Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Darčeky pre mamu

Každá mama si zaslúži byť obdarovaná a nezáleží na tom, aký veľký dar dostane, dôležitejšie je, aby bol darovaný z lásky. Často sú mamy príliš skromné a keď sa pýtame čo by si želali, zvyčajne nám nevedia povedať, čo by chceli alebo sa im zdá, že už majú všetko. Rozhodli sme sa preto pre vás zhrnúť niekoľko tipov na darčeky pre mamu, ktoré vyčarujú úsmev na tvári.

Kapsulov kvovar je praktick darček pre mamičku.

Praktický darček pre mamičku

Veľa mamičiek neznáša zbytočnosti a preto sa pri výbere darčeku zamerajte najmä na to, aby bol praktický. Skúste popremýšľať o tom, čo robí rada vo voľnom čase a aké aktivity ju bavia. Tipy na darčeky pre mamu sme rozdelili do niekoľkých kategórií podľa záujmov, v ktorých veríme, že nájdete čo hľadáte.

Praktický darček pre mamu nájdete vo viacerých kategóriách:

Darček pre mamu, pri ktorom si oddýchne

Ak aj vaša mamina túži po chvíľke pokoja a relaxu, tento sen jej môžete splniť. Na našom e-shope zakúpite šikovných pomocníkov pre relaxáciu celého tela, uvoľnenie a chvíle pohody. Záleží len na vás, koľko budete chcieť na darček pre mamu minúť peňazí a čím jej podľa vás urobíte najväčšiu radosť.

Masžna pitoľ mže byť užitočn darček pre mamu.

Darčeky pre mamičku na starostlivosť o telo a vlasy

O ženách je všeobecne známe, že sa o seba radi starajú. Skvelým darčekom preto môže byť nástroj, ktorý im starostlivosť o vlasy, pokožku a telo zjednoduší. V súčasnosti ponúka viacero výrobcov elektroniky rôzne nástroje pre úpravu zovňajšku, do nášho zoznamu sme vybrali tie najpredávanejšie.

Tipy na darčeky pre mamu do domácnosti

Ak viete, že sa vaša mamina obzerá po šikovnom pomocníkovi do domácnosti, prekvapiť ju môžete skutočne praktickým darčekom. V súčasnosti ponúkajú výrobcovia elektroniky spotrebiče do domácnosti, s ktorými je radosť upratovať. Na výber sú robotické vysávače, ktoré vysávajú za vás alebo čističe okien, s ktorými bude umývanie okien zábavou. Do našich tipov na darčeky pre mamu sme sa snažili zaradiť spotrebiče do domácnosti, ktoré celé upratovanie uľahčujú.

Parn genertor je skvel pomocnk pri žehlen.

Tipy na darčeky pre mamu do kuchyne

V prípade, že vaša mamina rada trávi čas v kuchyni, radosť jej môžu urobiť noví kuchynskí pomocníci. Tí jej môžu ušetriť množstvo času a zároveň vďaka nim môže vyskúšať veľa nových receptov.

Tu je niekoľko tipov na praktické darčeky do kuchyne pre mamu:

Kuchynsk robot pote každ mamu, ktor rada trvi čas v kuchyni.

Darčeky pre mamu vyberajte podľa ceny

Nie vždy musí byť darček pre mamičku drahý, aby urobil radosť. To, koľko peňazí sa do darčeku pre mamu rozhodnete investovať záleží len na vás. Keďže veľa ľudí si dáva pri výbere darčeku ako limit cenu, rozhodli sme sa pre vás tipy na darčeky pre mamu rozdeliť do niekoľkých cenových kategórií:

  • do 20 eur
  • do 50 eur
  • od 50 eur a viac

Arma difuzr je skvel darček pre mamu.

Šikovný darček pre mamu do 20 eur

Boli by ste prekvapení, čo všetko sa dá zohnať do 20 eur. Stačí už len vedieť, čo vaša mama potrebuje, alebo čo by jej urobilo radosť. Do 20 eur u nás zakúpite rôzne doplnky do domácnosti, na varenie, upratovanie alebo pre skrášlenie vzhľadu.

Tip na darček pre mamičku do 20 eur:

Užitočný darček pre mamičku do 50 eur

Ak je váš rozpočet vyšší, v limite do 50 eur u nás nájdete pestrý výber darčekov pre mamu. Radosť môžete mame urobiť praktickým kuchynským pomocníkom alebo doplnkom, ktorý u nej nájde využitie. Skvelým darčekom sú napríklad smart hodinky, náramok alebo bluetooth slúchadlá, ktoré môže nosiť kamkoľvek so sebou.

Objavte niekoľko ďalších tipov na darček pre mamu do 50 eur:

Luxusné darčeky pre mamu

V prípade, že chcete do darčeka pre mamu investovať viac peňazí, máte tiež väčší výber možností. Vyberať môžete z veľkých spotrebičov do domácnosti, ako sú práčky, sušičky, umývačky riadu, či americké chladničky alebo môžete vybrať darček, ktorý bude využívať hlavne vaša mama.

Tipy na darčeky pre mamičku:

Inšpirácie na darček pre mamu v ďalších kategóriách

Veríme, že naše návrhy na darčeky pre mamičku boli pre vás užitočné a poskytli vám dostatok inšpirácie. Ďalšie tipy na darčeky nájdete aj v týchto kategóriách:

Darčeky pre každého

Ak hľadáte ten správny darček pre každého vo vašom zozname, pomôcť by vám mohol náš výber darčekov v nasledujúcich kategóriách.

16 €
599 €
Všetky filtre

58 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.