Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Darčeky pre chlapcov

Chlapci sa viac menej zaujímajú o autá a stroje, dobrodružstvá a hrdinov, alebo vedecké experimenty a technológie, takže vybrať darček pre chlapca by mal byť jednoduchý. No čo ak hľadáte niečo originálne, čo ešte váš chlapec nemá a chcete ho prekvapiť niečím výnimočným? Práve preto sme si pre vás pripravili praktického sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť výnimočný darček pre chlapcov, ktorý prinesie veľa radosti. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre chlapcov a vyberte ten najlepší.

Ako vybrať darček pre chlapca?

Výber darčeka pre chlapca môže byť zábavný, ale tiež môže predstavovať výzvu. Práve preto, aby ste našli správny darček pre chlapca, vám odporúčame zamerať sa pri jeho výbere na niekoľko faktorov.

Darčeky pre chlapcov vyberajte na základe týchto kritérií:

  • Vek - jeden z najdôležitejších faktorov, na základe ktorého nájdete darček pre chlapca primeraný jeho veku.
  • Záujmy - výber darčeka podľa záujmov dieťaťa je najlepšou voľbou.
  • Špeciálne udalosti - vyberte darček, ktorý má osobitný význam.
  • Cena - dôležité je nájsť darček, ktorý bude nielen kvalitný, ale aj cenovo dostupný.

Darček pre chlapcov.

Darček pre chlapcov do 3 rokov

Ideálny darček pre chlapcov do 3 rokov je ten, ktorý podporí rozvoj motoriky a zmyslov a poteší aj mamičku. Malí chlapci začínajú objavovať svet a všetko naokolo je pre nich zaujímavé. Preto sa pri výbere zamerajte na hračky s rôznymi textúrami, farbami a zvukmi. Mamičky zase poteší praktické príslušenstvo, ktoré uľahčí starostlivosť o bábätko. Nič nepokazíte tým ak sa mamičky vopred spýtate, čo by ju potešilo, aby ste nekupovali zbytočne veci, ktorých má dostatok.

Skvelé darčeky pre chlapcov do 3 rokov by mohli byť tieto:

Plyov hračka darček pre chlapcov.

Darčeky pre chlapca od 3 – 6 rokov

Spýtajte sa chlapca vo veku 6 rokov čím chce byť, keď vyrastie. Odpoveď bude bez zaváhania. Malí chlapci v tomto veku majú svojich obľúbených hrdinov, ktorých radi napodobňujú, a preto sa stačí pri výbere darčeka iba inšpirovať tým, čo ich najviac zaujíma. Či už je to závodník na rýchlom aute alebo motorke, policajt alebo hasič, v našej ponuke nájdete inšpirácie na darčeky pre chlapcov v tomto veku, ktoré ich nielen zabavia, podporia v ich záujmoch, ale naučia ich aj nové zručnosti.

Medzi najviac vyhľadávané darčeky pre chlapcov od 3 - 6 rokov patria tieto:

Elektrick autčko darček pre chlapca.

Darčeky pre chlapca od 6 – 12 rokov

Pre chlapca od 6 rokov je vhodné vybrať darček, ktorý podporí jeho technické zručnosti a logické myslenie a zároveň mu poskytne zábavu a relax. Ideálnymi darčekmi by mohli byť rôzne spoločenské hry a elektronika, ktoré rozvíjajú jeho kreativitu, zručnosti a talent, a umožňujú mu tráviť čas s kamarátmi a rodinou.

Atraktívne darčeky pre chlapcov od 6 - 12 rokov:

Lego Creator darček pre chlapcov.

Darčeky pre chlapcov od 12 rokov

Pri výbere darčeka pre chlapca od 12 rokov je dobré brať do úvahy jeho individuálne záujmy a potreby, aby bol darček preňho výnimočný a potešil ho. Je dobré vybrať taký darček, ktorý nielenže poskytuje zábavu, ale zároveň podporuje vzdelávanie, kritické myslenie, logiku a tvorivosť. Skvelým darčekom je aj LEGO, ktoré pomáha rozvíjať trpezlivosť a vytrvalosť, alebo aj herné konzoly, ktoré okrem zábavy môžu pomôcť rozvíjať strategické myslenie, reflexy a spoluprácu v tíme. Výber je skutočne široký, inšpirujte sa našimi tipmi na skvelé darčeky pre chlapcov teenagerov.

Darček pre chlapcov od 12 rokov, ktorý zaiste poteší:

Darček pre chlapca elektrick kolobežka.

Darčeky pre chlapca na špeciálne príležitosti

Jedinečné momenty, akými sú narodenie dieťaťa, oslava narodenín či Vianoce, si zaslúžia výnimočný darček. Vyberte darček pre chlapca, ktorý je vyberaný s láskou a ohľadom na jeho záujmy a prinesie mu radosť.

Inšpiráciu na darčeky pre chlapcov na špeciálne príležitosti nájdete v týchto kategóriách:

Darčeky pre deti vyberajte podľa ceny

Na cene darčeka by nemalo až tak záležať, no ak nechcete utratiť za darček veľa peňazí, je dobré ak si stanovíte cenový limit a budete sa ho pri výbere darčeka držať.

Darčeky pre chlapca môžeme rozdeliť do niekoľkých cenových kategórií:

  • do 20 eur
  • od 20 eur
  • do 50 eur
  • od 50 eur
  • do 100 eur
  • od 100 eur a viac

Xbox skvel darček pre chlapcov.

Objavte darčeky pre celú rodinu

Inšpirujte sa našim výberom a objavte ďalšie skvelé tipy na darčeky pre každého člena rodiny.

V našej ponuke nájdete tieto ďalšie kategórie s tipmi na skvelé darčeky:

16 €
499 €
Všetky filtre

10 produktov

3,0 1x
Lego Rukavica nekonečna 76191
Stavebnica LEGO Marvel Rukavice nekonečna, odporúčaný vek 18+, počet kociek 590
Ihneď k odoslaniu
Skladom 2 ks.
U Vás už 28.5.
74,99 €
Akcia: Kúp teraz za 71,24 €
Okamzita zlava 10 €
Yenkee YKB 30 ODYSSEY
Kompaktné 75 % telo poskytuje všetky potrebné funkcie a zároveň šetrí drahocenné miesto na vašom stole. Prekvapí perforované kovové koliesko v pravom hornom rohu klávesnice, ktoré slúži na ovládanie hlasitosti a pozastavenie/spustenie hudby či videa. Prítomnosť hotswap socketov umožňuje bezstarostnú výmenu mechanických spínačov bez nutnosti spájkovania, môžete si teda klávesnicu jednoducho upraviť úplne podľa svojich potrieb. Rozobratie vršku tela klávesnice je tiež plne používateľsky prívetivé, bez potreby hľadania a povoľovania akýchkoľvek skrutiek. Klávesnicu môžete pripojiť tak cez priložený odnímateľný kábel, ako aj cez 2.4G USB dongle schovaný v spodnej časti klávesnice, ale dokonca aj cez Bluetooth. Integrovaná batéria s kapacitou 4 000 mAh zaistí klávesnici bezproblémovú prevádzku až 10 dní. Pripojenie: Bluetooth 5.0 / 2.4G / Káblové Konektor: USB-C Typ spínača: Gateron G Pro 2.0 Yellow (vymeniteľný) Typ spínača: Lineárny Sila aktivácie spínača: 50 ±15 gf Celková dráha spínača: 4.0 mm Aktivácia spínača: 2.0 ±0.6 mm Životnosť spínača: 80 miliónov úderov Klávesy: 82 Anti Ghosting: N-Key Rollover Farba podsvietenia: Plné RGB 16,8 mil. farieb Nominálny vstup: DC 5V / 350mA Max. výkon vysielača pri frekvencii 2.4 GHz – 2.4835 GHz: 3,2 mW Vstavaná batéria: 4000 mAh (Lítiová) Prevádzková doba: až 240 h (bez podsvietenia) Rozmery: 330,7 mm x 138,6 mm x 41 mm Dĺžka kábla: 1,8 m (vymeniteľný USB-C – súčasť príslušenstva) Materiál: ABS/kovové zliatiny Hmotnosť klávesnice: 922 g
Ihneď k odoslaniu
Skladom 3 ks.
U Vás už 28.5.
119,00 €
Akcia: Kúp teraz za 109,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.