre dievča od 12 rokov.

U nás nakúpite darčeky pre celú rodinu

Darčekmi pre dievčatá naša ponuka nekončí. V našom e-shope alebo priamo v kamenných predajniach nájdete pestrý výber darčekov pre celú rodinu. Pre lepší prehľad sme všetky darčeky rozdelili do viacerých kategórií podľa toho, koho chcete obdarovať.

Zakúpite u nás:

16 €
409 €
Všetky filtre

8 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.