Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Darčeky pre otca

Či už váš otec oslavuje narodeniny, meniny alebo hľadáte darček na iný významný sviatok, vždy sa poteší aspoň malej drobnosti. Ak si lámete hlavu nad tým, čím obdarovať svojho otca, pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na darčeky pre otca.

Tipy na darčeky pre ocka podľa záujmov

Pri výbere darčeka pre ocka je dôležité sledovať najmä záujmy obdarovaného. Ak sa o seba váš otec rád stará, radosť mu môžu urobiť pomocníci o vlasový styling, úpravu brady alebo iné časti zovňajška. Domácim majstrom určite zlepší deň nové vybavenie do dielne a záhrady a netreba zabúdať ani na filmových a herných nadšencov.

Darček pre otca vám odporúčame hľadať v týchto kategóriách:

Darčeky pre otca, ktorý sa o seba rád stará

Veľa mužov rado dbá o svoj zovňajšok, a preto môžu byť skvelým darčekom pre ocka nástroje, ktoré starostlivosť o telo zjednodušujú. Na našom e-shope nájdete pestrý výber produktov v kategórii osobnej starostlivosti a zdravia, ktoré pre vás budú skvelou inšpiráciou na darček pre otca.

Ako tip na darček pre otca odporúčame:

Holiaci strojček je užitočn darček pre otca.

Darčeky pre ocka kutila

Ak váš otec rád majstruje, trávi veľa času v dielni alebo na záhrade, radosť mu môže urobiť nové náradie a vybavenie do dielne. V tomto prípade vám však určite odporúčame najskôr si zistiť, čo už vo svojej výbave má alebo sa ho nenápadne spýtať, čo by potreboval. Zhrnuli sme pre vás niekoľko tipov na najpredávanejšie produkty do dielne a záhrady.

Tipy na darčeky pre otcov do dielne a záhrady:

Nov televzia alebo multimedilne centrum je skvel darček pre otca.

Darčeky pre otca s láskou k TV a hrám

Niektorí otcovia po práci radi oddychujú pri sledovaní televízie alebo hraním hier. Okrem toho, že môžete vášmu otcovi kúpiť novú televíziu alebo počítač, snažili sme sa pre vás vymyslieť niekoľko tipov na darček pre ocka, na ktorý sa nebude musieť skladať celá rodina.

Skvelý darček pre ocka môže môže byť aj:

Bluetooth reproduktor je praktick darček pre ocka.

Ak neviete čo, aj drobná elektronika je skvelý darček pre otca

Darček pre otca vás nemusí stáť celú výplatu, aj tak však môže urobiť obrovskú radosť. Niekedy stačí, že je daná vec darovaná z lásky a viac slov netreba. Ak ste v predchádzajúcich kategóriách nenašli nič, čo by vás zaujalo, možno vám pomôžu tieto ďalšie tipy na drobnú elektroniku ako darček.

Nič nepokazíte, ak otcovi darujete:

Inšpirácia na ďalšie darčeky pre otca

Úprimne dúfame, že boli pre vás naše tipy na darčeky pre otca užitočné a že ste našli dostatok inšpirácie.

Viac tipov na darčeky pre otca nájdete na našom webe aj v týchto kategóriách:

Darčeky pre každého

Ak hľadáte ten správny darček pre každého vo vašom zozname, pomôcť by vám mohol náš výber darčekov v nasledujúcich kategóriách.

38 €
449 €
Všetky filtre

8 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.